Jak uklidnit vystrašenou holku – StreetGame.cz
Bruneta se choulí v lese

Jak uklidnit vystrašenou holku

Holky jsou obecně křehčí a bojácnější, než muži. Streetaři věčně řeší svůj strach z oslovení a zapomínají, že i žena se může bát. Zvlášť pokud jí vylekáte skokem do cesty, jste moc hrr nebo jen narazíte na obzvlášť křehkou dívenku…

Ženě samozřejmě nejvíce sebevědomí dodá pravidelný sex. Ale když jí příliš vylekáte, často se k sexu nedostanete a dobro, které můžete vykonat, je tím limitováno…

Oslovte tedy a pak vnímejte, jak žena reaguje. Tím vám sama napoví, jak chce být svedena.

Abyste jí uklidnili, že máte emoční inteligenci a nepředáte jejím dětem autistický mozek, můžete rovnou okomentovat, jaké emoce z ní vnímáte. Například: „Ahoj, já jsem Princ. … Vypadáš překvapeně.“ Pokud není schopná odpovědi, zodpovědnost je na vás a musíte být schopni vést téměř monolog, například: „Taky jsem kdysi býval nervózní. Pak se mi ale stalo, že jen abych unikl chvilkovému stresu, propásl jsem jednu obrovskou příležitost. Tenkrát jsem si slíbil, že věcem nejprve dám šanci, i když se třeba budu trochu bát. Už se cítíš líp?“

Vždy chcete použít buď jednu otázku, která opravdu zasáhne, a ona bude minutu odpovídat, nebo prohlášení. Nikdy rychlý sled spousty otázek, na které vám ona odpoví jednoslovně. Pokud tedy na otázky neodpovídá, nebuďte na tom závislí a radši mluvte sami o tom, co vás zrovna napadne.

Když se bojí, zvyšte odstup

Existují jistě situace, kdy chcete grindovat doteky. (Jste třeba už na třetím rande, a pořád jste se nelíbali. Když se ženy dotknete, nebrání se, ale ani vám nevysílá žádné pochvalné signály. Prostě fyzično z vaší strany ignoruje. Po určité době se to rozhodnete přeseknout, a z vychytralého udička -> dotek -> přerušit, přejdete na grindovací dotek -> její ignorace -> větší dotek -> její ignorace -> ještě větší dotek… Takhle grindujete, dokud situaci nerozseknete – buď vás odmítne, nebo se s vámi konečně vyspí.)

Nicméně v případě nervózních holek na ulici doteky rozhodně grindovat nechcete! Naopak musíte přijít s maximálně chill game. Když zvyšuje odstup, zvyšte ho ještě více. Buďte hypnotiční natolik, abyste ji zvládli kontrolovat i na vzdálenost několika metrů. Je to last dick standing, never give up game – občas je holka 10 metrů daleko, a já na ni pořád mluvím, pořád ji nepouštím z hypnotického háčku, dokud se neuklidní a nepřijde.

Kontrola tepu

Často hraju na svou guru kartu a rovnou jí říkám: „Zhluboka dýchej a vnímej, jak tvé srdce tluče stále pomaleji a pomaleji…“ U toho jí jdu příkladem a jelikož při streetgame jsem nejklidnější ze všech činností, své vlastní srdce dostanu „na pár tepů za minutu“. Občas se sám leknu, protože z toho málem vstoupím do zimního spánku.

Na rande můžete položit její ruku na své srdce a ukázat jí, jak (ne)ťuká. Poté můžete dát svou ruku na srdce jí. Podle tepu tak můžete poznat, zda je připravená na další dotek (např. z objetí na první polibek). Také jí můžete dát žvýkačku a pozorovat míru nervozity podle rychlosti žvýkání.

Vědomou kontrolou svého tepu můžete taky při kontrole potrollit svou doktorku. Musíte se to ale naučit, jít příkladem, protože těžko se holku uklidňuje, když sami jste zděšení. To byste ji naopak zděšeností nakazili.

Shrnutí:

  • buďte sami klidní
  • projevte pochopení
  • pokud zvětšuje odstup, zvětšujte jej taky
  • dokud není schopná příliš komunikovat, ale stojí u vás, veďte klidně chvíli monolog

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář: