Jak udělat ze svádění zábavu, která vám vždy dodá energii – StreetGame.cz
Zadek v písku

Jak udělat ze svádění zábavu, která vám vždy dodá energii

Můžete být unavení z práce, jak chcete, jestli vás něco uzdraví a nakopne, je to oslovování holek. Adrenalin v kombinaci se socializováním s lidmi a ženskou přítomností způsobí, že se zase budete cítit naživu, jako nikdy. S každým oslovením pak vaše nálada poroste. Díky tak mocnému zdroji energie nakonec i v práci nebo sportu uděláte více práce, než dříve. Tedy ale jen, pokud to děláte dobře.

Správně provedená streetgame člověku vždy dodá sílu. Pauza od streetgame nedává smysl, protože samo oslovování je hlavně relax.

Najdou se ale nováčci, kteří reportují, že jim během balení holek energie klesá. Tento článek zajistí, že to nebude váš případ!

Identifikujte příčinu

Streetgame je samý adrenalin, legrace, slunce, doteky, čerstvý vzduch… Tyhle věci vás jen tak nevyčerpají. Viník se skrývá jinde. Jakmile naleznete problém, stačí už jen ze své streetgame odstranit, co způsobovalo únavu, a pokračovat v tom pozitivním!

Doopravdy nováčky nejvíce unavuje ne sama streetgame, ale:

1) Rozhodování, kterou holku oslovíte

Každý den disponujeme omezeným množstvím vůle. Přemýšlením, zda za ženou půjdete nebo nepůjdete, vyplýtváte více energie, než samotným oslovením!

Přemýšlení před akcí je to nejhorší. Žádné dýchání, odhodlávání a chození dokola! Prostě v půl vteřině oslovte.

Rozhodováním vůbec neplýtvejte energii. Rozhodněte se jen jednou: doma, že oslovíte každou. Když pak zjistíte, že se vám moc nelíbí, vždy jí můžete popřát hezký den, prohodit pár slov, a jít zase za jinou. Nebo se držet jedné a oslovit druhou s ní. Cokoli, jen se nerozhodovat, zda oslovíte. To musí být jasné od začátku.

Jedna z prvních věcí, které s lidmi na kurzech drilujeme, je zkrátit jejich reakční čas z 5 vteřin na 0,1. „Jakmile tě pošlu za holkou, už se na mě nedívej, na nic se neptej, nic si nepromýšlej a okamžitě oslov,“ poradil jsem už stovkám nováčků.

Jít? Nejít? Neřešte, vždycky jděte. Nějak to dopadne.

2) Hodnocení sebe sama

Vídám to někdy na kurzech. Místo aby se člověk naučil a hlavně zažil co nejvíc, ptá se: „A jak mi to podle tebe jde?“ Nebo se mu zdá, že není dostatečně dobrý, a tváří se smutně.

Jak na to jste je úplně irelevantní! Důležité je, že streetujete, a tedy se zlepšujete.

Můžete se rychle zamyslet, co dělat líp, a pak doma nad vším popřemítat při psaní reportu. Moc ale nezáleží na tom, co zjistíte, nakonec vše vede k jedinému výsledku: půjdete zase streetovat.

Po těch letech ve hře, když mě pár holek odmítne, už si toho ani nevšimnu. Vůbec by mě nenapadlo být z toho nějak smutný, nebo jakkoli jinak změnit náladu. Dokud se oslovuje, vše je jak má být.

Nekritizujte se, pojďte si to užít!

3) Přetvařování

Při svádění musíte vybalancovat dva rozdílné aspekty:

  1. Být přirozený, autentický, nic nepředstírat
  2. Rozšiřovat zónu toho, s čím jste autentičtí, zkoušením dříve neznámých věcí

Bod číslo dva například zahrnuje, že oslovíte skupinku holek, i když před objevením streetgame.cz jste takové věci zrovna neprováděli. Neznamená to ale, že máte začít lhát nebo hrát kompletně jinou osobu. Vytáhněte to dobré ze sebe, nevtělujte se hned do Jamese Bonda.

Někdo je ukecaný, někdo spíš tichý, obojí může fungovat. Někdo spíš nedostupný, někdo sexuální, obojí může fungovat…

Berte to spíš jako hru, experimentujte, zvědavě zkoušejte různé polohy… Nepředstírejte někoho úplně jiného v zoufalé snaze, že se lidem zalíbí více, než vaše pravé já. Prostě se uvolněně, jděte tam, najděte si pohodlnou pozici, neplýtvejte pohyby, nesnažte se ohromit nebo mluvit moc rychle… Chill.

Postupně vám oba body půjdou lépe a lépe. Budete jako voda – získáte obří rozsah toho, s čím jste kongruentní, a zároveň schopnost dokonale se napojit na to, jak se právě cítíte.

Jděte si odpočinout… na street

Až si zase budete myslet, že od streetgame potřebujete pauzu, zamyslete se raději nad příčinou.

Pořád se rozhodovat, kritizovat nebo přetvařovat, to aby pak jednoho omývali… Projevte trochu minimalismu a osekejte tenhle balast! Uvolněte se. Nenamáhejte se přemýšlet, tady nudný kolovrátek nesmyslů nepotřebujete. Tady rozhoduje akce!

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám dodá sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami nebo vysněný vztah.

Zanechte komentář:

1 komentář
Kaja napsal 2.1.2019

Jak udelat zabavu ? Nekoho nastvat :D

Odpovědět
Odešlete odpověď