Jak svést ženu – 4 triky pro účinné flirtování – StreetGame.cz
Čeká na svedení

Jak svést ženu – 4 triky pro účinné flirtování

Proč jednomu skončí první rande divokým sexem, a druhému ve friendzone? Nejde o umění konverzovat, ale o umění svádět. Flirtovat. Vytvářet hustou, sexuální atmosféru. Tady je, jak na to:

1) Oční kontakt

Samotný dlouhý pohled, bez tiků a uhýbání dolů, dokáže ženu svést k nepříčetnosti. Stačí nemluvit mnoho, dívat se jí do očí a na rty, občas ji celou sjet pohledem odshora dolů… Líná, minimalistická verze svádění, při které vynecháte zbytečná slova, zbytečné pohyby, a děláte jen to, co je důležité a funguje.

2) Klidný, hluboký hlas

Nic neřekne ženě „Jsem tvůj tatka“ tak rychle, jako zrelaxovaný, mužný hlas, který klesne na konci každé věty. Nejvyšší tón, jakým mluvit na holku pro tenory, je A, pro ostatní pak níže.

Osobně hlasem nikdy nestoupám a kdykoli holku svádím, i otázky říkám oznamovacím tónem. „Odkud jsi.“ „Sportuješ vůbec.“ „Co cool děláš zítra ráno.“ Vyzkoušejte to!

Za prvé, oslovujte hodně holek, abyste si zvykli a dosáhli při tom budhistické vyrovnanosti. Za druhé, dělejte ráno svá hlasová cvičení. Každý matador v oboru opakuje nováčkovi hlavně toto: cvič, cvič, cvič.

3) Letmé doteky

Vzpomínám na rande s holkou, která právě zjistila, že píšu na streetgame.cz – měla naplánovanou vyčítavou scénu. Když jsem ji uviděl, bezelstně jsem se usmál, a pevně jí objal. Jak cítila mé doteky, mou vůni, můj živý dech… její tělo začalo vyplavovat všechny ty hormony blízkosti, a ona už nedokázala být naštvaná. Streetgame pak znova zmínila až po sexu.

Jindy jsem holce nesl tvaroh se zmrzlými borůvkami. „Potřebuješ zchladit,“ prohlásil jsem a položil jí studenou krabičku přímo mezi nohy. „Ty mě chceš vzrušit!“ obvinila mě. „Naopak, podle mě jsi horká až moc,“ díval jsem se jí sebejistě do očí.

Kdykoli se holka opráší, začnu z ní smítka sundávat taky: „Jsi pořád špinavá…“ Kdykoli podávám telefon, dotknu se dlaní. Jak se tyhle letmé doteky během rande nastřádají, žena je vzrušenější a vzrušenější, a brzy nedokáže odolat.

Doteky mají při svádění ničivou sílu, protože rychle vytvářejí spojení i nadrženost. V říjnu pořádáme Výcvik Doteků, kde 6 hodin drilujeme celý dotekový systém, včetně všech pravidel pro správné načasování a maximální přirozenost (aby to ženě nebylo nepříjemné), i zařazení všech konkrétních doteků do vašeho inventáře.

4) Prokládání nezájmem

Velkolepá ukázka zbraní (široký postoj, hluboký hlas, silný oční kontakt) dokáže kdejakou holku i vyděsit a dostat pod tlak. Pokud se derete do předu moc rychle, může vás žena začít zpomalovat. Proto silně prospěje, když ženě občas dáte trochu prostoru, a například se zahledíte za sebe, zamyšleně zkontrolujete mobil… Chvilková ignorace jí umožní uvědomit si, že se jí váš zájem líbil, a začít se sama více snažit.

Vše stojí na mindsetu. Nepřistupujte k ženám jako šašci, kteří se jí vždy snaží jen rozesmát. Jako kloučci, dychtící po zájmu a pochvale, kteří holky oslovují s otázkou „Kdo vlastně jsem?“ Přistupujte k ženám jako muži. Sebejistě, vyrovnaně, bez špetky studu za vlastní sexualitu. Držte oční kontakt, hluboký hlas, letmo se dotýkejte, a okořeňte magickou špetkou nezájmu, která dívce dodá vlastní prostor. Vzrušení ucítíte ve vzduchu.

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář:

5 komentářů
Zeph napsal 2.10.2019

Tyhle čtyři body by měla mít každá holka napsané na tričku.
Gold

Odpovědět
Hannes napsal 3.10.2019

Užitečný článek. Jen malá technická poznámka. Áčkem je myšleno komorní A nebo A o frekvenci 110 Hz? :D

Odpovědět
  Princ napsal 4.10.2019

  Díky, no samozřejmě okolo 110 :D

  Odpovědět
ferdinand napsal 8.10.2019

Jak získám klidný hluboký hlas??

Odpovědět
  Princ napsal 8.10.2019

  To je ta správná otázka!

  1) Pracuj na svém klidu
  2) Pracuj na svém hlase :)

  To většinou znamená oslovovat hodně holek (aby sis přitom zvykl být v klidu) a přidat pár hlasových cvičení. My je učíme hned na prvním Výcviku v řadě: https://streetgame.cz/vycviky/#1

  Odpovědět
Odešlete odpověď