Jak si zachovat důstojnost a získat pomanželský sex – StreetGame.cz
Konec lásky

Jak si zachovat důstojnost a získat pomanželský sex

Pokračování Hardcore restart story jednoho nespolečenského ajťáka. Přečetl celý náš web za jeden den, a co se dělo potom, vám popíše sám…

„Daří se mi stále skvěle a možná ještě lépe! Možná je to jen hotrun, ale ono když zahodíš težkej balvan na noze v podobě dlouhodobě skomírajícího podniku a manželky, která kdykoli mohla tak podkopla nohy, tak prostě musíš letět nahoru, minimálně do míst, kam skutečně patříš :)

Začal jsem se bavit s lidma, oni mi volají, někteří mi nutí čísla, viz třeba včera barmanka, kterou jsem den předtím šukal na záchodech. Vnutila mi číslo, že mám zítra zavolat. Tak jsem úmyslně činit nechtěl, ještě večer smska jestli jsem na ní nezapomněl, já že ne, jen mám hromadu práce a nedostal jsem se k tomu, tak z toho vyplynula prosba, abych si v pátek udělal čas a zašel k ní na kafe… no, neber to :)

Příhoda z večera předtím – měl jsem rande, směroval jsem to přímočaře a „agresivně“ kam jste mně naučili to směřovat – tedy k sexu, slečna v první chvíli hraná nelibost, nechtěla být za čubku, ale jen z pohledu do očí bylo jasné, že by se jí kalhotky nechaly ždímat. No, nedala mi, udělal jsem pár hrubek na testech, takže jsem se pro ten večer odepsal. No co, až cvik dělá mistra, dělám to (když si odmyslím postpubertální období) chvíli, vůbec se divím, že mi to jde samo :). Stále vedeme komunikaci mejlem, příští týden jí mám v kanceláři, kde moc dobře ví, že mám gauč – takže pokud dorazí, tak je jasná, což musí vědět i sama :). Navíc někde zjistila, že mám rád zrzky, tak se dneska přebarvila a s radostí mi to ráno oznámila :)

No, ale jak se tedy ten večer nezadařilo, dostal jsem jen letmou pusu na rty, ale nic více. Zašel jsem si na jedno od žízně, tam potkal kamaráda s jeho přítelkyní, kterou si snad půl roku vybíral, takže pokec, dobrá nálada, slečně jsem se líbil natolik, že si pak přisedla, nenápadné dotyky stehno-stehno, odešla na záchod, významný pohled na mně, tak jsem se omluvil a šel jsem vykonat předstíranou potřebu také. Samozřejmě čekala za rohem, co bylo dál si asi umíš představit. No neumíš, já idiot jsem zapomněl šprcky v autě, takže jenom prstama. I tak řvala jak prokopnutá, podle mně to musel slyšet příslušný kamoš… Nevím, mně ty ženský stejně jednou zabijou i za mý nepřítomnosti :D

V pracovním životě také letím nahoru jak raketa, klienti se začínají vracet ještě pod vlajkou starého byznysu (nový brand teprve rozjíždím). S manželkou jsme včera udělali majetkový vyrovnání. Myslela si, že mně oškube jak slepici i o ten poslední zbytek aktiv, nepovedlo se jí to, čísla jsou férová každému dle zásluh. A ještě navíc domluvenej šukec kdykoli budu chtít. Mně taky pobavilo, poté co jsem zaklapl desky s rukopisem dohody pro právníky jsem pronesl: a co sex na rozloučenou? Tvářila se překvapeně, potom vykoktala něco o tom, že někoho čeká, že si to udělá s ním, načež jsem odvětil nějakej „nesmysl“ co jsem se naučil tady a odešel.

Za pět minut telefon, jak jsem to myslel, jestli sex na rozloučenou nebo sex jako restart, tak do telefonu jsem myslel sex jako obecně, přátelé zůstat můžeme a nebrání nám nic v tom, abychom si zašukali, když máme oba chuť. Tak že prý mám přijít, načež jsem odmítnul, že už nemám čas, tak zklamaně zavěsila. Ještě smska asi za hodinu cituji „líp by se nám spalo spolu“. Docela mně to pobavilo, zjistil jsem, že jsem schopný si zachovat důstojnost a ještě z toho vyždímat pomanželský sex.

Nevím jestli to nepřeháním, ego mám na maximálních hodnotách a na co sáhnu se daří. Je to normální?

Ještě se mám toho hromadu co učit, dělám mraky taktických chyb, ale přesto to vychází, tak je třeba toho hotrunu využít a nadělat si zásoby jak holek do postele, kontaktů, a v neposlední řadě také klientů a všech těch lidiček, co potřebuju k práci, pak začnu s pilováním „technických aspektů hry“.

Zatím se měj, a ještě jednou strašně moc díky. Dám Ti ledvinu, pokud bys jí nedej bože potřeboval :D“

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář: