Jak si najít parťáka – StreetGame.cz
Věrný přítel

Jak si najít parťáka

Ve dvou se to lépe táhne. Dobrý spoluhráč může výrazně usnadnit naučení streetgame. Kde ho ale najít?

Svádějte i sami

Nikdy neodkládejte trénink svádění do doby, než si najdete parťáka. Je to stejně nesmyslná výmluva, jako „Začnu, až zhubnu“, „Žiju v malém městě“, „Jsem moc mladý“, „Jsem moc starý“, „Jsem moc škaredý“ a další zcela nesouvisející záležitosti. Nic neodkládejte a začněte za všech okolností hned.

Právě vaše náhlá úspěšnost se ženami vzbudí v přátelích zvědavost.

Seznamte přátele s tímhle webem

Bohužel, je nutné se předem trochu vyzbrojit. Mnoho mužů totiž pravda vyděsí.

Vezměme nějakou úplně základní poučku, třeba „Žena tě nemůže milovat, když jí nebudeš šukat„. Nad slunce jasný základ všech základů. Něco, co vám měli říct už rodiče.

Přesto se vždy najde nějaký náctiletý beta se svým: „Ale my spolu chodíme teprve tři měsíce! Je to vážně hodná holka, jí sex určitě nezajímá…“

Tak hluboce dezinformovaný člověk pak může tvrdit, že oslovování holek je amorální. Přitom z logiky věci je amorální mít holku a nespat s ní. Streetgame je chrabré rytířství.

Naštěstí o skoro každé z námitek tu máme článek. Od morálky, přes limitující přesvědčení, nelogičnosti přitažlivosti, hodných kluků, polygamie až po nepřirozenost nového chování. Stačí tam tedy dotyčné odkázat.

(Když správný článek nemůžete najít, napište mi do poradny, každý jeden si pamatuji.)

Všeho s mírou

Pokud jste o streetgame řekli několika lidem a každý tvrdí, že holka na ulici sbalit nejde, zřejmě žijete v opravdu negativním kolektivu zamořeném betama. Možná stojí za to kolektiv zkrátka vyměnit.

Uvidíte, že v kruzích úspěšnějších lidí jsou myšlenky jako „Jde jen o to chtít“, „Líná huba holé neštěstí“, „Musíš si jít za tím, co chceš“ mnohem běžnější. Beta kolektivy se oproti tomu jen vzájemně utěšují, že být bez sexu je normální.

Pronikejte do kruhů úspěšných lidí

Jsi tím, kým se obklopuješ. A tak každý by měl rád za kamarády milionáře, elitní sportovce a super-baliče. Milionáři by ho sponzorovali, kulturista by ho trénoval v posilovně a svůdníci by mu pravidelně dohazovali holky. Přátelská výpomoc.

Otázkou je, co by takový člověk mohl nabídnout jim. Vrána k vráně sedá a pokud se chcete bavit s úspěšnými, musíte být také v něčem výjimeční.

Balte holky přímo s námi

Abyste byli úspěšní potřebujete se obklopit úspěšnými lidmi. Ale úspěšní lidé budou mít zájem teprve když budete úspěšní… Točíme se v kruhu. Nicméně je tu jeden hack.

Ať jste zrovna sami na jakémkoli levelu, ty nejlepší svůdce můžete potkat, když přijdete na náš kurz. Streegame není a nikdy nebyla o článcích – je to v první řadě komunita, která se potkává naživo. Balte s námi, a brzy budete tam kde my :)

Stejně tak můžete prostě napsat na fórum do sekce Srazy a domluvit se s ostatními, kteří tam parťáka hledají.

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář: