Jak si domluvit rande přes telefon – StreetGame.cz
Blondýna v latexu

Jak si domluvit rande přes telefon

Dostanete od ženy její telefonní číslo a teď si s ní chcete domluvit rande. Vřelejší a sebevědomější je jí zavolat. Kdy a jak tedy holce správně telefonovat?

Oproti živému kontaktu nám zde odpadá například vzhled, vaše oblečení nebo držení těla. Do popředí se naopak dostává hlas, obsah slov a také, což si možná každý neuvědomí, načasování.

Začneme třetím bodem, tedy kdy ženě telefonovat. Obecně lze říct: vyvarujte se volání hned týž den (pokud oslovení nebylo super-krátké), jinak jí zavolejte, kdy jen se vám to ve vašem vytíženém životě úspěšného muže bude hodit. Někdy je to druhý den, jindy až za týden. Žena by měla být tím, kdo se více časově podřizuje vašim plánům. To ale neznamená být zlý a zcela nepřizpůsobivý – oceňte, že to pro vás dělá.

Je skvělé, když se vám žena ozve sama. Pak můžete dobu, než jí zatelefonujete, za odměnu zkrátit. Např. 5 žen vám dá telefonní číslo. Půjdete tedy jako první na rande s těmi, které se vám ozvaly samy (třeba i poslaly test – i to je projev zájmu, jinak by nepsaly).

Co se týče denní doby, o víkendu zavolejte po obědě, v týdnu po práci (kolem 17 hodin).

Pokračujme obsahem slov. Zjistěte, zda má zrovna čas. Pokud ano, navažte na předchozí oslovení a chvíli si povídejte. Váš telefonát ještě ovlivní ženu v tom, jestli s vámi na rande půjde nebo ne. Dobře provedený zvýší vaše šance – je to vaše společná konverzace číslo 2, žena bude mít při živém setkání silnější pocit, že vás zná, stanete se více součástí jejího života. Z těchto důvodů určitě volejte, nepište sms.

Neprotahujte to ale na úkor kvality konverzace za každou cenu, a nepřekračujte několik minut. Pak si domluvte schůzku. Tu už by jste měli mít promyšlenou. Čas by vám měl vyhovovat, nic kvůli ženě nerušte. Malé ústupky jsou v pořádku, ale obecně by jste vy měli být tím vytíženějším.

Podání, tedy kvalita vašeho hlasu, pak je zcela zásadní. Je nutné být v dobré, sebevědomé náladě, stoprocentně to na vašem hlase bude poznat. Můžete zrovna jít s tréningu, ze schůzky s přáteli…

Pokud vás telefonování znervózňuje, počkejte na dobrou náladu, pak se jednou překonejte a ostatní hovory vyřiďte hned po tom, dokud jste „rozehraní“. Každý další pak půjde snáz. Pokud vás to opravdu děsí, zavolejte nejprve kamarádovi a rozmluvte se na něm.

Ideální hlas pak je dostatečně hlasitý, klidný a hluboký. Kromě nálady pomůže vzpřímený postoj (v tom se člověk automaticky chová sebejistěji), dobrá opora (nadechujete se i do břicha a do stran, ne jen do plic – tak to ostatně dělají i zpěváci) a obyčejný tréning.

Dodržení těchto zásad vám v budoucnu určitě pomůže zvýšit počet telefonních čísel proměněných v rande. Ty pak povedou zase dál… K sexu, a pak třeba i k vážnému vztahu.

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář:

1 komentář
Jan napsal 29.10.2023

Jsem svobodný

Odpovědět
Odešlete odpověď