Jak se ženy dotýkat – StreetGame.cz
Jak se ženy dotýkat

Jak se ženy dotýkat

Možná se vám někdy stalo, že vás dívka, o kterou jste měli zájem, brala jen jako kamaráda. Abyste balili holky, a ne jen získávali nové a nové kamarádky, potřebujete se naučit, jak flirtovat. Důležitou součástí flirtování pak jsou doteky. Ty už po dnešku budete mít zmáknuté.

Aby byly vaše vzájemné doteky pro oba přirozené, je třeba začít s nimi co nejdřív. To může mnohým ze začátku přijít jako skoro nemožný úkol, ale nebojte se, je to snadné. Navíc tentokrát se s vámi podělím o úplně konkrétní kroky, přesně tak, jak je sám používám!

Představení

Začněte zcela bezelstnými, sociálními doteky. Třeba se představte a podejte ženě ruku. Podržte ji pár vteřin středně silným stisknutím, u kterého se jí budete dívat do očí.

Skvěle se to nabízí, když se vás žena sama zeptá na jméno (což je jasný signál zájmu), ale s „Ahoj, já jsem Honza“ můžete ženu i oslovit!

Pokud vše vypadá dobře, můžete k podání ruky připojit i letmý gentlemanský polibek na tvář.

Ukažte na něco v dálce

Velice lstivý způsob, jak navázat fyzický kontakt! Stačí ukázat ženě jednou rukou něco v dálce, a druhou jí položit na záda. Bude to působit velice přirozeně.

Chce to trochu cviku, ale jakmile bude letmé dotýkání přirozené pro vás, bude stejně tak normální pro ženu. Taky platí, že některé holky jsou „dotykovější“ než jiné – to rychle poznáte z jejích reakcí. Jedna bude stydlivá, druhá na vás začne sahat sama…

Společná fotka

Skoro vždy se najde důvod, proč si udělat společnou fotku! :) Ironické „Pojď se se mnou vyfotit, ať mi to kámoši věří“ nebo třeba: „Tak ty jsi zpěvačka… Je nějaká šance, že se s tím proslavíš? Pojď se se mnou vyfotit, kdyby náhodou“.

Společná fotka je zábavná, bláznivá věc, které se spousta dívek ráda zúčastní. Přitom jí můžete vzít kolem ramen, ať se tam vejdete. Když je navíc budete mít vyfocené, lépe v tom přívalu čísel poznáte, která je která :). A nakonec, pěkná sbírka se vždycky hodí

Pošťuchování

Můžete do holky píchnout prstem, dát jí maličkou legrační pěst do ramene… Tyhle malé akce jsou v začátku přesně to, co potřebujete.

Svaly

Geniální trik! Zeptejte se holky, jestli sportuje. Pak jí řekněte, aby zatla bicák, a zkontrolujte to :)

Podpořte ji, aby na sahala na vás

A tato technika na závěr je vážně úplný klenot! Žádná žena vám nevyčte, že se hodně dotýkala ona vás. Nechte ji, aby vám zapnula řetízek, oprášila prach ze zad, později na rande vám dala pusu na tvář…

Obecně si pamatujte:

  • Začněte s doteky hned
  • Od nejběžnějších postupujte pomaličku k intimnějším
  • Dávejte je za odměnu
  • Zvykněte si na dotýkání hlavně vy, ženy budou ve vašem světě
  • Vhodná míra záleží na situaci

Brzy poznáte, jak fyzický kontakt nádherně buduje romanticko-sexuální atmosféru. Udělá z vás okouzlujícího muže, a ne jen nezúčastněného kolemjdoucího, který dívku kdo ví proč oslovil. Ale to nebude jediný důvod, proč si ho zamilujete. Navíc je totiž hrozně příjemný!

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář: