Jak se zbavit špatné nálady – StreetGame.cz
Smutný pes

Jak se zbavit špatné nálady

Pokud máte špatnou náladu, zřejmě jste udělali nějakou chybu. Dlouho v kuse jste seděli (což je dobře prokázáno jako zdraví nebezpečné), snědli jste nějaké polo-jedovaté jídlo, dlouho jste neměli sex nebo jste se příliš fixovali na osobu, která teď odešla z vašeho života… Naštěstí ze špatné nálady se dá snadno dostat.

Z „deprese“ vás nejlépe vyvedou aktivity, které byste právě teď dělali ze všeho nejméně rádi. Musíte ale věřit, překonat se a jít do toho. Naopak nejhůře byste udělali, kdybyste poslouchali rady, které vám špatná nálada dává, jako: nic se ti nechce, nic nemá cenu, jen tak seď zavřený doma… Jděte proti depresivní spirále, ne s ní.

Začněte ledovou sprchou. Otužování posiluje imunitu a houževnatost obecně. Hlavně ale způsobí okamžité vyloučení adrenalinů a endorfinů. Budete šťastnější a nabuzenější, ať chcete, nebo ne. Samozřejmě postupujte podle toho, jak daleko už s otužováním jste. Začátečník na sebe pustí ledovou vodu na 10 vteřin a je rád, pokročilý pár minut plave v ledovém rybníce a pořád mu je horko…

Zůstaňte mokří, jak je to po otužování nejlepší, a pojďte se trochu rozhýbat. Zařaďte dřepy, progrese kliku, pokud jste vybaveni znalostí a náčiním i lehkou gymnastiku… Každopádně se rozprouděte, žádné sezení.

Krok číslo tři: jděte ven oslovit nějaké holky. Možná tento článek čtete v noci, ale ani to není dost dobrá výmluva. Pokud máte Handbook, znáte ten příběh, kdy venku není žádná holka, a tak Tom jde a zvoní na ně tak dlouho, než nějaká vyjde… Také můžete jít do klubu, zapnout omegle nebo přinejhorším cestovat do jiného časového pásma.

A možná máte jen strach, ale to už vůbec není dobrá výmluva. Právě překonávání strachu je skvělým lékem proti špatné náladě. Zvládal jsem to já jako sociofobik, zvládá to Hubert, prostě oslovujte holky i přes strach taky…

Jeff na našem fóru si například udělal cedulku Free Hugs a objímal lidi, kteří o to měli zájem. Tak sobě i jim poskytl dávku příjemného oxytocinu, hormonu blízkosti. To už si nemůžete pomoct a tak jako tak se cítíte milovaně.

Shrnuto: vše je o manipulaci s hormony. Při špatné náladě se otužujte, sportujte a socializujte. Je to zřejmě poslední, do čeho se vám v tu chvíli chce, ale i tak to udělejte… A brzy se budete cítit skvěle.

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář: