Jak se stát opravdu dobrým – StreetGame.cz
Vzlétněte do nebe

Jak se stát opravdu dobrým

Svádění se jistojistě dá naučit. Ale netrvá to hodinu, a nestačí o tom jenom číst.

Postavte se k tomu vážně

Mistrovství v tomto oboru je seriózní záležitost, jejíž dosažení stojí spousty píle. Uhrančivé charisma vám nespadne z nebe, je tvrdě vydřené.

Záleží také na vaší vstupní situaci, ale abyste streetgame ovládli, budete zřejmě potřebovat dostatečné množství pravidelného tréninku. Např. akce každý pátek + koncentrované svádění za dne 2x týdně. Zbytek času můžete věnovat dalším slabinám, třeba sportovat nebo řečnit.

Buďte vytrvalí. Trvalo mi několik měsíců pravidelného oslovování a testování, co funguje a co ne, než jsem se poprvé líbal se ženou! Dnes můžu nějakou oslovit a líbat se s ní rovnou na ulici.

Učte se od profesionálů

Mám pro vás dvě dobré zprávy. Za prvé: pravděpodobně na tom nejste tak špatně, jako jsem byl já, a tak vám vše zabere méně času. Za druhé: na rozdíl ode mě teď máte k dispozici živé lidi, kteří vám přesně poradí, co zlepšit. Vše tak bude ještě rychlejší. Připomeňte si naše motto:

Pokud chcete chodit po měsíci, musíte do školy pro astronauty. Pokud chcete najít partnera svých snů ještě v tomhle životě, musíte ho umět oslovit.

Je vtipné, jak nám studenti často píšou, ať se připravíme, že jsou na tom úplně hrozně. Když je pak vidím, koktají, mají strach, ale pořád jsou na tom mnohem lépe, než jsem býval já. Často pak ti samí lidé  během prvního kurzu zvládnou třeba líbání s holkou přímo po oslovení na ulici.

Úplně nejlepší výsledky pak mají chlapi, kteří postupně přišli na více kurzů za sebou. Potkal jsem jednou v klubu svého bývalého studenta, který mi opilý děkoval a říkal, že se díky mě vyspal s polovinou své třídy. Nechtěl jsem tomu věřit! Vždyť ani já nespal s polovinou své třídy! :)

Životní úroveň ve dvacátém prvním století je výborná. I nezaměstnaný člověk si může dovolit kurz svádění, takže sice nebude mít práci, ale bude mít spoustu holek :)

Pokud nemůžete, najděte si aspoň parťáka. Nemusí to být extra třída co se týče žen, důležitá je hlavně jeho chuť jít do všeho po hlavě. Ve dvou se to lépe táhne.

Vytvořte pozitivní učební atmosféru

Když se budu učit německy, budu poslouchat Rammstein, sledovat německé filmy… Podobné je to s balením holek.

Obklopte se se věcmi, které vám streetgame budou připomínat, udrží vás stále zapnutého ve streetařském módu. Většinou nejde balit celý den, ale i v práci můžete používat vizualizace, číst naše články nebo třeba knihy o osobním rozvoji, obklopit se jinými baliči… Udržte téma v hlavě, čím víc jím budete „posedlý“, tím líp. Pomůže taky sledovat náš facebook, který vás bude pravidelně informovat o nejnovějších článcích.

Pracujte cíleně

Ze začátku, kdy je ještě všechno špatně, si vystačíte s konzervativním přístupem: prostě choďte a oslovujte holky, čím víc, tím líp. Jste student, který má čas chodit na streetgame každý den, a proložit to ještě nějakým sportem? Udělejte to, já to tak udělal.

Později se můžete zaměřit na své slabé stránky: stanovte si cíl, který chcete zlepšit, nebo techniku, kterou chcete zkoušet. Například: „plně ovládnu přímá oslovení„, „prodloužím čas s holkou a vybuduju více vzájemného spojení„, „naučím se dávat ženám větší prostor pro investice„, „nebudu tak nesmělý ohledně doteků„… To pak nějakou dobu záměrně pilujte ve většině svých konverzacích s ženami. Až vám to plně přejde do krve, stanovte si zase jiný cíl… Každé třeba dva týdny tak můžete ladit k dokonalosti něco jiného.

Poselství je tedy jasné: ať už se učíte nový jazyk, psaní všemi deseti nebo třeba správně posilovat, musíte tomu vyhradit jistý čas, pozornost a nadšení. Zvlášť zde, kdy je třeba opravdu se změnit – vysekat počítačové hry a televizi, začít sportovat, chodit na rande… I když začátky mohou být těžké, každý se ve svádění s dostatkem píle může hodně zlepšit.

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář: