Jak se stát nejlepším parťákem na balení holek na světě – StreetGame.cz
Šťastní kámoši

Jak se stát nejlepším parťákem na balení holek na světě

Většina lidí zjišťuje, že na kurzech svádění jim to s holkama nějak magicky funguje mnohem lépe, než kdy předtím. Částečně to způsobují rady instruktora, který opraví každou chybičku, a toto zlepšení jim už zůstane navždy. Dobrý instruktor nebo parťák ale zároveň přiměje ostatní chlapy cítit se skvěle, což právě přináší ty výjimečné kurzové výsledky. A co i z vás udělá návykového parťáka, se kterým chce balit holky každý.

Máte tedy udržet svého winga sebejistého, ukecaného a veselého. Jak na to?

1) Pozitivně orientované rady

Představme si jednu z nejčastějších chyb – parťák osloví holku a naklání se na ni. Když mu řeknete: „Strašně ses na ni nakláněl,“ umožníte mu to opravit, jenže mu může mírně poklesnout nálada. Proto vhodnější formulace zní například: „Super kámo, a ještě se od ní trochu odkloň!“

Odklon se dá nacvičit i mimo oslovení. Pokud je někdo méně tělesný a opakovaně nedokáže vnímat, jak v oslovení vůbec stojí, může pomoct alternativní rada: „Super, a teď si ještě představ, že jsi velká samostatná jednotka. Vůbec nic od té ženy nechceš, jen tam stojíš, naplněný sám o sobě, a na ni dopadá tvůj svit.“

Pokud tu samou instrukci podáváte pokaždé jinými slovy, žák se méně cítí, jako by dělal pořád tu samou chybu dokola. Teprve kdyby to nešlo z venku (takhle se odkloň), nešlo zevnitř (nic nechceš, jen záříš), pětkrát to nešlo nějak jinak, můžete ho zastavit: „Příliš se nakláníš. Podívej, jaký je to pocit, když se takhle nakloním na tebe. A ta řeč těla je v oslovení mnohem důležitější, než slova. V příštím oslovení se soustřeď JENOM na to, abys od ní byl takhle odkloněný.“ Pak jej pošlete: „Oslov tuhle a zůstaň odkloněný.“

2) Přesměrujte mindset

Někdy se parťák naklání ne z důvodů fyzioterapeutických ani z dotěrných myšlenek, které by mu řeč těla deformovaly. Třeba je oslovená holka malého vzrůstu a on se jí snaží „vyjít vstříc“ tím, že strčí svou hlavu přímo do jejího zorného pole.  Tedy představuje si, že ta žena je strašně citlivá a potřebuje neuvěřitelnou péči, aby se v tom oslovení náhodou necítila špatně.

Tady úplně nefunguje radit: „Víš, holky jsou drsnější, než si myslíš. Jí furt někdo balí tak od třinácti let, ona v tom už umí chodit…“ Parťák totiž neumí jen tak změnit svůj názor na přání. On si názor nevybral. Kdyby si každý vybíral své názory, každý by si uměl na streetu říct: „Jsem Bůh, každá mě bude chtít“ a okamžitě navýšit svou přitažlivost o 50%. Většina lidí ví, jaký mindset mít, jen neví, JAK ho změnit.

Radši parťákovi dodejte nová data. Řekněte mu historku nebo dvě o ženě, která vypadala strašně roztomile, ale doopravdy milovala sex s co nejtvrdšíma chlapama. To mu změní mindset samo, aniž byste museli říkat: „Změň mindset! Změn mindset!“

3) Žádné nevyžádané rady

Dvě kategorie chlapů nesnesou téměř žádné rady. Zaprvé hyper-sebekritičtí kluci, kteří se nacházejí na pokraji zhroucení, cítí se za svých výsledků hrozně a každá špetka negativity hrozí zablokovat je do bodu, kdy streetgame finálně opustí. Často jen tak smutně mlčí a vůbec nevíte, jestli radu vlastně slyšeli, co na ni říkají…

Za druhé hodně dominantní, soutěživí kluci, kteří si nesou nějaké trauma související s ponížením a dostávat rady v nich vyvolává vztek. Často instrukce přerušují uprostřed věty rychlým: „Jo, jo, jo, jo, jo, jo.“ Jejich zpráva vlastně je: „Radši než bys mi nějakýma radama připomínal, že to vlastně neumím, nech mě radši cítit se dobře, a třeba těch holek takhle sbalím víc.“ A to je relevantní, protože částečně to takhle opravdu funguje.

Cesta studentů se nedá uspěchat tím, že jim hned předáte všechny své nevyžádané rady. To je jen netrpělivost instruktora, kde žák na sebe nemusí mít stejné standarty. Někdo si na věci musí postupně přijít sám.

4) Jak někoho můžete učit bez rad?

  • Pokud někdo neustále dělá nějakou chybu, počkejte, až ji jednou neudělá, a za to ho pochvalte
  • Pokud se něčeho bojí (oslovit telefonující, ženě tykat, dotýkat se jí, v oslovení jíst), bez komentáře danou věc sami několikrát udělejte
  • Pokládejte otázky, po kterých na správnou odpověď přijde sám
  • Řekněte zajímavou historku, která mu změní pohled sama (aniž by si uvědomoval, že ho něco učíte)

5) Přestaňte každého strašně motivovat

Když jsme u těch historek… Asi nikomu nepomáhá „motivace“ ve stylu: „Taky jsem se bál, ale překonal jsem to a podívej, kde jsem teď! Jestli chceš být frajer jako já, neřeš své obavy a pusť se do práce!“ Hodně motivátorů se chce jen chlubit.

Lidé nebývají úplně nešťastní jen tak. Nejsou to úplní hlupáci. Často je do jejich situace dohnaly neuvěřitelně silné okolnosti. Kdybyste měli jejich geny a staly se vám ty samé věci, jako jim, dopadli byste podobně. „Vše je jednodušší, než si myslíš, prostě buď šťastný!“ jim úplně nepomůže. Někdy to chce hlavně pochopení, někdy společně najít první malý krůček, někdy nějaký hack… ale málokdy lidé potřebují chlubící salvu.

Příběhy používáte, když chcete parťáka nenásilnou formou něco naučit o ženách. Někdy se vám ale nudný příběh může líbit jen proto, že je o vás. Tam je třeba občas zameditovat, podívat se do svého těla a vnímat, z jakého pocitu vaše rada vychází. Jestli jste dokonale soustředěni na parťáka a hledáte chirurgicky přesnou cestu, jak mu pomoct, nebo jen máte chuť se pochlubit a zlepšit si tím náladu. Ve druhém případě chuť „rozmeditujte“ – jen ji pozorujte, prociťte a nechte odejít.

6) Nebuďte k nikomu opatrní

V celém tomto článku sledujeme vztah: „rada může člověku pomoct, ale zároveň se kvůli ní může cítit horší než vy.“ Podobně to dopadne, pokud si vyberete jednoho studenta, na kterého budete mírnější, milejší, opatrnější. Zdá se to jako vstřícný krok, jenže daný parťák to vycítí a začne se kvůli tomu cítit vyčleněný. Každý nával empatie mu zároveň připomene, že on tu empatii na rozdíl od ostatních potřebuje.

Proto není vůbec dobré, když se na kurzu setká pokročilejší student se začátečníkem a ten zkušený mu nestále říká: „O nic nejde! Dokážeš to!“ Před umytím zubů se taky nemotivujete: „O nic nejde! Dokážeš to!“

7) Odmítnutí nekomentujeme

Když žena parťáka odmítne, nemusíte říkat: „Nevadí! Příště to výjde!“ Každý začátečník ve StreetGame.cz ví, že odmítnutí nic neznamenají, a je zvyklý okamžitě je vypouštět. Když o konkrétním odmítnutí cokoli řeknete, třeba i že nemá váhu, jeho váhu tím zvedáte.

Každý streetař musí obecně chápat, že odmítnutí na nás mají pozitivní efekt, protože nás dělají silnějšími a nezávislejšími na okolí. Není ale třeba někoho otcovsky utěšovat přímo po tom, co se odmítnutí stalo, protože pak se znova žák cítí „tím poučovaným“ a ne „jedním z nás super baličů“.

8) Ne na vše musíte něco odpovídat

Občas si parťák chce jen postěžovat: „Fůha, tak to bude těžké.“ Nemusíte vždy odpovídat radou: „To nebude těžké! Statisticky to vychází ve velkém procentu případů – mnohem častěji, než oslovení holky s otcem! Já se sociální fóbií jsem to měl mnohem těžší!“

Občas lidé chtějí jen trošku pochopení. Když parťák prohlásí: „Kámo dneska mám strašně špatný den,“ nemusíte odpovídat: „Tak na to doporučuju dát si ledovou sprchu, pak bojový pokřik, z jídla určitě borůvky a kaviár…“ Stačí říct něco jako: „To mě mrzí kámo, někdy je to těžké…“ A pak ty věci, které mu zlepší náladu, můžete stejně udělat. Můžete udělat nějaká bláznivá oslovení a zaklikovat si a zazpívat a zameditovat… Ale nemusíte to parťákovi říkat. Připomínat mu: „Tohle děláme, protože se cítíš blbě.“ Prostě mu projevte pochopení a pak mu zlepšete náladu tajně.

9) Jeden z nás

Když někdo koupí kurz svému beta kamarádovi, nedovoluju, aby chodil vedle nás a říkal mu: „To zvládneš kámo! Stejně už ses dlouho potřeboval překonat!“ Kurz funguje na tom principu, že vás skupinka skvělých baličů naplno vezme mezi sebe a chová se k vám jako k jednomu z nich.

Lidé stejně neoslovují holky na ulici hlavně proto, že to jde proti společenské konformitě – není to běžné. Na kurzu ale vzniká nová konformita, kde je oslovení holky ta nejnormálnější věc na světě. Když by s námi chodil nějaký nestreetující kibic, pospolitost by narušoval.
 

Abych to shrnul, ženy poskytují vždycky dost výzev samy o sobě, z vás by se měl parťák hlavně cítit dobře. Raďte mu s chirurgickou přesností, jen když je to potřeba. Co nejvíce ho zlepšete tajně, aby si myslel, že to dělá víceméně sám, a nevšiml si vlivu vašich přesně mířených historek, vtipů, ukázek nebo třeba otázek, které mu strategicky pokládáte, aby na věc přišel sám nebo se chvíli zase cítil chytřejší on.

No a pokud byste chtěli absolvovat streetgame přímo se mnou (nebo s Lucasem, Trickem nebo Skipperem, které jsem na instruktory osobně dlouhodobě trénoval), tady o kurzech svádění na ulici najdete více informací.

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář: