Jak se seznámit přes facebook 2. díl – StreetGame.cz
Ovládněte svádění online

Jak se seznámit přes facebook 2. díl

V minulém článku jménem Jak se seznámit přes facebook 1. díl jsme si řekli, jaké jsou výhody facebooku ve srovnání s klasickými seznamkami. Také jsme si ukázali, jak si vytvořit atraktivní profil. Ale co holkám psát? O čem se s ženou bavit, aby vaše seznámení vedlo k vážnému vztahu nebo sexu? Tomu se budeme věnovat dnes.

S dostatečně atraktivním profilem vám možná některé ženy napíší sami. Nečekejte na to ale příliš, najděte pár žen a oslovte je vy. Ve vodách facebooku zvolte nějakou skupinu určenou přímo k seznamování. Hledejte „seznamka“ pomocí vyhledávání na vrchu stránky, je jich tam spoustu.

Tam můžete napsat krátkou zprávu o sobě. Buďte zajímaví, probuďte jejich zvědavost a nasměrujte je na svůj hotový sexy profil. Pokud jste žena, postněte rovnou i fotku – vzhled ženy je pro hledání partnera mnohem důležitější, než vzhled muže, fotky navíc mají větší úspěšnost v boji o pozornost návštěvníků.

Vedle toho můžete dalším ženám napsat sami. Na FB budou lepšími cíli právě ženy ze seznamovacích skupin. Na klasických seznamkách můžete psát jakékoli ženě, všechny jsou tam kvůli hledání partnera. Vyhledávání na seznamce vám pak pomůže vyfiltrovat přesně takové dívky, jaké hledáte.

Pište trochu na úrovni. To neznamená snažit se o co nejsložitější věty nebo o použití co nejvíce cizích slov. Jen se držte čárek a háčků, velkých písmen na začátku věty, tvrdého a měkkého i a podobně. Podle vědeckých výzkumů mají z mužů nejčastěji sex ti s vysokou školou, z žen pak dívky pouze se základkou.

Není nutné odpovídat co nejdříve. Naopak určitou převahu získáte, budete-li odpovídat mírně pomaleji než protějšek.

Nenabízejte se hned celí, ani neznámým dívkám hned nesepisujte referáty o sobě. Nesnažte se být přehnaně roztomilí, používat od začátku zdrobněliny a rovnou vyznávat lásku. Spíš je zaujměte a donuťte odepsat. Klidně napište jen jedinou tečku a počkejte. Nezapomeňte, mluví za vás váš profil.

Konverzaci pak směřujte k osobnímu setkání, nesetrvávejte dlouhé dny za počítačem. Nechte přitom ženu, aby se i trochu snažila – měla by vám dokázat, že i ona je dost dobrá na to jít s vámi na rande. Tady má každý trochu jiné nároky. Je zábavná? Umí vařit? Sportuje? Zeptejte se na věci, na kterých vám záleží. Pak zvažte, jestli je pro vás dost dobrá. A když není, čím to dokáže vynahradit? Muži, kteří berou všechno, nejsou přitažliví.

Ostatně pro seznámení přes internet platí podobné zásady jako pro balení na živo. Budujte romanticko-sexuální atmosféru, ne jen přátelství. To neznamená posílat fotky svého přirození. Spíš občas nahoďte chytrý kompliment (nejlépe jako odměnu za její snahu se vám líbit), někdy si z ní lehce udělejte legraci, použije nějaký dvojsmysl…

Určitě nebuďte nudný „Jak se máš?“ chlapík. Pokud vám připadá, že je to milý a společností potvrzený začátek konverzace, zapomeňte na to. Je to nudné a otravné, zvlášť pokud jste atraktivní žena a to samé vám napíše několik lidí denně. Také nebuďte rádoby důvěryhodný maník ve stylu: „Určitě ti každý den píše spousta úchylů o sex, chceš si JEN TAK pokecat s někým NORMÁLNÍM?“. Přitažlivý muž nepovažuje sex za něco zvráceného. Jen ho má dost a tak o něj nebude prosit nebo z něj dělat velkou věc.

A neprotahujte to, vašim cílem přece je setkání naživo. I tady se pak můžete spolehnout na naše rady.

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář:

1 komentář
Dan napsal 17.1.2018

Ahoj,
Super článek, máš ale nějakou konkrétní radu co napsát holce „místo jak se máš ? “ Někdy jde přímo reagovat na nějakou fotku na profilu ale když tam ta možnost není (holka tam má jen sebe)protože v nějakým článku tady na webu, už bylo psáno, že je taky špatný holku v první větě (přes internet) hned chválit.

Díky za rudu.

Odpovědět
Odešlete odpověď