Jak se seznámit přes facebook 1. díl – StreetGame.cz
Holka odepisuje online

Jak se seznámit přes facebook 1. díl

Facebook.com je dnes na své pozici obří sociální sítě vlastně zároveň tou největší seznamkou na světě. Stesti.cz, Seznamka.cz, Znamost.cz, Seznámit.cz a další jsou jen jeho slabým odvarem facebooku. Seznámení se ženou, ale i s mužem, ať už vážně, nebo jen na sex, nikdy nebylo snazší. Profil na facebooku mají dnes už skoro všichni, navíc je zcela zdarma. Poradíme vám, jak na to.

Přitom budeme postupovat ve dvou krocích – jak si vytvořit atraktivní profil, a jak přímo navázat kontakt se ženou nebo mužem (tedy pomůžeme i dívkám, kterým je série také určena). V tomto díle se podíváme na první část, tedy tvoření přitažlivého profilu, který protějšek zaujme.

Vytvořte si sexy profil

Začněte už od jména. Jak podle vás zapůsobí na partnerku, o kterou máte zájem? Pokud toužíte po troše anonymity, můžete si klidně vymyslet zvučné jméno, znějící lépe než vaše opravdové. Vyhněte se ale bláznivým pubertálním přezdívkám.

Rozhodně musíte nahrát vaši profilovou a úvodní fotku. Na obou buďte vy, vydávání se za někoho jiného nemá žádný smysl, protože směřujete k osobnímu setkání. Můžete si klidně zaplatit fotografa, nebo s tím kontaktovat nějakého známého, který rád fotí. V poslední době je takových lidí spousta.

Zveřejněte i další fotky. Nejlepší bude, když na nich bude obklopeni přáteli, ženami a známými lidmi, případně budete dělat něco zajímavého, například surfovat, mít zápas v boxu nebo letět ve vrtulníku.

Žádné hrdé dívání do kamery! Pro maximální přirozenost se nechce vyfotit přímo uprostřed situace, jako byste ani nevěděli, že vás někdo fotí.

V profilu o sobě vyplňte nějaké údaje. Určete vysokou, kterou jste dostudovali, vypište své koníčky… Nic si nevymýšlejte, raději daný přitažlivý koníček začněte opravdu dělat! Použijte taky svůj smysl pro humor! Nepište zkrátka holkám z prázdného profilu.

Co se týče statusů, buďte zajímavý, ale přímo se nechlubte. Používejte třeba příběhy, které jsou vtipné nebo napínavé, a vaše postavení v nich je jen kulisa řečená mimochodem. Nepište například: „Znám se s Rytmusem“. Připojte radši vaši společnou fotku a k ní napište něco ve stylu: „Když jsme se včera večer s Patrikem procházeli po Praze, přikulhala za námi nějaká babička a chtěla jeho autogram na prsa. Tohle jsem mu vždycky záviděl…“

Také se vám budou hodit kladně vyznívající komentáře, lajky a zprávy na zdi od vašich přátel. Musíte vypadat jako aktivní, úspěšný oblíbený člověk s krásným životem, kterým jste (a pokud ne, pracujte na tom).

S tím vším můžete začít hned teď. Pokračujte na článek, co ženě přesně napsat, a jak konverzaci směřovat k setkání na živo. S ním už vás nic nezastaví.

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář: