Jak se s někým rozejít – StreetGame.cz
Zlomené srdce

Jak se s někým rozejít

I toto je občas problém: máte kluka, nebo holku, se kterou už nechcete být, nebo jste možná ani moc nechtěli od začátku, a váš protějšek má pořád zájem. Možná tuší, že je něco špatně, a možná má pořád nasazené růžové brýle. Vás to ale už nudí, partner vás přestal přitahovat nebo jste si například našli někoho lepšího. Každopádně, jak z toho ven?

Je nutné rozejít se naprosto jasně, konkrétně a bez toho, abychom tomu druhému dávali jakékoli další naděje. Zároveň se to snažte podat citlivě, bez dalšího zraňování svého partnera („Seš debil a máš malé péro“). Dokonce ani není nutné uvádět jakékoli důvody. Máte naprosté právo se kdykoli rozejít prostě proto, že to tak cítíte. Při tom všem se vyhněte ohraným rozchodovým frázím.

Znovu si všimněte: podat to citlivě, bez dalšího zraňování partnera, ale taky bez dávání jakýchkoli dalších nadějí.

Pokud se jedná o muže a vy doufáte, že si tak trochu „zachová důstojnost“ a nebude se o vás již dále snažit, je velice vhodné doporučit mu tento web :).  Do budoucna plánujeme zejména článek Jak přestat být zamilovaný a jak se zotavit z rozchodu.

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám dodá sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami nebo vysněný vztah.

Zanechte komentář: