Jak se s holkou seznámit v metru + technika Podsednutí – StreetGame.cz
Ruska vysílá signály

Jak se s holkou seznámit v metru + technika Podsednutí

V metru je nuda a tma. Cítíte se tam jako Anne Franková, když se schovávala před nacisty. Jediným vysvobozením je začít balit holky. Pokud v hromadné dopravě strávíte půl hodiny denně, může to zastát velkou část vašeho pravidelného tréninku svádění. Ostatně proto nemám auto.

Balit holky na ulici v okolí Palladia se v Praze považuje za naprostý mainstream. Metro zůstalo ještě stále trochu neokoukané, a tak získáte nějaké body za odvahu. Navíc v MHD žena obvykle nespěchá. Nudí se a o to více uvítá společnost. Už dlouho se mi nestalo, že bych oslovil v metru a neodešel alespoň s telefonním číslem. Hromadná doprava je perfektní i pro balení holek za špatného počasí, hlavně na podzim a v zimě.

Lidé se dívat nebudou

Kdysi jsem se bál, že když oslovím ženu v plném dopravním prostředku, všichni se na mě budou dívat. Bohužel je to spíše naopak. V metru jsem odehrál mnohé ze svých nejlepších her vůbec (nejkrásnější holky s nejzlejší povahou), ale lidé mi nikdy nevěnovali pozornost.

Po obzvlášť úspěšné akci vždy zahlaholím na celé metro: „Pokud chcete taky sbalit holku naprosto kdekoli, podívejte se na StreetGame.cz!“ Většinu lidé to ale zmate, protože si mě doteď nevšimli. Mysleli si, že se bavím s kamarádkou.

Logistika

„Já vystupuju na Malostranské, kde ty?“ zjistíte situaci.
„Já taky!“ odpoví žena.
„To je podezřelé, nebudeš mě sledovat, že ne?“ zavtipkujete srdečně.

Nikdy se nesmí stát opak:

„Kde vystupuješ?“ zeptáte se špatnou otázkou.
„Na Malostranské,“ odpoví plna podezření.
„Já taky!“
„To je mi ale náhodička… TY ÚCHYLE!“

Poziční hry

Nejsnadněji se oslovují holky, které stojí. Přijdete k nim a rozjedete svůj typický gameplan.

Pokud žena sedí, můžete přisednout, ale plynulým, emočně inteligentním způsobem, který jí dá určitý prostor. „Jsi hezká, ale nelep se na mě tolik, ani nevím, kolik ti je…“ Ne že přiskočíte a přisajete se na ni.

Často se ale stane, že žena sedí, ale vy nemáte, kam byste k ní přisedli. Můžete nad ní jen stát ve své plné výšce, což působí výhružně, nebo se k ní hrbit, což působí beta. A tady přichází ten opravdový trik!

Když ona sedí, vy můžete přisednout. Když vy stojíte, ona může přistoupnout. Oslovte ji proto a po chvilce nastavte dlaně. Vloží do nich své ruce a vy jí tahem nahoru naznačíte, aby se postavila. Nyní nemusíte stát nad ní, jelikož stojíte oba.

Pokud máte parťáka, měl by ji co nejrychleji podsednout, aby už se na sedátko nemohla vrátit. Dokonce i když vstává nejistě, měl by se objevit parťák a zasýpat hlasem starce: „Můžu si sednout?“

Sami ženu jen tak nepodsedávejte, maximálně zaberte místo a ji nechte sedět na svém klíně. (Aby vám během minut sedla na klín, potřebujete dobrou, dotekovou hru, jak ji věčně učím, žádný ukecaný paskvil.)

Rozjeďte tedy metro, a třeba se to tam postupně promění v jeden velký klub! Můžeme tam pak o holky vzájemně soutěžit, což posune metagame zase jinam.

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář:

1 komentář
Petr napsal 29.8.2018

Chci sholkou žít a mit rad a milovatPetr Herda

Odpovědět
Odešlete odpověď