Jak se nejrychleji naučit balit holky od nuly – StreetGame.cz
Skrze ženu svítí slunce

Jak se nejrychleji naučit balit holky od nuly

Část mužů se do celého svádění pustí jen tak. „Prostě to nějak dopadne.“ Jiní puntičkáři by radši měli plán, jak začít co nejlépe – neztrácet čas, dělat věci koncepčně. Bohužel někdy bez znalosti základním principů vytváří učební posloupnosti, kterými si nakonec mohou uškodit.

Jak se svádění neučit

Představte si nováčka, který neví, že:

 1. články před vlastní streetgame nelze plně pochopit
 2. ženy potřebují sex mnohem více, než muži
 3. pro sex není třeba přitažlivost, často stačí, že se holka nudí
 4. často se snáz vyspíte s holkou, se kterou nemáte společnou řeč, nebo si alespoň lidsky nerozumíte

Správná progrese pak v jeho hlavě vypadá asi takto:

 1. nejdřív si načtu veškerou dostupnou teorii
 2. začnu dělat krátká oslovení, abych se zbavil strachu
 3. naučím se s ženami aspoň si normálně povídat
 4. naučím se budovat přitažlivost
 5. naučím se brát si kontakty
 6. začnu chodit na rande

Následně se střetne s realitou. Ve stresu veškerou teorii zapomene. Neví, co použít dřív, na co se zaměřit. Svými krátkými osloveními vystřílí celé město. Ve spoustu holek vytvoří naděje, a svým rychlým odchodem je zklame, způsobí na světě trochu zla.

Konverzováním s ženami směřuje k úplně jinému cíli, než bylo zamýšleno. Spousta z nich ze začátku chová naděje, ale po 20 minutách asexuálního povídání si holky zklamaně uvědomí, že sex asi nebude, a zůstane jim jen škaredá vzpomínka.

Budování přitažlivosti se zvrtne hned ve chvíli, kdy osloví holku s velkým zájmem. Vše je vybudováno, holka chce sex, náš balič se ale zmůže leda na další vtípky, falešné diskvalifikace, karetní triky, nedokončená tajemství… Žena zůstává stát uprostřed ulice, dokud z ní nevyprchá poslední kapka naděje na dobrý sex. Se svěšenými rameny a pohledem do země kráčí domů.

Následné braní kontaktů probíhá v úplně stejné módě. Od holky připravené se s ním vyspat si raději vezme telefonní číslo a pošle jí pryč.

Zmařená rande nemusím ani popisovat… Žena chce opíchat zezadu, dostane procházku v parku… Žena chce 69, dostane večeři v restauraci…

Někdo nepochopil základní principy, a schytají to za něj všichni…

Jak by se měl puntičkář učit svádění doopravdy

 1. Teorie se hodí, ale praxi se nikdy nevyrovná. Ideálně si přečtěte jen pár článků, zanechte tu mail a jděte to hned první den vyzkoušet ven. To vám teprve umožní zlehka chápat, o čem se bavíme. Jinak je to jako číst návod počítačové hry, kterou jste nikdy neviděli.
 2. Svádění se VŽDYCKY učte od logistiky

Logistika je schopnost přetavit zájem ve výsledky a přesunout se s ženou na místo sexu. Dává svádění lineární průběh, podle kterého se celý proces dá zakreslit na mapu (např. oslovení uprostřed ulice, lavička poblíž, krátká procházka směrem k tramvaji, kavárna poblíž vašeho domu, ložnice). Dokud není logistika nastavená, vše co děláte ani nemůže uspět. Je to jako mít restauraci na dokonalém místě, se skvělým interiérem, atmosférou, příjemnou obsluhou… nikdo ale nakonec nepřinese jídlo.

Jen si představte, že byste získali schopnost dostat se s většinou žen k vám domů. K sexu by pak docházelo každou chvíli i náhodou.

Že by byla lepší schopnost většinu žen přitahovat? Denně kolem vás PROCHÁZÍ holky, které mají dostatek zájmu na to se s vámi vyspat. Pokud je ale neumíte oslovit, odradíte je dlouhými konverzacemi, místo k sobě domů je pošlete na rande na druhou stranu města, nebo se sexu bojíte… k ničemu vám to nebude.

Zájmu je všude dost, a sex je pro většinu žen maličkost. Stačí žraločí odhodlání celou věc provést a kapka emoční inteligence, která věci dodá plynulost.

Řeknu to ještě jednou a naplno: neplýtvejte čas učením konverzace, když konverzaci nepotřebujete. Neplýtvejte čas učením přitažlivosti, pokud velkou přitažlivost nepotřebujete. Jako první ze všech věcí se ujistěte, že máte PLÁN a každou jednu zainteresovanou holku plynule vedete na místo sexu.

Nedovedete tam samozřejmě každou, ale je to trénink, za který si tisíckrát poděkujete hned, jak potkáte správnou holku. I s ženami, které se vám tolik nelíbí, můžete přátelsky pokecat, a udělat s nimi pár přesunů jako trénink. Místo domů na sex je dostaňte domů na malou svačinku, nabijte jim mobil v zásuvce, to je jedno, prostě trénujte…

Zbytek můžete vyladit později, nelze se ale naučit svádění bez samotné kostry, která ji dodává veškerou posloupnost, bez logistiky.

Pokud budete jen věčně stát uprostřed ulice a trénovat techniky na budování přitažlivosti, nebo (ještě hůře) pouhou konverzaci, jen si osvojíte zlozvyky. Špatné reflexy se pak odstraňují hůře, než kdybyste se dovednost učili od začátku.

Začněte tedy plánem, pevnou kostrou. Veďte všechny holky na místo sexu, a svádějte je v průběhu. Nesnažte se v nich nejprve zažehnout zájem, abyste pak nevěděli, co s ním.

Účinný plán, proměňování přitažlivosti ve výsledky a hladký přesun s holkou na místo sexu je součástí nové knížky GamePlan, kterou si můžete stáhnout.

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář:

27 komentářů
Tomáš napsal 22.12.2018

Bude někdy i něco v Olomouci?

Odpovědět
  Princ napsal 22.12.2018

  Teď děláme Ostravu, blíže už v roce 2019 nebudeme

  Odpovědět
nethio napsal 23.12.2018

Jak by se dala řešit logistika, když bydlím v úplném zapadákově?

Odpovědět
  Princ napsal 23.12.2018

  U ní, u parťáka, v hodinovém hotelu, v kabinkách na zkoušení oblečení, v přírodě…

  Hlavně se ale postupně přestěhuj, v úplném zapadákově moc holek nebude.

  Odpovědět
kaja napsal 23.12.2018

Takže poselství článku je zvolit co nejkratší cestu ? I s ní bude chvíli přeci jen trvat ne ?

Odpovědět
  Princ napsal 23.12.2018

  Poselství je nesabotovat se, zamyslet se nad věcmi koncepčně a šířit dobro :)

  Odpovědět
Kaja napsal 24.12.2018

:((

Odpovědět
Princ napsal 24.12.2018

Z čeho jsi smutný? :D

Odpovědět
Kaja napsal 24.12.2018

Přeji Štastný a Veselý Vánoce a Štastný Nový Rok. At se vám daří a dík za rady.

Odpovědět
  Princ napsal 24.12.2018

  Díky, tobě taky :)

  Odpovědět
Doctor Dolan napsal 27.12.2018

Tomáš:
Jako Olomoučák bych právě jel radši do Brna, Prahy, Ovy.
Olomouc přeci jen není tak velké město a už vůbec ne anonymní.

V Praze když ze sebe usěláš debila to nikdo neřeší, v Olmu by se zvěsti o streetování rychle roznesly a baby by si dávaly majzla…

Odpovědět
Pianista napsal 28.12.2018

Ahoj, bude přednáška Jak ukončit sebesabotáž a prokrastinaci také v Praze? Děkuji.

Odpovědět
  Princ napsal 28.12.2018

  Ne, přednášky nikdy neopakujeme. Budou ale společné odjezdy z Prahy a přespání zdarma u Ostravských parťáků.

  Odpovědět
  Doctor Dolan napsal 29.12.2018

  Herr Princ,
  podle toho co čtu tak máš vytipované lokality v Praze/Brně na Rusky/Ukrajinky kde se nejvíc vyskytujou, bereš na ta „loviště“ žáky v rámci kurzu nebo jsou perly z Východu o náhodě?

  Na vejlet do Kyjeva jsem zatím moc chudej.

  Odpovědět
  Princ napsal 29.12.2018

  Nechodíme na Ruská místa schválně, v Praze jich je všude dost i tak :D

  Odpovědět
Rico napsal 14.1.2019

Jak som správne pochopil tak to celé stojí na logistike, a co když jdu na rande s tým, že logistiku jednoducho nemám. Je to v 4-5 odpo, keď je ešte svetlo, k sebe na pokoj na koleji nemôžem, alebo s nie každou chcem pre extra bordel spolub (nie na mojej časti). Je potom bookovať si na prvom rande hodinový hotel s ňou cez mobil niečo čo holky len tak prekúsnu? Podľa mňa asi nie, alebo sa mýlim a vôbec im to neva? Vydávať airbnb apart.za svoj s češkou v Prahe, to jej docvakne isto. Podľa článku by sa na také rande asi nemalo ani chodiť, to by som nerandil ale vôbec pak..:/

Odpovědět
  Princ napsal 14.1.2019

  Mám pro tebe dobré zprávy: byly to jen limitující přesvědčení :)

  Nepořádek nevadí, když máš dostatečně dobrou hru. Magic velice často objednává hodinový hotel a vychází mu to skvěle. Taky můžeš mít sex u ní, v převlékacích kabinkách, v autě, v přírodě, u kámoše…

  Odpovědět
  Rico napsal 14.1.2019

  Ako tie možnosti sú, otázne je ako naozaj je limitujúce to, že holka sa na rande dozvie, že ku mne sa nemôže tak ju beriem na hodinový hotel. Prvé rande s kabínkami a parkom cez deň asi úplne moc holek okay nebude, pár áno, ale myslím, že isto nie väčšina robiť to na verejnosti hneď na 1x. U mňa je preto naj varianta mať sex u nej, čo ale spravidla o dosť viac je na jej rozhodnutí, pretoźe sa to nestane tak ako, ideme počas rande ku môjmu bytu kde skončíme, za to ísť k nej tak skonćiť prakticky nemôže a musí to byť jej priame rozhodnutie:)

  Odpovědět
  Princ napsal 14.1.2019

  Nejsi první, kdo se potýká s tímhle problémem. Měl jsem to podobně a musel jsem to za tu dobu VYŘEŠIT. Tuto sobotu budeme mimo jiné přímo učit, jak se plynule dostat k holce domů

  Odpovědět
Princ napsal 14.1.2019

Tvůj problém neleží v externích podmínkách (bydlení na koleji), ale v mindsetu a nedostatku účinných logistických technologií.

Odpovědět
Rico napsal 14.1.2019

Áno, je pravda, že niektorým holkám by to vadiť nemuselo a len v mojej hlave im to vadí, to beriem:) Ja ale osobne niesom hrdý na to, źe v 30 tu ešte bývam ako asi najstarší, na zmene pracujem, ale tá ešte čas zaberie. Do ostravy sa chystám ale na „Jak ukončit sebesabotáž a prokrastinaci a dosáhnout svého plného potenciálu“ ten druhý je na mňa moc drahý, 4000 na rozmary na účte nemám, ale i obsah tej vyzerá dosť plný ;)

Odpovědět
  Princ napsal 14.1.2019

  J super, po té přednášce určitě přestaneš řešit, na co nejsi hrdý, a začneš pořádně píchat ;)

  Odpovědět
Tomas napsal 29.3.2019

Spat s holkou s kterou si nerozumim? Tak to musi byt opravdu velmi vnitrne naplnujici.

Odpovědět
Princ napsal 29.3.2019

Duchovně naplňující je hlavně ten lov před tím, sex je pak hlavně fyzicky naplňující :)

V milujícím vztahu je to naopak – není tam ta rozvojová cesta za sexem, ale zase je více vnitřně naplňující ten sex.

Odpovědět
HIRSCHFIELD4744 napsal 2.1.2021

Thank you!!1

Odpovědět
Otto napsal 4.1.2021

Ahoj, a co když jsem dokázal dostat holku domu, ale tam jsem pak nedokázal nic udělat, ne že bych nevěděl třeba co, ale měl jsme prostě strach, skoro mi to přislo, jak kdybych se styděl, že by viděla, že chci taky sex, přitom ona ho asi taky chtěla, když semnou šla na prvním rande domů. Přitom venku jsem se jí normálně dotýkal, ale doma jsem pak na ni ani nehmát, fakt jak kdybych měl dvě osobnosti. Na tohle mi asi ani kurz nepomůže, těžko s náma pujdeš domů :D
Nutno podotknout, že jsem ve svých 22 letech ženskou rukou nepolíben(košéř řečeno).
Taky je mi fakt trapný mluvit o sexu a holkách s rodinou, jakože fakt hodně trapný, dokonce bych snad radši rodičům řekl, že jsem teplej, než abych přiznal, že se mi páčijou holky… (Přesto gáj fakt nejsem!)
No nevim, asi jsem prostě pyča :)
Máš nějakou spásnou radu ? (kromě chemický kastrace, ačkoli by mě tyhle věci aspoň přestaly srát…)

Odpovědět
  Princ napsal 5.1.2021

  Lidé okolo nás nás strašně ovlivňují. Hlavně choď mezi streetaře na přednášky – tam vpluješ mezi desítky lidí, kteří se o svádění zajímají, mají to jako otevřeně jako cíl a naplno se o tom baví, takže tam postupně procítíš, že je to úplně normální.

  Celkově měj kolem sebe hodně streetařů i jako kámoše. Dnes je nás plno v každé vesnici ;)

  Odpovědět
Odešlete odpověď