Jak se naučit automaticky předpokládat ženský zájem (i když ho nemáte) – StreetGame.cz
Ruska ze Sovětského svazu

Jak se naučit automaticky předpokládat ženský zájem (i když ho nemáte)

Lidé mívají velkou tendenci chovat se podle toho, co se od nich upřímně očekává. Chovejte se k chlapci jako ke grázlovi, a grázl z něj možná i vyroste. Respektive mnohem spíše, než kdybyste mu o něm od mala říkali, že je správňák. I žena, když ji oslovíte, se dívá, jestli očekáváte, že se jí budete líbit.

Předpokládáte, že jste pro ni sexy – chováte se sebejistě, uvolněně a ženě to dává najevo, že o vás předtím měly zájem jiné holky, že představujete kvalitní genetický materiál, že chovat se k vám zle je společensky nevhodné.

Předpokládáte, že vás odmítne – působíte nesympaticky, dáváte najevo, že vaše zkušenosti jsou negativní, že vás už zřejmě odmítlo více žen, a že kdyby s vámi měla sex, o vaše potomky jiné ženy nebudou mít zájem.

Dobrý svůdník vždycky věří, že každá holka je strašně nadržená. Špatný zase věří, že balit holky je kdovíjak náročné, a líbání po pár minutách si nedovede ani představit. Podle svého přesvědčení oba získají očekávané výsledky.

Proto je třeba do každého oslovení jít se stoprocentní vírou, že se ženě budete líbit, že se s vámi chce vyspat a že vztah s vámi by byl darem z nebes. Předpokládáním přitažlivosti zájem vybudujete a budete moct okamžitě přeskočit velký kus hry.

Jenže jak předpokládat přitažlivost, pokud jste začátečníci, a ještě jste žádné holky nesbalili?

Jak ženám komunikovat pozitivní zkušenost, když vaše zkušenosti doteď byly veskrze negativní?

5) Cesta postupných výsledků

Naučíte se různé techniky, hodně oslovujete, a i když ze začátku přitažlivost nepředpokládáte, po čase se vzhled k množství akce nějaké první výsledky dostaví. Ty vám umožní „dovolit si předpokládat zájem“ o něco více. Díky tomu přijdou další úspěchy, vy „vytěžíte více povolení“ a budete předpokládat zájem víc.

4) Ženy nás trénují být lepšími lidmi

Za každé oslovení, kde předpokládáte zájem, získáte odměnu (pozitivní reakci). Za každé oslovení, kde předpokládáte odmítnutí, vás ženy potrestají negativní reakcí.

Tím, jak je pozitivita odměňována a negativita trestána, vás streetgame dlouhodobě doslova trénuje být šťastný. Možná i proto patří streetaři mezi nejšťastnější lidi, jaké jsem kdy poznal.

3) Vůle a hlavně návyk

Předpoklad zájmu se neodvíjí čistě od toho, jak se vám doteď dařilo. Dá se pro něj částečně rozhodnout (což je jen určitá námaha) a hlavně si jej zautomatizovat, takže i když vás někdy odmítne 10 holek za sebou, maximálně se tím bavíte a i u 11 automaticky předpokládáte, že zájem mít bude.

Návyk je pouze třeba trénovat v akci a využít bodu číslo 2. Nelze sedět doma a sugerovat si správný mindset před akcí – správný mindset získáte teprve a jen akcí.

2) Uvědomění vlastní hodnoty

Jakákoli aktivita, díky které stoupne vaše pravé vnitřní sebevědomí (meditace, streetgame, silový trénink, post-traumatický růst…) také zajistí, že budete od žen automaticky očekávat větší a větší zájem (což následně tento jejich zájem přivodí).

1) Cheat: cestování do zemí, kde se svádí snadněji

Pokud je pro vás svádění v Česku a na Slovensku ze začátku moc obtížné, abyste si vůbec něco natrénovali a naučili se předpokládat zájem, vycestujte někam, kde se krásné ženy balí snadněji.

Jakmile vyjedete na východ, kde je kvůli válce a alkoholismu totální nedostatek mužů a nadbytek žen, přijmou vás tam mladé holky málem jako krále. Zažijete, jaké to je, když vás ženy obletují, uvědomíte si svou hodnotu a zafixujete si, jaké to je oslovovat s naprostým očekáváním zájmu. Domů se vrátíte sexuálně zkušenější a se správnými návyky, které by tady trvalo získat mnohem déle.

Pokud chcete, abychom vám prodloužený víkend v roli super-baliče celý zařídili, tady jsou termíny našich Bootcampů. Pomůžeme s cestou a ubytováním, naplníme vás teorií ohledně balení Rusek, a v pátek, sobotu, neděli budeme balit holky a brát si je přímo na pokoj v centru.

Půjde o nejintenzivnější transformační program, který jsme doteď uspořádali (4 dny plné akce v zahraničí), a co se týče předpokládání zájmu, totální cheat kód.

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář:

7 komentářů
Matej napsal 23.7.2018

Akorát: „Za každé oslovení, kde předpokládáte zájem, získáte odměnu (pozitivní reakci)“ Ja teda nevím, ale oslovil jsem pár krát i v té nej pohodové náladě, s velkou myšlenkou jejího zájmu, ale ta odměna nepřišla … přišlo akorát odmítnutí komplet bez zájmu. Takže to rozhodně nebude 100perc. záležet jen na tom.

Odpovědět
Princ napsal 24.7.2018

Ahoj, máš pravdu, záleží i na mnoha dalších faktorech. Až dlouhodobě, v řádech stovek a tisíců oslovení, mozek jasně rozpozná tento vzorec. (Kdyby záleželo jen na předpokladu, naučit se předpokládání by bylo rychlejší, ale jelikož záleží na mnoha jiných faktorech, je třeba oslovovat víc a čekat, až se odchylky zprůměrují, mít dostatečně velký vzorek.)

Odpovědět
Kuba napsal 25.7.2018

Parádní článek :) Hlavně bod 3 hovoří snad za vše. Mám osobní zkušenost, kdy jsem nasledoval desítky hodiny od balení, ale nic mi nedalo tolik jako 3 hodiny na Václaváku, když jsem poprvé začal streetovat doopravdy. Na ten pocit se nedá zapomenout :)

Odpovědět
Hugo napsal 17.4.2019

Válkou a alkoholismem zbídačený Krakov.. :’D

Odpovědět
  Princ napsal 17.4.2019

  To ne, tam je ten nedostatek spíše kulturně vžitý :D

  Odpovědět
Jan Cinert napsal 6.7.2023

zkušenosti doteď byli -> zkušenosti doteď byly

Odpovědět
  Princ napsal 6.7.2023

  Děkujeme, opravil jsem!

  Odpovědět
Odešlete odpověď