Jak se dotýkat holky na rande – StreetGame.cz
Sex na louce - levná logistika

Jak se dotýkat holky na rande

Je to tady. Přišla žena, na kterou jste čekali. Máte rande. Začínáte si povídat a poznávat se… Jste ale nesmělí ohledně něčeho jiného. Jak pokračovat? Vzít jí za ruku? Políbit jí?

V předchozím článku jsme nakousli, jak vytvořit fyzický kontakt s ženou při oslovení. Máme pro vás pokračování na vaše milostné schůzky.

Objetí

Skvělým začátkem, který nasměruje chod dalších věcí správným směrem, je krátké objetí na uvítanou. Pokud jste postupovali podle našich rad, neměl by s tím být žádný problém.

Já se tu bojím

Legrační metoda, použitelná třeba večer. Prohlašte: „Já se bojím, vem mě za ruku“ :)

Zima

Pokud vám bude zima, zahřejte se navzájem dalším, delším objetím.

Hry

Existuje také spousta her, které samy o sobě zajistí fyzický kontakt. Výhrou pak může být třeba pusa. Klasikou je páka :). Také můžete dát dlaně k sobě a snažit se každý zmáčknout palec toho druhého.

Ve třetí hře jde o stabilitu. Postavíte se naproti sobě, žducháte do sebe a prohrává ten, který se jako první pohne z místa.

Bodovací systém

Z drzejšího soudku. Když žena řekne něco, co se vám líbí, řekněte: „Máš bod. Každé dva body ti dám pusu“. Odmlčte se. „Dávám ti bod jen tak“, dodejte a rychle jí polibte na tvář. 

Teď už znáte celou řadu způsobů, jak nevinně začít s doteky a postupně přitvrzovat k takovým, které už něco znamenají. Jde přitom jen o několik cest z mnoha. Zkuste, jestli je lechtivá, pohrajte si s jejím piersingem, pomozte jí něco najít v její kapse :)… Sami můžete vymýšlet další možnosti, a dokonce se o ně s námi podělit v komentářích. Budeme rádi.

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář: