Jak se chovat, když přijde na nevěru – StreetGame.cz
chceš pravou lásku

Jak se chovat, když přijde na nevěru

„Tak jaké to tam je?“, namačkal Ondra do mobilu a odeslal. „Něco se děje, možná bys měl přijít“, došla mu po chvíli odpověď. Vykulil na Matěje oči: „Cože? Ona někde pije s kámoši, a já mám přijít? Co se tak proboha může dít?“.

V článku Evoluční biologové mluví o nevěře jsme popisovali, proč jsou lidé někdy nevěrní, a proč žárlí, z hlediska toho zvířete, které je v každém z nás. Nastolená vize mohla vypadat až trochu katastroficky – „To mě teď jako Markéta opustí, jen co si najde trochu výše postaveného samce?“, napadlo nejednoho čtenáře :)

Pokud je žárlivost ještě zdravá?

Šlo hlavně o to demonstrovat, že žárlení je v přírodě normální. Existuje dokonce druh ptáka, který pokud se jeho protějšek vzdálí, začne děsivě křičet, aby mu přerušil případnou soulož :). Některé druhy opic zase po ukořistění nové partnerky zabíjí děti, které měla s předchozím mužem.

Nicméně toto téma by vám nemělo přerůst přes hlavu – myslet na nevěru každý den nebo ji třeba úzkostlivě probírat s partnerkou nebude svědčit ani jednomu z vás – ona se bude cítit utlačovaná a uvědomí si vaši nejistotu, a vy se prostě budete cítit špatně, což bychom tady na streetgame.cz určitě nechtěli :).

Nevěra jako test

„Včera v klubu za mnou přišel nějaký starší kluk, říkal, že se mu líbím a dal mi dokonce číslo…“

Může se stát, že žena bude přímo testovat, jak zareagujete, nebo prostě bude chtít, abyste žárlil. Tak jako tak, adekvátní reakcí není začít své emoce projevovat v houfech slz a vyžadovat ujištění, že už vaše drahá nikdy nevyjde z domu sama. Rozhodně také nesklouzávejte k bojům ve stylu:

Ona: Víš, zítra jdu ven s Patrikem…
On: Aha, tak já půjdu ven s Terezou!

Budujete tak manipulativní vztahy, kde se oba záměrně zraňujete. To už si rovnou můžete schovávat věci a plivat si do jídla. Rázně se vyhněte těmto hrám. Berte to spíše tak, že se na vás vaše přítelkyně pokouší zapůsobit, protože vás má ráda a chce, abyste si jí taky vážil. Odměnu si však nechte na jindy. A všechno jí nevěřte… Některé holky rády přehání.

Nevěra není ani dobrým konverzačním tématem – pokud se ženy často vyptáváte na jiné muže, vyloženě jí tím tyto myšlenky podsouváte.

Jenže nejde jen tak o tom nemluvit a reagovat správně, když na to pořád myslíte… Proto musíme jít hlouběji, až k příčinám vaší žárlivosti. A přesně to uděláme příště :)

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář: