Jak se balí Ukrajinky? Víkend v Kyjevě – StreetGame.cz
Kyjevské náměstí

Jak se balí Ukrajinky? Víkend v Kyjevě

Ukrajina je známá nádhernými holkami. Kvůli válce je jich tu výrazně víc, než mužů. Je to taky nejchudší země Evropy a žije tu 2x více lidí, než v Praze. Princ, Magic a Spinning se vydali to prozkoumat.

Čtvrtek – Budapešť

Je čtvrtek večer, přicházíme do centra města a odkládáme věci na našem apartmánu. Po tradiční večeři (rybí polévka) vyrážíme po půlnoci do klubů. Zjišťujeme, že největší kluby jsou otevřeny jen v pátek a v sobotu, stále je tu ale několik menších. Objevujeme klub plný studentů a studentek. Princ předvádí v klubu perfektní hru a přichází výzva č. 1Magic a Spinning ještě nemají najetou ClubGame. Ta má jiné pravidla, než denní streetgame. Proč nedělá Princ i ClubGame kurzy? Teď by se to hodilo!

Rychle se přizpůsobujeme a oslovujeme holky mimo klub – před klubem, na ulicích, na zastávkách… Holky tu umí perfektně anglicky, jsou krásné a přátelské. Kontakty si nebereme, chceme holky na noc k nám. Z každého oslovení se snažíme vytěžit maximum a dotahujeme to nejdále, kam umíme. V tom je ta krása. Po 2 hodinách odcházíme zpět na apartmán.

Cestou Princ oslovuje nádhernou holku na zastávce, po třech minutách ji chytá za ruku a říká nám: „Veďte nás.“ Kráčíme na apartmán se Spinningem, pár metrů za námi kráčí Princ se svou novou holkou a drží se za ruce. Nemůžu tomu uvěřit – vypadá to tak jednoduše. Cestou procházíme tmavou a hrůzostrašnou uličkou. Se Spinningem tipujeme, jak na to ta holka zareaguje. Já být holka, tak se leknu a uteču pryč. Vlastně ne. Já být holka, tak jsem asi štětka :D.

Použil jsem převrácení skriptu – jakmile jsme se blížili do temné uličky, řekl jsem jí: Kam mě to vedeš? Jsi místní, tak se doufám vyznáš.“ Princ

Pátek – KyjevNoční život v Kyjevě

V pátek večer přicházíme do Kyjeva a vyrážíme do města. Ulice a metro jsou plné nádherných holek a město taky stojí za to. Široké ulice, velké historické budovy, množství parků a památek. Hlavní ulice je tu širší než Václavák a 2x tak dlouhá. V sobotu ji dokonce uzavírají pro auta a lidé přechází po celé její šířce, což je 75-100 metrů. Objevujeme město a oslovujeme holky.

Brzy přichází výzva č. 2 – jazyková bariéra. Většina holek neumí anglicky, anebo jen základy. Je to podobné, jako v klubu, kde se toho moc nenamluví kvůli hluku. Princ tak používá svoji ClubGame na holky i přes den. Slov i tak tvoří jen 7% komunikace. 25% je hlas a 68% řeč těla. Balit holku, která nerozumí slovům, tak představuje perfektní tréning. Princovi i tak stačí jen 10 slov a holky jsou z něj hotové.

V centru města nacházíme párty komplex s několika podniky vedle sebe. Procházíme klub za klubem, abychom získali co největší přehled. Když znovu přicházíme o Prince, streetujeme se Spinningem na ulicích. Oslovujeme 3 dvojičky holek a jsou z toho 3 dvojité instantní rande. 100% úspěšnost. Holky se po setmění potulují městem, mají dostatek času, dobrou náladu a rády se seznamují. Znovu hrajeme Apartment game – buď si holky přivedeme na noc k nám, nebo hledáme další.

Sobota – Kyjev

Kluby v Kyjevě

V sobotu přizpůsobujeme naši hru přímo na kyjevské holky a oslovení jdou hned lépe. Mimo oslovování a instantních rande poznáváme i město. Navštěvujeme nejhlubší stanici metra na světě, největší park v Kyjevě, nákupní centrum v podzemí náměstí, historické památky…

Princ zastavuje holku, po třech minutách jí bere za ruku a odvádí si ji s sebou na apartmán. Znovu se Spinningem zůstáváme sami.

Vydáváme se tedy do známých klubů. Nacházíme jeden, kde jsou ty nejkrásnější holky, jaké jsem dosud na živo viděl. Je tu několik desítek, TOP holek, 10/10. Cítím se jako na party topmodelek, anebo porno hereček. Klub, výhled i hudba jsou vynikající. Omračuje mě to natolik, že musím jít na pár minut na vzduch. Když se vracím, začínáme oslovovat.

Brzy se vydáváme do dalších klubů. Každý má jiné zaměření a v každém jsou jiní lidé. Nacházíme klub pro mladé, pro třicátníky, pro bohatou elitu, pro chudé, klub pro turisty plný laciných prostitutek, strip klub… Pro každého něco. Nejvíc se mi líbil právě klub pro mladé. Je tak plný, že se musíme prodírat davem až ke vchodu. Plný je celý klub, terasa, střecha, chodby, balkón, a to až tak, že se k baru ani nemůžeme dostat. Výborná je tu obrovská anonymita. Nepotřebujeme meta game, stačí oslovovat jednu holku za druhou.

Výsledky StreetGame turistiky

Kyjev je pěkné město, plné nádherných a přátelských holek. V porovnání s multikulturní Prahou jsme našli téměř samé tamní obyvatele. I když nevěděly dobře anglicky, 10 slov nebo řeč těla bohatě stačila. Noční život byl fantastický, ideální na ClubGame. Provaření se bát netřeba. Klubů je tu velké množství a každý z nich je plný holek. Je pravda, že se tu balí jinak, než v Praze, a je třeba se trochu aklimatizovat, případně vědět, jak na to, ale o tom to je. Umět oslovovat holky v jakémkoliv prostředí, v jakékoliv situaci a v jakékoliv zemi.

Voda vedená z Černobylu

Voda vedená z Černobylu

Cestovat za holkami je celkově skvělý lifestyle. Zažili jsme spoustu adrenalinu. Od poznávání cizího města a místních holek, až po téměř zmeškaný zpáteční let a Spinninga přejetého autem. Čtyřikrát jsme viděli Prince vystoupit z komfortní zóny, a když se dostal do nové situace, hned na ni vymyslel novou technologii (např. SukaGame). To, co před námi předváděl, se zdaleka nedá naučit na jednom Intershipu. Nachodili jsme přes 50 km, meditovali jsme v letadle, kyjevský doktor – traumatolog nám dělal taxikáře. Dva dny jsme jedli jenom kebab, naučili se trochu rusky a nasbírali množství nových zkušeností.

Pro 100% zážitek ze streetgame turistiky je třeba se naučit hrát ClubGame, najít apartmán na správném místě a mít od něj více než jen 1 klíč pro 3 lidi.

Více detailů najdete v deníku Prince, Magica a Spinninga v Klubové sekci.

A pokud byste příště chtěli letět s námi, podívejte se na termíny naší světové baličské tour. Pomůžeme s letenkami i ubytováním v centru, cestou vám vysvětlíme všechno potřebné, a pak už se pustíme do intenzivního balení Sovětek ve dne i v noci! Kolik času chcete strávit kurzy, a kolik o samotě, si už můžete na dané stránce namixovat.

V roce 2024 jsme navíc o tom, jak sbalit Ukrajinku, Rusku nebo jinou cizinku, vydali celou knihu.

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář:

5 komentářů
peterh napsal 19.9.2017

Vyborny report, diky, do Kyjeva urcite zamierim, to je raj. Ten popis mi vyrazil dych. Tento vikend sa chystam opacit Stockholm, najkrajsie blondyny Europy:)
Jak to Princ robi? Ide podla handbooku? Haha..to aj ja…

Odpovědět
Princ napsal 19.9.2017

Díky Peťo! Cestování každému streetaři hrozně prospívá.

Odpovědět
Brouk79 napsal 21.9.2017

Ahoj,
článek sice pěkný, ale název neodpovídá obsahu. Ale je jasné, že kdyby odpovídal, musel by být podstatně delší :) A poprosil bych autora článku, aby odstranil chybu z 1. odstavce. Na Ukrajině rozhodně nežije pouze 2x více lidí než v Praze (asi byl myšlen Kyjev). Článek je spíše cestopisný črt a působí velmi motivačně, dobře se i čte. Těším se na další články, každý mě dost obohatí. Jen musím víc trénovat.

Odpovědět
Arťom napsal 10.12.2021

doufam ze vam daji priste na Ukrajine mistni chlapi poradne po hube!!!! jste chátra a jeste se tim chlubite zmrdi

Odpovědět
    Princ napsal 12.12.2021

    A to proč? :D

    Odpovědět
Odešlete odpověď