Sexuální turistika 101: Jak sbalit ženu v zahraničí – StreetGame.cz
Cizinka u moře

Sexuální turistika 101: Jak sbalit ženu v zahraničí

Cestovat po světě a svádět cizinky je jedna z nejvíce naplňujících činností, jaké znám. Člověku jako by na takových cestách porostl mozek o centimetr. Poznává kulturu, balí nový druh žen, řeší nové problémy… a vrací se na úplně nové úrovni.

Dostanete se totiž na level, kdy vám sbalit Češku nedělá žádný problém. Pak ale začnete přemýšlet: „Vždyť já ještě nikdy nesbalil Asiatku! Dokážu to vůbec?“ Tím začíná proces sbírání vlajek, který z vás teprve udělá Opravdu mezinárodního baliče, nejen Specialistu na Češky.

Nejde pak jen o to naučit se každý stát, nýbrž naučit se to rychlé přizpůsobování.

Když mě teď vysadíte do jakékoli země, během pár dní přijdu na to, jak balit místní ženy. Když jsem to ale dělal prvně, musel jsem hodně přehodnotit všechno, co vím. Doslova přejít do vyššího paradigma, kde už Balení Češek ≠ Veškeré svádění, ale jen součástí daleko větší skládačky.

Po dvanácti letech svádění mi tedy právě sexuální turistika umožňuje posouvat se zase dál (spíše než balit Češky ještě rychleji, v ještě náročnějších situacích a v ještě větším počtu naráz, kde už jsme celkem dosáhli limitů).

Jak na to?

1) Apartmán je lepší než hotel

Vždy bydlíme v centru, abychom mohli ženy z ulice nebo klubu rovnou brát na pokoj. Hotely ale mívají recepci, kde občas musíte gameovat recepčního, pokud na pokoj pro jednoho najednou jdete dva. Apartmán si odemknete sami. Také obvykle zahrnuje kuchyň, kdybyste zůstávali déle a chtěli si sami vařit.

2) Pořešte volání a data

Jednoho žáka jsem před Bootcampem v Moskvě pečlivě vyškolil v online svádění. Den předem rozžhavil Tinder, a když jsme přiletěli, dostal už od ruských žen 35 superlajků. Stihl díky tomu jistý sex, když si večer zrovna dával pauzu od streetu na Rudém náměstí.

Občas žena nebude moct na váš apartmán hned, takže se připravte na mosty přes telefon. Zavolejte svému operátorovi, jak to v zemi má, a nechte si na čas svého Bootcampu svádění zapnout nějaký balíček. Také si můžete koupit místní předplacenou SIM kartu. V tom případě raději proveďte malý výzkum, než skočit po první nabídce na letišti.

3) Svatá trojice aplikací

  1. Překladač. Samozřejmě vás naučím svádět beze slov. Translator tu není na budování přitažlivosti. Pomůže vám ale domluvit logistické detaily, které se těžko vyzařují jen správným pohledem a hlubokým hlasem…
  2. Mapy. Jsem balič, ne geograf, takže na celém svádění je pro mě nejtěžší trefit na vlastní apartmán. Mám na něm tedy zapíchnutou vlaječku. Podle Google Maps taky snadno najdu restaurace, kavárny a památky. Hodí se udělat malý výzkum už předem a mít vše důležité uloženo v oblíbených ještě dřív, než vaše bota poprvé dopadne na půdu Sovětského svazu (protože do Německa asi balit holky nepojedete).
  3. Uber. Pokud to místní byrokrati nezakázali, odemkněte si přesuny autem. Nebo vyjednávejte s taxikáři, ale opakuji, VYJEDNÁVEJTE. Předem si domluvte nízkou cenu, ať neschytáte taxametr pro turisty. Ale metro je taky zajímavé. Na Ukrajině mají nejhlubší stanici světa a Moskevské metro je zase jeden dlouhý průchozí vůz, takže prostě jdete a balíte, nemusíte na stanicích přeskakovat z vagónu do vagónu jako v Praze.

4) Korona opatření

Podívejte se, jak si stát stojí na Českém semaforu. Například Ukrajina a Moldavsko jsou v době psaní článku tmavě červené, takže i očkovaní musejí mít test a řešit další právní obstrukce. Bulharsko nebo Slovinsko (stále zde pro příklad vybírám země, kde byste zřejmě chtěli balit) jsou oranžové, takže potřebujete očkování nebo test. Do zelených zemí můžete jezdit beze všeho, jako byste cestovali třeba do Bruntálu. Proto tento rok volíme zelené Rumunsko v létě a Srbsko na podzim.

Sjednejte si také cestovní pojištění. Mělo by se vejít do 200 Kč a většinou ho objednáte během jednoho telefonátu s vaší bankou.

5) Místní měna

Pro případ, že by někde nebrali kreditky, rozměňte si předem pár tisíc korun na místní měnu. Směnárny s dobrou reputací (například ta hned u metra Anděl) mívají lepší kurz, než banky.

6) Vezměte s sebou instruktora

Balit s žáky cizinky je mou největší zábavou z celého roku. Ještě nikdy se nestalo, že by na Bootcampu StreetGame.cz nebyl sex.

Naučíte se opravdové charisma místo spoléhání na slova, vypilujete přesuny na pokoj a hlavně okusíte nějaké snadné výsledky. Uvidíte tedy, jaké to později bude i v Česku, až trochu zamakáte. (Na východě kvůli válce trpí nedostatkem mužů. Také tam automaticky budeme mít větší status, než většina místních. Proto pokud jste u nás například 5/10, v Rusku a okolí budete 7/10.)

Tady najdete aktuální data našich Bootcampů svádění v zahraničí

Celkově se se mnou dá přes mail domluvit, pokud chcete někam vyjet a nechcete se tam jen dívat na památky, ale opravdu získat vlajku.

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář: