Jak sbalit ženu přes sms nebo messenger – StreetGame.cz
Jak svést ženu přes Instagram

Jak sbalit ženu přes sms nebo messenger

Už se vám nechce luštit teorii a pak pracně smolit vlastní zprávy? Jste na správném místě, protože si rozebereme přímo reálné chaty nejlepších svůdníků a reálné reakce žen. Z příkladů, když to vidíte černé na bílém, se totiž učí nejlépe…

Konkrétně už pár týdnů postujeme každý den 1 screen konverzace s holkou na náš Instagram. V příbězích vydrží vždy jen 24 hodin a pak zmizí navždy, proto doporučuji kliknout na Odebírat a dlouhodobě se takto pohodlně po kouscích vzdělávat. Stabilní obsah, který dáváme na zeď, jsou pak různé baličské memy (humor skvěle učí) a grafy, jako je tento:

Pro nový chat každý den followujte, a teď už si podrobně rozebereme pár starších ode mě i od vás, kteří mi chaty posíláte:

1) Misinterpretace

Procházení ženských testů na InstagramuTady holka vytáhla svého přítele. Použila zvláštní obrat, a toho jsem využil, abych změnil význam toho, co říká.

Tím jsem vyvolal silné emoce. A kdo má větší dopad, ten má vyšší přitažlivost…

Zároveň jsem zcela změnil tón debaty. Jak vidíte, nepřemlouvám ji, ale vytvářím pole pro další nezávaznou konverzace, během které mohu vybudovat další zájem a jít po rande ve vhodnější chvíli.

Všimněte si také, že jsem okamžitě po jejím „odmítnutí“ zarazil veškeré smajlíky a nyní to celé vypadá, že jsem ji vlastně odmítl já. Že nechci její dítě a tak radši nikam nejdu. To je ideálně pozice, protože dokud spolu nejsme kvůli mě, mohu své odmítnutí kdykoli zrušit.

2) Diktování konverzace

Chat s ženou na WhatsAppVzpomínáte na analýzu chatů našeho žáka – pisálka? Někomu dáte špetku inspirace, a napíše holce 10 vět najednou. Já tohle nedělám… Mé chaty jsou stručné a účinné. Dělám přesně, co je třeba a jenom, co je třeba. Nejsem tu ostatně od psaní. Zajímají mě výsledky. Chci hodně holek, které z internetu přijdou až ke mě domů. Ne si denně 3 hodiny psát.

Tady mi žena dala celkem 4 možnosti, čeho se chytnout. Vyhnul jsem se jejímu nestíhání (čímkoli bych dal důraz na to, že mě odmítla), a hlavně jsem se vyhnul tomu, kolik knih už jsem napsal. Chlubí se ten slabší, tomu silnějšímu. Proto jsem změnil téma na ni.

Takovým řezem do konverzace jsem ale zároveň ukázal dominanci. Že se nebojím neodpovědět, že kontroluju chat a budeme se prostě bavit, o čem řeknu já.

3) Správný mix zájmu

Chatování s holkou přes InstagramTady si žena vzpomněla, jak jsem ji škádlil, a rozhodla se otestovat, jestli se jí začnu omlouvat.

Nezačnu. Zároveň ale nejsem nejhustější tvrďák planety, který by ji musel shazovat v úplně každé zprávě. (S každou technikou to chce velkou citlivost.) A tak místo omluvy alespoň chválím její paměť.

To nečekala. 80% vašich zpráv přitom musí být nepředvídatelných. Těch 20% předvídatelných, jen aby si nezvykla :D

4) Převrácení rolí

Jak sbalit holku přes Messenger

Prostor zmiňovat svou vytíženost se vždycky vyplatí…

Pak nahazuje, že je starší. Nebudu ji přemlouvat a využiju příležitost, abych převrátil situaci a napozicoval se do role, kde ona svádí mě. To nečekala! (Vizte předchozí bod…)

Její smajlík mě k ničemu zvláštnímu neinspiroval, takže jsem rovnou nahodil další techniku, kterých mám vždy plný zásobník a vy budete mít taky…

Protože si všimla drobného nezájmu v této technice, neškádlil jsem ji dál, jak by to udělal kdejaký monotónní overgamující začátečník, ale mnohoznačně jsem ji pochválil: „Jsi prostě výjimečná.“

Techniky se zkrátka nesolí hala bala, ale citlivě využívají vždy jen podle potřeby. Jak vidíte, vůbec se s nimi nebojím plýtvat a sdílet je v článku, protože tohle není ani tisícina mého vědění okolo Svádění online.

Pokud chcete přestat sbírat drobky a dostat se k celému materiálu, mému kompletnímu novému systému pro sociální sítě, rezervujte si webinář Jak sbalit ženu na Instagramu a Facebooku.
Rady a návody ke svádění na Instagramu

A jak vidíte, občas na Instagramu rozdávám i rady!

Jde to tam hodně rychle vyscreenovat a hned odepsat, ostatně proto tam dávám i ty chaty s holkama…

Takže pokud nás odebíráte, můžete mi (Princovi) zkusit i napsat.

A v sobotu se slyšíme osobně!

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář:

4 komentáře
MJ napsal 25.6.2020

Wou…wou…a wow! Skvelý článok, až mi nejde do hlavy, ako je vôbec možné, stíhať takto, ako je to v článku rozpísané to analyzovať v mysli real-time, teda všetko čo je tu čierne na bielom, zanalyzovať v tom momente, keď sa tie tvoje správy písali..

Fakt poklona tým, s analytickým myslením:) kým nám normálnym bez toho tieto veci dôjdu spravidla až keď na niekto ako ty takto poukáže, či pri hodiny trvajúcich analýzach vlastných konv.)

„…kdejaký monotónní overganující začátečník“ zasiahlo ma do srdca:) yop, that´s me with all that belongs to it.

Odpovědět
  Princ napsal 25.6.2020

  Díky!

  Neberu DigiGame jako nějakou návštěvu online psycholožky, kde bych se měl vypsat, ale jako šachovou partii, jako rébus s logickým řešením, po kterém systematicky jdu a dělám vždy jen to, co je potřeba.

  Odpovědět
  MJ napsal 25.6.2020

  To dáva zmysel:) Plus skôr robíš i to, že nielen čo je potreba, ale píšeš presne to čo je treba, v presne danom momente keď to je potreba:) A to je niečo čo bez výborného analytického myslenia niekomu dôjde až pri pohľade s odstupom..:)

  Stíhať to v reálnom čase pri konverzácii behom pár sekúnd/minút, to je neuveriteľný skill, ktorý ako vidno má logicky úspech :)

  Odpovědět
Stanislav Kabač napsal 16.7.2023

Super

Odpovědět
Odešlete odpověď