Jak sbalit ženu, která spěchá – StreetGame.cz
Rušná ulice

Jak sbalit ženu, která spěchá

Oslovili jste holku, ale ta pospíchá? Vítejte v realitě! To totiž na ulici dělá každá druhá. Ale vsaďte se, že většina z nich nepospíchá zachránit svět. A tak se nic nestane, když jí trochu pozměníte plány.

„Vypadáš hezky,“ řeknete.
„Jé, díky, ale já spěchám za kamarádkou,“ odpoví vám žena.
„Kamarádka počká, tohle se ti určitě jen tak nestává…“

Přesně tak by to vypadat nemělo. Přemlouvání je odpudivé. Nevysvětlujte jí logicky, proč jste lepší než její program. Raději zaměstnejte její mysl tak, aby na svůj program úplně zapomněla.

Oční kontakt, hluboký hlas, hypnotizujte jí. Totální soustředění, jako by kolem vás vznikla bublina a nepropouštěla nic z okolního světa. Přesuňte se pár metrů a dostaňte jí z její původní trasy. Nahazujte zajímavá témata…

(Postupy jsem seřadil podle důležitosti. Hypnotizovat jí je nejdůležitější. Přesun stojí na druhém místě. Zajímavá témata už představují jen drobnost, holku sbalíte i mlčky.)

Když o její trase budete argumentovat, jen jí udržíte v její mysli. Nepřipomínejte jí, kam šla. Navíc jí sami sebe začnete vnucovat, místo abyste ze sebe udělali těžce vydřenou výhru.

Kdyby přesto spěchala, existuje záložní plán. „Můžu tě doprovodit, ale mám jen malou chviličku,“ řekněte ji. Důležité je doprovod časově omezit, aby si nemyslela, že za ní půjdete celý den. Podejte to jako takový malý dáreček pro ni. Pokud jste se už předtím dostatečně dotýkali, nabídněte jí navíc ruku. Nedívejte se sami sobě do otevřené dlaně, naopak. Podejte jí ruku a dívejte se už dopředu po směru cesty, jako by byla samozřejmost, že vám jí stiskne. A přesně to udělá. Vezme vás za ruku, máte dalších několik minut navíc.

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář: