Jak sbalit ženu jediným slovem – StreetGame.cz
Pár při západu slunce

Jak sbalit ženu jediným slovem

Asi už jste viděli mé charakteristické Tiché oslovení. Přijdu k neznámé ženě na ulici, řeknu: „Ahoj“ a ona „už je sbalená“. Už celá září, už dělá psí oči, už mi třeba podá ruku a drží mě půl minuty… No a pak přijdete vy, řeknete taky: „Ahoj“ a holka nechápavě čumí. „Co chcete?“

Rozdíl je v tom, čím to Ahoj dokážete naplnit.

Jestli máte Ahoj plné charisma, nebo šedé, nudné Ahoj.

No a když máte úplně špatné Ahoj, nevyplatí se jít do nějakých rozvitých vět…

Protože to oslovení vám může napsat třeba Shakespeare, ale když to vykoktáte nebo to odříkáte monotónně jako robot, moc parády neudělá.

Jak na sexy „Ahoj“

Postavte se k zrcadlu, abyste na sebe viděli.

A teď se na sebe podívejte celým svým srdcem. Ukažte celou svou duši a taky ji naplno vnímejte a buďte tam pro sebe.

Přesně to je rozdíl mezi „Ahoj“ a „Ahoj“.

Používám stejný pozdrav, jako stovky dalších streetařů každý den. Jenom do svého „Ahoj“ dokážu dát více esence. Jsem v něm celý. Natolik, že žena z 1 slova pozná, kdo jsem, kdo jsem vždycky byl. V mém pohledu je 100% upřímnost, 100% nahota. Nadále už neexistují žádné pochyby o tom, kdo jsem, co chci… V tom jednom slově je víc než celý román. A od té chvíle už se hluboce známe.

Jasně, že se žena radši líbá se mnou po jedné minutě, než po hodině s někým, kdo se za tu dobu vůbec neukázal.

Samozřejmě: než jsem uměl „Ahoj“, říkal jsem celou větu, předtím odstavec… a ještě předtím jsem nedokázal být (v tomto smyslu) autentický nikdy. To neznamená, že bych lhal nebo něco předstíral. Ale čirá autenticita prostě vyžaduje spoustu otevírání, než je člověk v oslovení opravdu 100% celou bytostí.

Nepište mi prosím, jestli funguje i „Čau“ anebo „Zdravím“ :D Na těch slovech vůbec nezáleží.

Je to celé o tom, jestli máte otevřené srdce a tu ženu opravdu oslovujete VY. Anebo tam nejste, jen nějaká prázdná skořápka přišla něco recitovat. A to pak žena vůbec nepochopí, proč ji oslovujete. Můžete říct: „Protože se mi líbíš“ anebo „Dneska je krásný den pokecat!“ a ona to stejně nepochopí. Protože energie/emoce/atmosféra říkají: „Blah, blah, prázdnota, nuda…“

Je to pro ni jako mluvit s robotem. Přitom vy tam někde uvnitř jste! Jen to neleze ven.

Aby oslovení bylo plné vaší esence, nemůžete se do toho nějak prolenit. Jako: „Ahá, stačí být autentický! Tak to místo tréninku objednám pizzu, pustím seriál, půjdu spát ve 3 a zítra před holkou budu dělat, jako bych tam nebyl.“

Většina mužů potřebuje určitý trénink, aby dokázali oslovit úplně otevření a 100% za svým pravým já stát.

Oslovovat napůl, oslovovat opatrně, oslovovat s maskou, dělat si ze všeho jenom srandu, sám sebe pořád vysvětlovat, připravovat si milión scénářů… to jsou různé druhy obrany, které člověk postupně musí nechat jít, aby pak dosáhl totální přitažlivosti od první sekundy.

No nejlepší je to prostě vidět na vlastní oči, a vy jste mě zřejmě viděli, pokud tohle nečte nějaký úplný nováček…

Ta „nahota“, ta „plná poznatelnost“, ta „stoprocentnost“… Věděl jsem, že se to nedá plně popsat v nějaké knize, a tak jsem roky učil Autentické charisma jen osobně. Už to ale časově nezvládám a proto jsem se rozhodl vše, co o tématu vím, shrnout do praktické série videí pojmenované právě Autentické charisma. Ta je narvaná ne teorií, ale přímo cvičeními, která vám rovnou dodají naprosto hypnotický první dojem.

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář: