Jak sbalit zadanou ženu a přebrat ji před očima jejího kluka – StreetGame.cz
Pár na ulici

Jak sbalit zadanou ženu a přebrat ji před očima jejího kluka

Bavíte se s ženou svých snů. Směje se, pohazuje vlasy, špulí na vás rty… Náhle po jejím obličeji přejede vlna smutku. Za pár vteřin přichází vysvětlení: její zoufalecký beta partner. Už nějakou dobu přemýšlí, jak by se jej zbavila. Prozatím s ním ale „chodí“. Rozumějte: hraje na něj princeznu a nechává se od něj vozit v autě.

Mě se také stala taková vtipná věc. Oslovil jsem v Palladiu holku, pak jsem se opřel o zábradlí a asi po dvou minutách jsem se jí zeptal, co ráda dělá.
„Ráda jsem se svým pří… kamarádkou.“
Měl jsem co dělat, abych se nezačal smát.
Pomeranč

Její beta-partner může a nemusí dosahovat různých kvalit. Třeba vydělává hodně peněz. Nebo možná pravidelně cvičí. Jedno je jisté: nerozumí ženské psychologii a nedokáže svou přítelkyni dostatečně (emočně i sexuálně) uspokojit.

Teď vidí, že se s jeho přítelkyní baví jiný muž – vy. V jeho realitě ale není normální seznamovat se s holkou na ulici. Předpokládá, že jste její kamarád. Přichází zjistit, co se děje, nechce ale být zbytečně zlý.

Vy balíte holky na ulici pravidelně, on ne. Z podstaty věci proti vám nemá šanci. Bude pomalý a neobratný. Co je pro vás sekunda, pro něj jako by byla minuta. Než se rozkouká, obejmete mu přítelkyni před očima a odejdete s jejím číslem.

Jak moc pomalý bude? Vynesete z továrny přes vrátnici 5 kilo železa, nebo celou loď? To záleží na vás! Zmátněte ho, aby využití jeho CPU dosáhlo 100%.

Připomeňme si: beta samci nerozumí ženské psychologii. Myslí si, že svádění je o tom, co říkáte. „O čem se s holkou bavit? O čem se s holkou bavit?“ ptají se dokola.

Podívejte se jeho partnerce sexuálně do očí a hlubokým hlasem proneste třeba: „Jsem chudý a mám ploché nohy.“

Nestreetující beta samec už bude mít jasno: „Tenhle mou přítelkyni nebalí. Kdyby o ni měl zájem, neříká o sobě takové věci.“ Úplně přitom ignoruje, že jste to pronesli hlubokým smyslným hlasem a dívali se jí upřeně do očí.

Bety zkrátka nemluví jazykem svádění. Místo, aby se podívali na řeč těla nebo se zamysleli nad notovou stupnicí vašeho prohlášení, přemýšlejí čistě nad obsahem slov. I proto jsou s nimi ženy tolik nešťastné…

Nebo možná už trochu tuší, co se děje! To, že umíte něco jiného komunikovat verbálně, a něco jiného nonverbálně, ho ale mate. Stále ke slovním informacím chová velký respekt a jak se snaží číst oboje naráz, pořádně ho to zpomaluje. Vy jako dobří svůdníci přitom téma konverzace téměř nevnímáte, a jestli se bavíte o magii nebo o zvířatech je vám úplně ukradené.

A tak mu to tam nasolte: falešně se diskvalifikujte („Jsem gay a dám ti dvě stovky, když mě zbavíš téhle holky“…), použijte tajnou řeč, kterou mluví jen ženy a baliči, a číslo si vezměte, až jen vy a žena budete plně rozumět, co se děje.

Další praktické ukázky najdete v článku 4 chlapíci, kterým jsme přebrali přítelkyni přímo před očima

Pokud je žena ve vztahu šťastná a postup vám nevyjde, můžete se uklidnit. Její přítel byl alfa, a není potřeba ji zachraňovat. Pokud ale holka trpí ve vztahu s betou, morální povinnost volá: vysvoboďte ji!

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář:

9 komentářů
krystof napsal 5.9.2017

takovahle vec mi prijde zbytecne jako riskantni prasarna – taky nechci aby se tohle stalo me, proc to teda mam delat ostatnim?

Odpovědět
  Princ napsal 5.9.2017

  Proč nechceš, aby se ti to stalo? Já takové situace miluju. Neber holky tak vážně, tenhle život jsou jen jedny velké epické prázdniny…

  Mrkni na další články a vlákna k tématu, etické aspekty jsou tam dávno vysvětleny.

  Odpovědět
  Antihrdina napsal 6.9.2017

  krystof: Když jsem StreetGame a její principy objevil poprvé, říkal jsem si to samý, přišlo mi to jako nějaký kacířství mezi webama o balení. Pak mi ale došlo že holky prostě s beťákama/gamáčema doopravdy spokojený nejsou a nebudou (beta-pohádka funguje jen ve filmech – ty holky se sice můžou spokojeně tvářit ale to je jenom maska, osobně takový případy znám), tzn. celej ten vztah je „provizorní,“ ty holky ho tak samy vnímají.

  S takovým vztahem se můžou stát dvě věci, první (lepší) je že se rozpadne a ta holka bude mít možnost najít někoho kdo bude vědět jak si pohrát s její hlavou i tělem (nebo ji rovnou přebalí). Druhá (horší) je že v něm zůstane dál potichu (někdy i hlasitě) trpět a když bude mít možnost, tak si užije někde jinde.

  Sečteno a podtrženo – ať už holku přebalíš nebo ne, vždycky někoho z těch dvou posereš. Když ji necháš být, posíráš ji. Když ji přebalíš, posíráš jeho. Make your choice.

  Je zajímavý jak moc se člověku vnímání světa změní když zahodí ty společností tak pracně nasazovaný růžový brýle. A taky je hrozná prdel jak beťáci/gamáči holkám absolutně nerozumí a když jim přímo před očima balím nějaký spolužačky nad kterýma oni jenom slintají, tak si vždycky rvou vlasy a komentujou to stylem: „Jaktože ti ty kecy žerou když jseš tak sprostej/takovej magor/zkurvenej psychopat. Jaktože tě na sebe nechají sahat a mně uhýbají atd…“ To mě na tom celym baví nejvíc.

  Odpovědět
  P.S. napsal 10.9.2017

  Sú len dva spôsoby. ako si udržať priateľku, aby ti ju neprebral iný Alfa.
  1. Zamknúť ju v pivnici
  2. Byť najväčší Alfa
  Ja chcem, aby moju priateľku predo mnou oslovovali streetari.
  Vždy, keď som s ňou v Prahe, alebo vo veľkom meste, modlím sa: „Nech ju niekto osloví! Nech ju niekto osloví!“
  Keď tú situáciu pred ňou uhrám, bude si istá, že je s tým správnym mužom.
  Je to ako vedome na seba zoslať testy, len aby si ukázal, ako bravúrne ich dokážeš uhrať

  Odpovědět
Lili napsal 21.9.2017

Holka ktera se necha zbalit pred ocima svyho soucasnyho kluka je hlavne pekna mrcha bez spetky citu.

Odpovědět
  Princ napsal 21.9.2017

  No v teorii. Pravda je, že se takhle nechají sbalit i úplně normální, citlivé holky.

  To je ten děsivý aspekt: i upřímně zamilované, nevinně vypadající holky, do kterých bys to nikdy neřekl, někdy podvádějí. Žádná jistota zde neexistuje.

  Odpovědět
  Lili napsal 21.9.2017

  Pak ale balit takovou holku stejnak nema moc smysl, protoze ji muze kdykoliv prebrat o trochu lepsi alfa.
  Treba na me by to tedy nefungovalo, i kdyby se mi ten kdo by me balil libil sebevic. I kdybych treba premyslela nad tim ze pritele opustim, tak je preci fer se nejdriv rozejit a az pak se rozhlizet po nekom dalsim.

  Odpovědět
Princ napsal 21.9.2017

Každou holku může přebrat lepší alfa. Všechno je pomíjivé, to je život… Nemohu jí bránit, aby šla za štěstím.

Holky často říkají, že by to na ně nefungovalo, v akci ale vidím něco jiného. Dokonce přítelkyně, se kterou jsem půl roku, mi tvrdí, že by mě milovala i bez streetgame :D Samozřejmě bychom se bez streetgame nikdy nepotkali, ani bych s ní bez streetgame nebyl schopný mluvit, ani bych bez streetgame nebyl dobrý v posteli…

Navíc my v praxi nepotřebujeme, aby to fungovalo na všechny. Stačí, když z nešťastných beta vztahů pomůžeme pár procentům žen. V kontextů stovek oslovení se to nastřádá až až…

Když budeš pár měsíců streetovat s nějakým klukem, uvidíš skrze lépe…

Odpovědět
Antihrdina napsal 15.10.2017

Za dobu co se o holky zajímám prakticky i teoreticky jsem došel k závěru že je absolutně jedno co jaká v kterej okamžik říká (to zajímá jen bety a gammy, který ani nenapadne že by mohli hledat význam jinde), důležitý je co ve finále udělá. Důvodů je několik:

1) Holky chápou slova a jejich význam jinak než kluci (hodnej kluk = betaňoumík).
2) Samotná slovní složka pro ně není tak důležitá jako všechno okolo.
3) Používají slova na ochranu pověsti (Jako Lili tady – „na mě by to nefungovalo“).
4) Pokud pořádnej chlap vytriggeruje ženský pudy a emoce, získá nad něma větší kontrolu než ony samy, což ultimativně sráží jakoukoliv potenciální platnost slov.

To neznamená že jsou holky blbý, manipulovatelný (či manipulativní) nebo slimeballs, prostě jen je potřeba jiná forma komunikace and that’s that.

Odpovědět
Odešlete odpověď