Jak sbalit zadanou holku – StreetGame.cz
Boj o lásku

Jak sbalit zadanou holku

Lze svést ženu, která je ve vztahu, prostě právě má přítele? Samozřejmě, že ano, a za svých pět let ve streetgame jsem si to zažil ze všech tří stran…

Morální otázky

Morálka je velice relativní věc – zabijte souseda a jste vrah, zabijte nepřítele ve válce a jste hrdina. Zavřete holku do sklepa a jste násilník, když ale stát někoho zavře do sklepa, nikdo se nediví… Agresivita je normální, přirozená člověku jako každému jinému živočichovi, stát si na ni jen vydržuje určitý monopol. Muslimovi připadá správné zabít někoho kvůli své víry, nám ohroženým už tolik ne. Člověku, který umírá hlady, může připadat správné ukrást něco bohatému, tomu naopak přijde, že každý má mít, co si zasloužil…

Morálka napříč různými kulturami se liší, a dokonce uvnitř kultury jsou některé věci správné, jen když máte to správné postavení. Ukazuje se, že nic není doopravdy správné nebo špatné, jde jen o názor většiny, který se ustálil, protože byl výhodný pro její fungování.

Co vám tedy připadá správné, je jen na vás. Obecné zásady morálky se pak hodí výhodné následovat prostě proto, že je to výhodné. I když zabít člověka je amorální jen relativně, stejně to neuděláte, aby vás nezavřeli.

Aplikováno na balení zadané ženy – prostě se sami rozhodněte, zda to chcete nebo nechcete udělat. Pokud ano, řekneme vám, jak na to.

Nicméně pozor, evoluce je krutý, nekompromisní závod mužů proti jiným mužům, a žen proti jiným ženám. Dejte si tedy pozor, aby to někdo neudělal vám. Aby si se ženou, kterou vy považujete za svou princeznu, neužil někdo, kdo má podobnou každý týden…

Kdy lze zadanou dostat

Když jste o hodně hodně lepší, než její současný přítel. Ženy si v tomto směru nevybírají logicky a taková situace už jim náhle emocionálně nepřipadá tak špatná. Nějak si to zdůvodní – „Nebyl ten pravý, stál v cestě mé opravdové lásce“… Evolučně je žena naprogramováná rozmnožit se (tedy dnes vyspat se) s tím nejlepším, na kterého dosáhne. To musíte být vy, díky streetgame.cz :)

Také nemusíte být lepší, pokud využijete okamžiku. Lidé žijí teď a tady, atraktivita věčně kolísá se situací, a svádění je dílem okamžiku. Pokud jí potkáte opilou a nadrženou…

Nemluvte o jejím příteli

Postupujte jako byste balili jakoukoli jinou. Zmínky o příteli berte jako test, přejděte je. Nesnažte se o něm mluvit a shazovat ho. Jednak je to průhledné, jednak chcete, aby na něj zapomněla, jakoby v tuhle chvíli vůbec neexistoval.

Nebuďte hodný kluk, za kterým si holka přijde postěžovat, aby se pak hned vrátila ke svému zlému a rozdala si to s ním…

Shrnutí

1) Zvažte, jestli to chcete udělat, z hlediska morálky a vašich vztahů s jejím současným přítelem

2) Buďte lepší než on (lepší, ne hodnější)

3) Nemluvte o něm

4) Jinak postupujte jako normálně

Otevřený boj

A stává se i, že chcete holku přebrat klukovi, s kterým zrovna právě je, třeba v obchodě nebo v klubu. Nemusí s ním chodit, jen jí třeba oslovil dřív, nebo jste jí balili a on zrovna přišel. Na takové situace kdo z koho se podíváme příště.

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář:

5 komentářů
jirik77 napsal 26.8.2014

Ahoj Princi,nejprve bych chtěl pochválit tvé rady a příspěvky,myslel jsem si že Street Game bude fungovat spíš na mladší,ale je mi 37 let a divím se jak to funguje i na ženy okolo mého věku.Ještě než jsem vůbec zjistil,že Street Game existuje,podařilo se mi sbalit vdanou ženu (až se divím),no a teď si díky vašim stránkám ´lížu rány´ (viz. článek jak se vyrovnat z rozchodem a pod.),ale musím říci že mi to zde moc pomohlo.Zamiloval jsem se před rokem do vdané paní bohužel hluboce a bez zábran,no a ona se se mnou před půl rokem rozešla s pláčem,protože její manžel zjistil že někoho má,tak že se musí vrátit k rodině.Možná jsem z části nějaký typický druh Bety jak píšeš,ale já se s ní nedokázal úplně rozejít a dodnes jsme v takovém malém kontaktu a občas se i vidíme,ale nespíme spolu.Když se jí zeptám na pocity,říká že mě má stále ráda a že mě má furt v hlavě,ale že už dopředu věděla že nebudem spolu.Její manžel s ní dřív netrávil moc času,ale po tom co zjistil,že někoho má,hlídá jí ve dne v noci a ona tvrdí že je teď vše ok a že se jí věnuje.Chtěl bych se tě zeptat na radu i když to bude asi těžký,je ještě nějaká šance ji získat zpět,i když by někdo namítal že je to nemorální?Díky,ahoj Jirka.

Odpovědět
Princ napsal 31.8.2014

Ahoj Jiříku :)

Jak často chodíš na streetgame? Kolik holek už jsi přibližně oslovil?

Víc poradí článek http://streetgame.cz/jak-sbalit-kamaradku-ktera-nema-zajem/

Odpovědět
jirik77 napsal 8.9.2014

Ahoj Princi,začal jsem zde chodit asi tak před čtvrt rokem,když jsem začal hledat radu jak se vyrovnat s rozchodem a doslova se učím a zkouším si zde nabité zkušenosti hned v praxi,takže tyto stránky navštěvuji často.Zkoušel jsem mnoho metod jak zvládnout vyrovnání s rozchodem,ale až tvůj článek mě nakopl a konečně jsem se trochu pohnul z míst velkého smutku a i malých depresí.Je to drsný,ale opravdu to chce přerušit kontakt (já to nezvlád úplně,ale aspoň jsem jej hodně omezil) a co hlavně zabralo,začal jsem i prostě přes to,že jsem byl na dně,oslovovat ženy dle zdejších návodů a rad a ejhle,tak trošku jsem vytloukl klín klínem a seznámil jsem se s jednou ženou,která byla dosti atraktivní,což mi neskutečně vrátilo pocit sebedůvěry.Ona však je na tom stejně jako já a nemá dořešený předešlý vztah,tak jsme to ukončili.Nicméně přestávám se bát oslovovat i hezčí ženy,na které si myslím že nedosáhnu,ale i od nich dostávám tel. čísla,e-mail. adresy,jen to ještě neumím rozvinout tak,aby s toho byl vážný vztah.Kolik jsem jich oslovil?Nepočítal jsem to za tu dobu,někdy se mi vrátí strach z oslovení,ale někdy jsou dny,že jdu do toho skoro bez ostychu.Například v pátek jsem na dlouhé cestě do rodného města a v sobotu zpět oslovil dohromady šest žen a z toho jedna je do mě asi zamilovaná (nechápu že tak rychle,ale nebude to můj typ),druhá se chce taky sejít,od třetí víc atraktivní jsem dostal jenom e-mail,ale jěště jsem s ní nekomunikoval (asi to bude passé) a zbylé tři jsou zadané,avšak jen jedna zadaná mi odmítla dát telefon.Přes to všechno,zatím stále toužím dostat zpět tu jednu mě moc milou vdanou paní o které jsem psal v předchozím příspěvku.Každopádně děkuju za články zde a pro všechny kdo čtou tyto stránky,musím Vám všem říci že to fakt FUNGUJE!!!Díky ahoj Jirka.

Odpovědět
Princ napsal 8.9.2014

Díky, jsem rád, když naše články lidem pomáhají :)

Odpovědět
Kikilo napsal 27.1.2015

Ahoj, tak jsem se do toho pustil. S holčinou jsem měsíc udržovali vztah. Vydali se jak jen to bylo možný. Dokonce ji i ten její řekl na otázku kam by posunul vztah, že neví jestli s ní bude chtít za 2 roky být. Bohužel proti mě stalo to, že jsou spolu 9 let a dnes přišla s tím, že si borec všiml, že se něco děje a řekl ji jak je pro něj důležitá a kdesi cosi. Toho ona se chytla a chtěla to se mnou ukončit. Vrátila mi klíče od bytu. Když jsem se ji zeptal co ke mně cítí tak řekla že mě miluje, ale že jemu chce po té době dát šanci. Podařilo se mi z toho dostat tak, že souhlasila, že to zůstane vše tak jak je to do teď a že náš „milenecký vztah“ bude tak nějak pokračovat a že pokud bude za měsíc či dva cítit stále to samé tak budeme spolu. Mám ale pocit, že jsem to prohrál a teď čekám až mě bude chtít vidět. Co si o tom myslíte?

Odpovědět
Odešlete odpověď