Jak sbalit servírku a jí podobné – StreetGame.cz
Balení zaměstnankyň

Jak sbalit servírku a jí podobné

Svést ženu najatou kvůli svému vzhledu – servírku, hostesku, barmanku nebo třeba tanečnici – bývá pro muže pokročilou výzvou. Čím se balení podobných holek odlišuje?

Nebuďte jenom další zákazník

Taková žena se denně setkává s desítkami a desítkami různých mužů. No, zas tak různých ne… Odlište se od ostatních, vytrhněte jí s její rutiny, aby si vás aspoň všimla.

Dostaňte ji z pracovního módu

Je to tak trochu souboj dvou realit. Její je například: „Rozdávám tady letáčky“, a vaše: „Seznamuješ se tu se super chlapem“. Která skutečnost zvítězí? V ideálním případě na svou práci na chvíli úplně zapomene.

Upoutávat pozornost jiným směrem, vtahovat jí do své malé bubliny, kde svět kolem neexistuje, je pro streetgame super-důležité, ať už tam prodává košile, nebo prostě jen někam spěchá.

Detekujte a neutralizujte její automatické postupy

Spousta baličů postupuje vždy podobně. Ví, co v minulosti fungovalo, a staví na tom. Takoví muži mají svá nachozená oslovení, své obvyklé reakce na ženské testy, své vtipy a historky… Vlastně nejen baliči, kde kdo má. Vytvářet návyky a automatizovat tak svou činnost je lidská přirozenost šetřící energii.

A tak řekněme, že chcete sbalit striptérku. Nechcete si ji asi vzít, spíš si užít a dostat váš hráčský skill na další úroveň. Řekněme teoreticky, že balíte prostitutku, a vaším cílem je, aby nakonec ona zaplatila vám :)

Představte si ji… Je v kontaktu s muži pravidelně a taky má své zažité postupy. Třeba říkat vám, že jste jiní než ostatní, že by ráda, ale že zadarmo nemůže… Kdykoli ji uslyšíte začínat cokoli, co vypadá, jako že to říká každému muži, přerušte její skript. Zareagujte tak, jak pravděpodobně nemohl nikdo před vámi, nebo prostě změňte téma. Ukažte, že vy se na rozdíl od ostatních nenecháte balamutit. V klubech za ní určitě neplaťte. Znova, jde o to dostat ji ze zažité pracovní rutiny.

Nechte ji začít

Od základních principů k drobným vychytávkám. Pokud chcete sbalit holku, která rozdává letáčky, nechte se prostě oslovit! Pokud to jde, je taková možnost vždy výhodnější. Stejně jako kdyby si k vám v MHD přisedla krásná dívka, to ona je tady návštěvník, to ona přišla za vámi. Máte tedy převahu, a mužská převaha je sexy :)

Pak znova, dostaňte ji z pracovního módu, směřujte její pozornost jinam. Obviňte jí třeba, že to jen hraje a doopravdy na vás mluví, protože se jí líbíte. Než stihne vzdorovat, zeptejte se na něco hrozně zajímavého :)

Zbytek je stejný

Dále platí všechny ostatní zásady. Bude dobré, když uvidí, že vás ostatní lidé mají rádi, a ostatní holky mají zájem. Pokud ona spěchá, spěchejte víc. Nebuďte jen zpříjemnění pracovní doby zdarma, nechte ji do vaší interakce také investovat (např. tím, že ji šéf uvidí, když nepracuje). Svádění neznamená lezení do zadku.

S tímhle vším v záloze, dá se říct, že sbalit barmanku nebo třeba tanečnici by pro ostříleného svůdce nemělo být o mnoho těžší, než dostat jakoukoli jinou holku.

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář:

5 komentářů
Barney Stinson napsal 25.7.2014

Ahoj, od kolika let se dá tak začít se streetgamingem ?

Odpovědět
Princ napsal 25.7.2014

Ahoj, neexistují žádné limity, my doporučujeme začít co nejdříve! Začaly se ti líbit holky –> je čas na streetgame! :)

Mimochodem o Barneym Stinsonovi máme právě rozepsaný jeden článek :)

Odpovědět
Barney Stinson napsal 26.7.2014

Jsem si jen říkal, jestli by holky neměly být ty mladší. :)

PS: Super, zrovna jsem si říkal, že Barney dodržuje asi většinu „pravidel“, co tu máte, nejočividnější je asi dělat pauzy během řeči :))

Odpovědět
Princ napsal 26.7.2014

„Jsem moc mladý“ je jen další limitující přesvědčení. Sám jsem sbalil spoustu starších holek, mnoho našich studentů to má podobně. Mrkni na článek http://streetgame.cz/zbavte-se-limitujicich-presvedceni/

Co se týče Barneyho, opravdu dodržuje, nebo spíš až vtipně přehání spoustu našich pravidel :)

Odpovědět
    BaličMichal napsal 23.4.2018

    Kde je ten článek o Barneym? :D

    Odpovědět
Odešlete odpověď