Jak sbalit policistku ve službě – StreetGame.cz
Vjeďte na street s koněm

Jak sbalit policistku ve službě

StreetGame.cz má s PČR skvělé vztahy. Když balíme holky, oni střeží naši bezpečnost a odklízejí zlé beta samce. Proto se občas hodí jim trochu lásky vrátit… a sbalit nějakou policistku!

Ovládejte kontext situace

Jako první byste se měli naučit, jak sbalit holku, která rozdává letáčky, dělá anketu a podobně… Zkrátka ženu, která je v práci, ale bez uniformy.

Dostaňte ji z „jen tu pracuju“ reality do „seznamujeme se“ reality. Nechovejte se jako zákazník k prodavačce, ale jako muž k ženě.

„Dobrý den, vezměte si tady letáček“ osloví vás s parťákem.
„To je nějaká záminka, jak se seznámit? Protože vždycky, když někam jdu s Honzou, holky ho pořád oslovují!“ škádlíte jí a zároveň zvedáte kredit svému wingovi.

Přestaňte s ní jen konverzovat! Projektujte charisma, používejte techniky na vytváření přitažlivosti, svádějte ji.

Jakmile toto zvládáte s běžnými pracovnicemi, jste připraveni účinně svádět i policistky.

Tykejte jí

Žák z kurzu sbalil policistkuTo by měla být samozřejmost, pokud už chápete, že se k policistce musíte chovat stejně jako ke každé jiné ženě. Neprojevujte žádný zvláštní respekt navíc, normálně se jí dotýkejte… Už vám rovnou prozradím celé tajemství:

Klíčem, jak sbalit policistku ve službě, je plně ji vnímat jako úplně obyčejnou holku.

To se většinou vyvine až tréninkem, protože lidé jsou odmala brainwashovaní soudit jiné podle uniforem, obleků… Je to jen povolání!

Streetgame bez doteků nefunguje, a stejně tak by nefungovala na policistku. Během streetgame holkám (a podle předchozího pravidla i policistkám) tykejte, abyste nevědomě působili jako někdo známý a nevytvářeli bariéru navíc.

V tom je celé tajemství. Doufám, že jste to čekali a nemysleli si, že přijdu s bláznivým návodem ve stylu: „Jakmile se policistka blíží, začněte utíkat za parťákem a křičet: pozor zloděj! Když ho pak policistka zadrží a zeptá se, co ukradl, řekne: přišel jsem ukrást tvé srdce.“

Zbavte se nesmyslných strachů

Policista vám za tykání nic neudělá. Dokonce i kdybyste ho přišli trolit nebo si ho natáčeli, nic vám neudělá. Je tu pro vás, z vašich peněz, aby vám vylepšoval život.

Policie už mi mnohokrát pomohla. Částečně i proto, že můj taťka je jedním z vedoucích představitelů PČR, znám policistů spousty. Nejen rodinu policejního prezidenta, většinu prezidia a soudce, ale také právníky, kteří své času zákony sami psali. Jsou to úplně normální, hodní lidé se svými vlastními starostmi. Nemají rádi potížisty a papírování, chtějí svůj klid. Při streetgame vám nikdy nebudou bránit.

Naopak moc rád oslovuju, když je nějaký policista v okolí, protože se pak cítím ještě bezpečněji. Někdy za ním jdu a slíbím mu, že ho taťka možná povýší. Balit policistku – dvojitá výhra.

Zvykněte si oslovovat je, nebavte se o práci, tykejte jim, dotýkejte se jich, a brzy budou policistky vaše tak jako ženy všech ostatních povolání. Podívejte na Hajdulaka, absolventa kurzu na fotce, jak je se svou policistkou šťastný…

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář:

1 komentář
Hajdulak napsal 10.8.2016

Je to jak chytání pokemonů, možná trochu těžší :D

Policatchu :D

Odpovědět
Odešlete odpověď