Jak sbalit neznámou ženu na ulici: spěchá! – StreetGame.cz
Žena na rušné ulici

Jak sbalit neznámou ženu na ulici: spěchá!

Nejsem farmář. Nečekám rok, jestli se začnu líbit nějaké kolegyni. Jsem lovec. Když vidím krásnou ženu, jdu si pro ni. Kdykoli a kdekoli.

Naše učební skripta popisují všechny možné situace. Sedí na lavičce, vybírá pomeranče, poslouchá hudbu, nakupuje s rodinou… Nejčastěji si ale všimnete nádherné ženy, když jde proti vám.

Jak ji zastavit? Co když pospíchá?

Ona VĚTŠINOU pospíchá!

Lidé na ulici zkrátka obvykle někam jdou. Právě s tím už jsme se během let naučili počítat. Pokud si to žena rychle štráduje proti vám, musíte vynaložit speciální dávku mužské energie. Musíte ze sebe vygenerovat takovou velkolepost. Udělat z toho ženě nezapomenutelný zážitek.

Popravdě spousta mužů to neumí, takže oslovují hlavně kuřačky, co přešlapují na rohu o pracovní pauze. Nebo vždycky ženu nechají, aby je přešla, a pak ji doběhnou zezadu – takže půlku streetgame stráví složitými manévry.

Doopravdy je klíčové naučit se zastavit ženu, která jde rychle proti vám, protože jen tak v sobě ovládnete ten neodolatelný magnetismus.

„Jak bys oslovil mě?“ zajímá často kamarádky. Nikdy nikdy jim to ale neukazuju, protože už se mi stalo, že jsme se do sebe potom zamilovali. Zkrátka když naplno zapnu tu Speciální energii, buduje to přitažlivost a spojení RYCHLE. I muži se často začnou podřízeně smát a červenat, když jim to předvedu (což jste na kurzu se mnou dost možná zažili).

Jednou mě požádala přítelkyně, abych ji oslovil. Když jsem to udělal, okamžitě se rozbrečela. „Už chápu, proč nikdy nebudeš jen můj! Tomu žádná holka nedokáže odolat!“ zajíkala se slzami. (Brzy po tom jsme ale měli super sex.)

Viděla to asi moc dramaticky – doopravdy občas i já dostanu odmítnutí. Chci na tom hlavně ilustrovat, že když chcete opravdu zastavit ženu ve velké rychlosti, musí to být prostě SÍLA. Musíte umět vytvořit opravdu speciální okamžik. Tohle se prostě nedělá hala-bala.

No a jsou zase situace, kdy chcete být hodně běžní, vstoupit mezi lidi jen tak mimochodem.

Doopravdy má každá častá situace svou Známou ideální geometrii. Absolventům kurzu doteď v uších zní mé: „Oblouček! Ob – lou – čééék!“ anebo: „Ukaž mi teď pro představu objekt, který je od nás 5 metrů.“

A každá častá situace má také své Známé ideální načasování. To jsou ty briefingy: „Když volám Sprintuj, nemyslím tím Klusej!“ a zase naopak: „Nezkracuj jí tolik Brzdnou dráhu!“

Metodou pokus-omyl to obvykle chce stovky, někdy tisíce oslovení, než se naučíte správné Vyzařování, Geometrii oslovení a Tempo seznámení… Musí vám to přejít pod kůži, stát se intuicí, nad kterou už nepřemýšlíte.

Nicméně jde o dávno vyřešenou rovnici. 4.9. v připraveném sále pořádáme Výcvik Oslovení, kde si celou dobu (12:00 až 18:00) budeme drilovat správná řešení všech modelových situací. Když tedy budete mít zastavit spěchající ženu na ulici nebo přisednout ve vlaku k ženě, která si čte, bude to pak něco, co už vaše tělo dokonale umí.

Tady se na Výcvik můžete přihlásit a dostat do svých reflexů všechno, co o oslovení vím

 

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář: