Jak sbalit kluka – StreetGame.cz
Drsná holka

Jak sbalit kluka

Jste venku, na nákupu nebo třeba večer v klubu. Mihne se kolem vás perfektní muž. Ale nevšimne si vás, a i kdyby, neosloví vás. Můžete si jen představovat, co by se stalo, kdyby ano…

Přesně tak, tento článek bude výjimečně pro ženy. Dost dobře by se mohl jmenovat rovnou „Jak být oslovena a nechat se sbalit“. Poradíme vám, jak maximálně zvýšit šance, že vás osloví co nejvíce kluků. Právě mezi nimi může být i ten pravý. Také společně zařídíme, aby to hladce probíhalo i po tom. Vše jsme shrnuli do několika jednoduchých pravidel.

1) Všechny následující pravidla se dají porušit a stejně můžete být osloveny úplně skvělým klukem. Samy však jejich nedodržováním snižujete své šance.

2) Snažte se stále být co nejhezčí. Zatímco atraktivita muže závisí na atributech jako je jeho sebevědomí, schopnost vést nebo jeho společenském statusu, přitažlivost ženy je ovlivněna hlavně vzhledem.

3) Muž se blíží k vám, a vy doufáte, že na vás promluví. Nedáváte to ale znát, možná naopak nasadíte trochu povýšenější výraz než obvykle. I jemu se líbíte, ale když vidí, jak se tváříte, prostě to nedokáže…

Takže: tvařte se příjemně. Pro mnohé muže není jednoduché ženu oslovit, zvlášť když se tváří naštvaně nebo arogantně. Nebudujte si proto příliš nedobytnou image. Na druhou stranu, pokud je zájem o vás příliš velký, tato image může působit jako jistý filtr nepříliš sebevědomých mužů.

4) Chcete-li být osloveny, neberte s sebou matku, otce a už vůbec ne kluka (zvlášť, pokud vypadá nebezpečně). Existují muži, kteří vás osloví i tak (za což jim můžete přičíst body), jiné takto ale můžete odradit. Ostatně můžou oslovit kohokoli, tak proč zrovna vás, když můžete být zadaná?

5) Žádné zraňující odmítnutí. Máte stoprocentní právo kdykoli odmítnout kohokoli, dokonce by jste to měly umět. Zkuste tak ale učinit mile a jistě, bude to o vás vypovídat jako o vyrovnané a dospělé ženě.

6) Pozvánky k oslovení jsou povoleny. Znovu si představte sexy muže, který se vám líbí a chcete ho poznat, ale on se  stále ještě nemá k tomu vás oslovit. Můžete mu pomoct naznačením svého zájmu, aniž byste promluvily, čistě jen řečí těla. Pokud máte opravdu velký zájem, stane se tak automaticky, aniž byste to věděla. Řeč těla čte nevědomě každý, někdo líp, někdo hůř a někdo dokonce vědomě. Pokud nevěříte, že se tak stane samo, zkuste hraní z vlasy, oční kontakt nebo úsměv. Tomu už porozumí každý.

7) Abyste klukovi nadále připadala přitažlivá, neměla byste se na něj totálně zavěsit. Rozhodně nedoporučuju přestat projevovat zájem, jen nebuďte až příliš vlezlá a totálně mu nelezte do zadku.

8) Nikdo vás neosloví, zatímco budete sedět doma. A když už budete venku, buďte vidět! Pomůže pestré a pozornost poutající oblečení, pohyb, místa, ze kterých vás půjde vidět… Bavte se.

9) Můžete oslovovat i vy. Máte na výběr: buď je pro vás skutečnost, že vás sám neosloví, natolik zásadní, že o něj kvůli tomu ztratíte zájem, nebo vás přitahuje i tak. Potom ho oslovte sama. Z vlastní zkušenosti vím, že lze říct cokoli. Můžete mu upřímně říct, že se vám líbí, okomentovat nějakou část jeho oblečení nebo začít konverzaci o čemkoli, co vás napadne. Doopravdy na tom příliš nezáleží. Možná se vám tato nezávislost nakonec zalíbí natolik, že začnete kluky oslovovat častěji.

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář: