Jak sbalit kluka? Streetgame pro homosexuály – StreetGame.cz
Dva sebejistí chlapi

Jak sbalit kluka? Streetgame pro homosexuály

Líbí se vám více kluci, než holky, ale stejně na to nechcete jít jen tak náhodně? To je pochopitelné! Streetgame technologie pomůže i homosexuálům.

Coming out

Jedním z prvních úkolů, které homosexuály v pubertě čeká, je přijmout svou orientaci a vyjít s ní na povrch. Experimentujete, hledáte, co se vám líbí, studujete, postupně o tom mluvíte…

Dnes už naštěstí homosexuály skoro všichni berou. Mají silné zastoupení mezi lidmi, celebritami, literárními hrdiny… Tvoří druhou nejoblíbenější orientaci!

Mnohem hůř jsou na tom pedofilové. Také se se svou orientací rodí, ale místo do mužů se zamilovávají do dětí. Málo kdy někoho znásilní, přesto se jich společnost bojí. Boj za práva pedofilů je v začátcích. Homosexuálové? Tam už je hotovo. Můj kamarád Jiří nedávno udělal coming out a zdá se, že ho lidé mají ještě radši.

Křesťanství založil homosexuál

Kdysi proti homosexuálnímu chování brojily některé církve. Jeden klíčový poznatek ale rychle obrátil situaci:

Nejsme si zcela jistí, jak to bylo s Ježíšem (zda byl vymyšlený, žil jako člověka, byl to prorok Boha, nebo vtělený Bůh sám…). Několik let po něm ale prokazatelně přišel Pavel z Tarsu, který křesťanství začal šířit po celém světě. Jeho dopisy tvoří nejstarší část Nového Zákona. Evangelia přišla až po Pavlovi, až po roce 80, generace po Kristu a v jiném jazyce, než Kristus mluvil. Pavel je nejblíž Kristu, co máme. A tenhle Pavel byl homosexuál. Myslel si, že ho Bůh za pronásledování křesťanů homosexualitou trestá (Římanům 1:26). Dlouho s ní bojoval (Římanům 7:14) a žil v celibátu, až nakonec pochopil, že ho Ježíš miluje i teplého (Římanům 7:24).

Křesťané ale dlouho nebyli schopni tuto autobiografickou zprávu o zdroji Pavlových těžkostí pochopit. Interpretovali celibát jako šovinistickou nauku o tom, že ženy jsou hříšné a svatého muže by mohly pošpinit. Klíčovým poselstvím Pavla, apoštola národů, přitom bylo: „Já jsem žid, zároveň Říman, k tomu jsem gay, stejně jdu a hlásám dobrou zprávu úplně všem. Zasloužíš si lásku, nehledě na rasu, národnost nebo orientaci.“

Vzhled zde hraje prim

Balíte holku? Potřebujete asi 80% technologie a 20% vzhledu

Balíte kluka? Potřebujete asi 80% vzhledu a 20% technologie

Sbalit kluka je hodně o tom, jak vypadáte. I heterosexuálním mužům se vyplatí vypadat dobře, pro ženy a homosexuály je to ale naprosto stěžejní.

Co se týče využití našich technik pro budování přitažlivosti, klidně čtěte streetgame.cz článek po článku a aplikujte, co můžete. Vždy se vyplatí být sebejistý, odvážný, diskrétní, žít v hojnosti a ne nedostatku, získávat zkušenosti, oslovovat radši víc než míň… Jsou to koncepty tak univerzální, že fungují na ženy i na muže, ve svádění i v obchodu.

GayGame je snadná

Homosexuálové většinou mívají sexu, kolik chtějí. V jejich komunitě je to snadné. Specializované internetové seznamky budou fungoval lépe než oslovování na ulici, kde se těžko tipují homo kluci.

Jediný opravdový zádrhel

Hlavní problém představuje AIDS – anální sex je extrémně rizikový. Porno ho prezentuje skoro jako normálku, ale není to tak, v gay komunitě je to okrajově nebezpečné. I orálním sexem se můžete nakazit.

Shrnutí

  1. Přijměte svou orientaci, dnes je to normální věc, ostatní ji přijmou ještě snadněji
  2. Zatímco při balení holek představuje vzhled asi 20% a zbytek technologie, při balení kluků naopak spíše z 80% dominuje vzhled
  3. Mít sex je pro gaye snadné, hlavně díky internetu
  4. Vždy oba používejte kondom, i když jinému poskytujete orální sex
  5. Křesťanství se mohlo vyvinout jinak, kdyby apoštol Pavel měl tenhle článek :)

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář: