Jak sbalit kamarádku, která nemá zájem – StreetGame.cz
Žena jen předstírá nezájem

Jak sbalit kamarádku, která nemá zájem

Často nám chodí e-maily od lidí, kteří se snaží dostat nějakou svou konkrétní známou. „Zkusil jsem to a to, odmítá mé nabídky, co teď?“. Pro všechny podobné teď máme odpověď v našem stém, jubilejním článku.

INFO: pokud nechcete obecné rady, ale probrat svůj konkrétní příklad na míru přímo s naším hlavním instruktorem, objednejte si s Princem telefonát.

Obecně:

Milostné vztahy začínají na přitažlivosti. Pokud se ženě nelíbíte (nesnaží se, hází vám klacky pod nohy, tvrdí, že nemá čas…), zbývá jediné: odložte celou věc k ledu.

Vážně, nedělejte ze sebe hlupáka. Holce to buď bude nepříjemné, nebo si bude chtít zvyšovat ego tím, že ve vás bude stále vzbuzovat špetku naděje, a vy budete dál dolézat. Takovou roli jasně odmítněte. Zachovejte si hrdost, ukažte své hranice a nároky.

Nebuďte beta! Život není romantická komedie a ženu nezískáte tím, že jí dostatečně a vytrvale budete ukazovat svůj zájem.

Znamená to, že je navždy konec? Nikoli! Jak píšeme na stránce o živých kurzech svádění: „Je možné tohle aplikovat na ženu, která vás už odmítla? Třeba na bývalou partnerku nebo spolužačku, která o vás zatím nejeví zájem? Samozřejmě! Svádění je dílem okamžiku, dílem aktuální atmosféry. Nezáleží na tom, co žena cítila předtím. Záleží na tom, co cítí právě teď„.

Chcete tedy, aby na tyhle vaše zoufalé snahy pozapomněla, a za čas se setkala s jinou, lepší verzí vás, které nebude moct odolat. Zatímco ona tedy bude zapomínat, vy můžete postupovat ve třech jasných krocích:

1) Zbavte se zbytečné idealizace. Použijte článek Jak se vyrovnat s rozchodem – i když titulek je o něčem trochu jiném, pomůže vám „odmilovat se“. Ten kdo miluje méně, drží otěže vztahu.

2) Pracujte na svých sváděcích dovednostech. Mezi vašimi známými je to společenská sebevražda, takže balení holek trénujte v klubech nebo na ulici (čtete streetgame.cz). Svádění je přenositelný skill, a vy budete s každou další oslovenou o kousek lepší. Když totiž neumíte sbalit žádnou, už teprve nesbalíte nějakou konkrétní.

3) Staňte se velkým zvířetem ve svém sociálním kruhu :). Žena je evolučně naprogramovaná jít po vůdci, po oblíbeném sebejistém klukovi, kterého jí každý schválí.

Až toto bude hotovo (a ne dříve), zkuste to s ní znova, ale tentokrát jinak, už jako ostřílený svůdník a leader kolektivu.

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář:

12 komentářů
dave22 napsal 17.5.2014

Ahoj nejsem si jistý, jestli to píšu do toho pravého tématu, ale děje se mi podobná věc, že se mi líbila jedna holka na ulici, v pátek stála poblíž sama a koukala i na mě, bral jsem to jako příležitost ale nechal jsem si to přes víkend ještě rozležet v hlavě. V pondělí jsem byl připravený do ní jít, koukal jsem na ní a ona když se dívala jednou jsem na ní pokývnul hlavou, smála se, v úterý jsem šel na věc, před její školou jsem se se jí zeptal zda nemá chvilku, obešla mě a řekla, že nemá, od tý doby občas na ní kouknu a to je vše, teď nevím zda jít do druhýho pokusu nebo ne, na jednu stranu se mi líbí a na druhou si řikám neshazuj se, sou jiný, co myslíte?

Odpovědět
Princ napsal 18.5.2014

Ahoj dave22, je to přesně to pravé téma :)

Možná, že kdybys oslovení neodkládal, tolik nepromýšlel, prostě mu nepřikládal takovou váhu, vše by ve výsledku zapůsobilo přirozeněji a sebejistěji. Je ale super, že ses nakonec odhodlal a nenechal to jen tak.

Druhý pokus můžeš klidně vyzkoušet – když tě odmítne, pořád nejde o nic velkého.

Jiné, jak jsi říkal, rozhodně taky jsou, nenech se tedy zastavit a samozřejmě je v průběhu bal taky :)

Odpovědět
Jirka14 napsal 19.3.2015

Ahoj Princi,
jak bys zahájil konverzaci s holkou kterou jsi dříve znal a furt jí vídáš? (bývalá spolužačka) Ahoj líbíš se mi, mi nepřijde na místě. Díky

Odpovědět
lukaš škvrna napsal 24.9.2018

dobrý den potřeboval bych poradit jak sbalit mojí kámošku která mě nechce známe se už dlouho ale už mě dvakrát odmítla a ja už nevím co mam dělat

Odpovědět
Jura napsal 11.12.2018

Dobrý den chci se zeptat jak mám sbalit holku ktera me odmitla a nechce se mnou dal bavit ignoruje me a vubec nema zajem ani kdyz ji člověk napise rekne ze ji to nezajímá nema nekdo radu jak se s nou aspon zacit bavit?

Odpovědět
  Princ napsal 11.12.2018

  Ahoj Juro, mrkni ještě jednou na článek výše :) Hlavně jí teď už nepiš a věnuj nějakou dobu studiu tohohle webu, aby ses stal přitažlivějším.

  Odpovědět
Jan99 napsal 11.2.2019

potřeboval bych pomoct ohledně své kamarádky.
Mám bývalou přítelkyni a teď jsme spolu přátele. Byli jsme spolu rok a půl a potom se semnou rozešla po rozchodu jsme se přestali spolu bavit a to asi celý rok.
Začátkem třetího ročníku ve škole (chodíme spolu do třídy) jsme se začli opět bavit a ja myslel že už u ni nemám šanci ale naopak zacli jsme se více scházet a nakonec to skončilo tak že jsme spolu spali, chodil jsem na rodiné oslavy a všechno.. chtěla se ke mne vrátit… dokonce jsme mluvili i společně budoucnosti
Po asi 2 měsících mi řekla že se proste nedokáže tak rychle do mě zamilovat a že necítí ke mne to co já a ze nemám šanci už.
Takže mi nabídla že by jsme mohli být přáteli a ja ji řekl že pro mě je těžké se bavit když k ni něco cítím
A teď mě cely týden už ignoruje a řekla že nemá náladu se semnou bavit a ze ji mám dat pokoj

Takže bych se tě chtěl zeptat co mám dělat aby se do mě má bývala přítelkyně teď kamarádka zamilovala
Děkuji za odpověď

Odpovědět
  Velký Bráška napsal 16.12.2022

  Zdravíčko hlavně jí nějakou dobu nepiš ať už jde o jakoukoli holku o na pak začne na tebe myslet zpět a bude s tebou v pohodě. Vím je to těžké ale to dáš 😜

  Odpovědět
Adam napsal 19.5.2019

Ahoj už dlouho se mi líbila holka která je spolužačkou mého nejlepšího kámoše a já k ní pořád cítím. Jednou jsem se konečně odhodlal ji napsat že se mi velmi líbí, ale ona mi napsala že me nemá ráda. O pár měsíců později jsem ji zase napsal a vedli jsme docela zajímavou debatu. ( s tou holkou jezdím autobusem domu ze školy) A stydím se jí pozdravit a oslovit po tom incidentu. A minule když jsem s ní jel tak semnou jel i ten můj kamoš a když vystupovala tak ji pozdravil ale já ne tak jsem se ji aspoň podíval do očí a ona také a teď mám chuť ji oslovit ale nevím jak mám začít.

Odpovědět
Štěpán napsal 29.11.2019

Ahoj, minulý rok jsem se zamiloval do ,,kamarádky´´ , která chodí do stejné školy jak muj kamarad. Párkrát jsme se spolu bavili, ale to jsem jeste nevedel že o pár měsíců se mi začne líbit. Byl jsem hrozný děcko v tu dobu, ale ted jsi myslím že už to tak není. Zpět k tématu, jednou jsem se teda odhodal že jí napíšu co k ní cítím. Ona si nejdříve myslela že je to nějaká sranda, ale pak jí to došlo. Napsala mi že to je blbé, tak jsem se zeptal co jse blbé a ona mi napsala že mě nemá ráda. Ale co jsem čekal když jsme se vůbec neznali. A ted nevím co a jak.
O prázdninách jsem se seznámil s jednou její nejlepsí kamaradkou která je super a ta mi řekla že to je zbytečné se snažit dál. Ale já jsem já a já se nevzdám!

Odpovědět
  Princ napsal 2.12.2019

  Balením jediné holky pořád dokola už jsi to právě dávno vzdal. Roztáhni křídla, rozhlížej se kolem sebe, cestuj…! Všude jsou tisíce úžasných holek, zaměřovat se na jednu tak dlouho, jak to děláš ty, je nesmysl.

  Odpovědět
Petr napsal 10.2.2023

Ahoj mohl bych se zeptat líbí se mi jedna holka ze školy ale bojím se jí to říct někdy si sní píšu a často mi dává zobrazeno ale i nekdy odepisuje stydím se jí to říct ale nemám odvahu a bojím se že se mi ve škole budou smat pomůžeš mi prosím??

Odpovědět
Odešlete odpověď