Jak sbalit kamarádku, kolegyni nebo spolužačku – StreetGame.cz
Dva páry kamarádů

Jak sbalit kamarádku, kolegyni nebo spolužačku

Jakou sexuální úspěšnost máte při oslovování žen na ulici? 1:10? To byste ještě byli rádi… Balit holky ve svém sociálním kruhu, kde jich může být všehovšudy 20 dohromady, se pak zdá už zhola nemožné. A ono to téměř nemožné je, pokud se rozhodnete balit nějakou jednu konkrétní kamarádku. Vše se ale změní, když přestanete hledět na výsledek jedné bitvy, a vezmete v potaz celou válku…

Ženy jsou cyklické. Tu chtějí to a tu zas tamto. Během měsíce se vlastně potýkáme se 4 různými osobami v 1 těle (podrážděná PMS fáze, plačtivá beta menstruace, hyper-nadržená ovulace…). Vy pak můžete tvrdošíjně plavat proti proudu (balit holku, která zrovna nemá zájem), nebo naopak plavat s proudem!

To znamená být sociální, bavit se se všemi, a která (ovulující) žena se právě nabídne, s tou se ten den vyspat.

Toto je funkční přístup k sociálním kruhům, úplně odlišný od beta samce, který je měsíce „zamilovaný“ do spolužačky, která ho nechce, a než by se sebou konečně něco udělal (nabrousil nůž), akorát dolézá (snaží se to řezat tupým).

Stačí si budovat status, rozhlížet se kolem sebe, a ty nejnadrženější holky daného dne už se nabídnou. Respektive někdo se s nimi vyspí, už jde jen o to, kdo. Přitom ten samý muž by dost možná o dva týdny později neměl šanci.

Osobně dokážu lépe odhadnout, kdy mé přítelkyně dostanou menstruaci, než aplikace v telefonu nebo ony samy. Tak důležité rozvíjení instinktů pro svůdníky je!

Pomalu rozkvétá, než začne chřadnout.
Má jedno léto, kdy je nejkrásnější v životě.
Ty kolem ujdou, ale to jedno… Nadutý dekolt, červené tváře…
Probouzí se. Cítí to v kostech.

Naději konečně něco zažít, naději, že se do smrti zamiluje.
Sedí tam venku, netrpělivě čeká…
Pak přijde ta hodina – ta jedna, kdy je nejkrásnější vůbec.
Kdo přijde, ten bere.

Zatímco vy myslíte na nějakou kolegyni (která to může mít různě), ten venku právě nějaká holka zažívá svůj sexuální vrchol a cítí se, jako by zítra měla přijít potopa. Je v totálním časovém pressu toho nějak využít. To si muž, jehož sexuální vrchol je dlouhý a pozvolný, nedokáže ani představit. Je připravena na COKOLI.

Držte se proto návodu: žádné roční dobývání konkrétní holky, nýbrž otevřená hlava! Rozhlížejte se kolem sebe, buďte připraveni změnit plány a zaimprovizovat. Žen jsou miliardy, tak to nelámejte přes koleno. Radši surfujte na vlně a trhejte ovoce, které právě dozrálo!

Co je přitažlivé pro ženy najdete v ostatních článcích tohoto webu, krok číslo 1 vám ale musí být jasný: být tvořivý, ne tvrdohlavý – nebalit jednu, otevřít se všemu. Pokud jsme si plně ujasnili toto, zvu vás přihlásit se do mailového kurzu svádění níže, a prohlédnout si zbytek webu.

A pokud vám nejde o to, jak sbalit holku ve svém sociálním kruhu obecně, ale máte v hlavě nějaký konkrétní případ, konkrétní ženu, o kterou máte zájem, pokud chcete radu přímo vám na míru, pojďme to probrat na skypu.

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář:

2 komentáře
Pier napsal 25.12.2019

Chlape, tahle tvoje filosofie mě drží nad hladinou. Kdykoliv najdu citové zalíbení v ženě a ono to třeba právě nejde, přeřadím na jiný stupeň jako kdybych jel v káře do kopce… :) A ten moment, kdy si ta žena uvědomí, že ty jsi všude, že jsi pořád výzva, že tě může ztratit….to se pak začnou dít věci. Jako že tě třeba sama pozve na rande. Hlavně zůstat v klidu. Krásný svátky, štírci! ;)

Odpovědět
    Princ napsal 25.12.2019

    Díky, tobě taky!

    Odpovědět
Odešlete odpověď