Jak sbalit holku v MHD – StreetGame.cz
Zakoukaná zrzka

Jak sbalit holku v MHD

Cestou do práce nebo do školy uvidíte nádhernou holku, přesně váš typ. Jenže oba sedíte v autobuse, v tramvaji nebo ve vlaku, a všude kolem je spousta lidí. Dá se s tím něco dělat?

Můžete počkat, až vystoupí, a oslovit ji až na ulici, kde už tolik lidí nebude. To je ale zbytečným narušením vašich plánů. Za to za oslovení v tramvaji před všemi těmi lidmi od ní dostanete spoustu bodů navíc!

Malá poziční hra

Velkou výhodu získáte, pokud si k vám nějaká žena přisedne sama. Obvykle se vás zeptá, vy s úsměvem přikývnete a rovnou můžete začít konverzaci.

Jestli sedí, přisedněte si vy k ní. Když vedle ní není místo, oslovte ji z vrchu a pak si k ní třeba dřepněte. Lidem totiž je nepříjemné, když při konverzaci sedí a jejich protějšek dlouhou dobu stojí.

Pokud žena stojí, přistupte k ní tak, aby vás viděla. Když se později uvolní místo k sezení a vy ho společně obsadíte, jenom dobře. Jakékoli malé přesuny vám vždycky hrají do karet, ať už na ulici, v autobuse nebo v klubu.

Jak se zbavit nervozity

Většina lidí se ze začátku bojí a po prvních pokusech je to rychle přejde. Tramvaj je ještě o kousíček těžší, takže nejlepší je trochu se rozehřát už pár osloveními na ulici. Pak zbývá konečně se překonat a jít do toho i přes strach. Pokud myslíte, že to nezvládnete, máme pro vás celý článek Jak se zbavit  strachu z oslovení.

O čem se s holkou bavit

Oslovit ji můžete jako na ulici zcela jakkoli, přímo i nepřímo. Navíc byste měli zjistit, kde holka vystupuje, a podle toho si vše rozvrhnout (například si včas vzít číslo). Abyste nepůsobili jako slídil, který vystoupí s ní a bude jí následovat i dál, radši jako první zmiňte, kam jedete vy. Třeba takhle:

Vy: Ahoj, vypadáš hezky (usmíváte se)
Žena: Díky (má radost, ale ještě je trochu nervózní, protože tohle se nestává každý den)
Vy: Zrovna jedu na tréning, a když jsem tě viděl, musel jsem se s tebou seznámit
Žena: A co trénuješ? (ptá se, to je dobré znamení)
Vy: Dělám box, za půl hodiny začneme. Kam jedeš ty?
Žena: Já mám za chvíli gymnastiku
Vy: Takže jsi flexibilní! (Jemná sexuální narážka)
Žena : Jo, docela jo (Snaží se, takže…)
Vy: To je super! Mimochodem já jsem Honza (…jí odměníte, podáte jí ruku, začíná fyzický kontakt)

Závěrem

Zkuste to podle našich rad, a až příště v MHD potkáte krásnou ženu, oslovte ji. Lidi kolem se budou dál starat jen o sebe a vy s dívkou na ně úplně zapomenete. Až když si po pár minutách živé konverzace vezmete její číslo a rozloučíte se dlouhým voňavým objetím, uvědomí si teprve ostatní, co se tu právě stalo. S jakým frajerem to jeli.

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám dodá sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami nebo vysněný vztah.

Zanechte komentář:

2 komentáře
sweettom napsal 27.11.2016

A keď ma slúchadlá ako by si to zrobil?

Odpovědět
Princ napsal 27.11.2016

Přijdeš tak, aby tě viděla, navážeš oční kontakt a naznačíš, aby si je sundala. Pokud to uděláš dostatečně charismaticky, napodobí tě jako zhypnotizovaná.

Odpovědět
Odešlete odpověď