Jak sbalit holku v MHD – StreetGame.cz
Zakoukaná zrzka

Jak sbalit holku v MHD

Cestou do práce nebo do školy uvidíte nádhernou holku, přesně váš typ. Jenže oba sedíte v autobuse, v tramvaji nebo ve vlaku, a všude kolem je spousta lidí. Dá se s tím něco dělat?

Můžete počkat, až vystoupí, a oslovit ji až na ulici, kde už tolik lidí nebude. To je ale zbytečným narušením vašich plánů. Za to za oslovení v tramvaji před všemi těmi lidmi od ní dostanete spoustu bodů navíc!

Malá poziční hra

Velkou výhodu získáte, pokud si k vám nějaká žena přisedne sama. Obvykle se vás zeptá, vy s úsměvem přikývnete a rovnou můžete začít konverzaci.

Jestli sedí, přisedněte si vy k ní. Když vedle ní není místo, oslovte ji z vrchu a pak si k ní třeba dřepněte. Lidem totiž je nepříjemné, když při konverzaci sedí a jejich protějšek dlouhou dobu stojí.

Pokud žena stojí, přistupte k ní tak, aby vás viděla. Když se později uvolní místo k sezení a vy ho společně obsadíte, jenom dobře. Jakékoli malé přesuny vám vždycky hrají do karet, ať už na ulici, v autobuse nebo v klubu.

Jak se zbavit nervozity

Většina lidí se ze začátku bojí a po prvních pokusech je to rychle přejde. Tramvaj je ještě o kousíček těžší, takže nejlepší je trochu se rozehřát už pár osloveními na ulici. Pak zbývá konečně se překonat a jít do toho i přes strach. Pokud myslíte, že to nezvládnete, máme pro vás celý článek Jak se zbavit  strachu z oslovení.

O čem se s holkou bavit

Oslovit ji můžete jako na ulici zcela jakkoli, přímo i nepřímo. Navíc byste měli zjistit, kde holka vystupuje, a podle toho si vše rozvrhnout (například si včas vzít číslo). Abyste nepůsobili jako slídil, který vystoupí s ní a bude jí následovat i dál, radši jako první zmiňte, kam jedete vy. Třeba takhle:

Vy: Ahoj, vypadáš hezky (usmíváte se)
Žena: Díky (má radost, ale ještě je trochu nervózní, protože tohle se nestává každý den)
Vy: Zrovna jedu na tréning, a když jsem tě viděl, musel jsem se s tebou seznámit
Žena: A co trénuješ? (ptá se, to je dobré znamení)
Vy: Dělám box, za půl hodiny začneme. Kam jedeš ty?
Žena: Já mám za chvíli gymnastiku
Vy: Takže jsi flexibilní! (Jemná sexuální narážka)
Žena : Jo, docela jo (Snaží se, takže…)
Vy: To je super! Mimochodem já jsem Honza (…jí odměníte, podáte jí ruku, začíná fyzický kontakt)

Závěrem

Zkuste to podle našich rad, a až příště v MHD potkáte krásnou ženu, oslovte ji. Lidi kolem se budou dál starat jen o sebe a vy s dívkou na ně úplně zapomenete. Až když si po pár minutách živé konverzace vezmete její číslo a rozloučíte se dlouhým voňavým objetím, uvědomí si teprve ostatní, co se tu právě stalo. S jakým frajerem to jeli.

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář:

4 komentáře
sweettom napsal 27.11.2016

A keď ma slúchadlá ako by si to zrobil?

Odpovědět
    Princ napsal 27.11.2016

    Přijdeš tak, aby tě viděla, navážeš oční kontakt a naznačíš, aby si je sundala. Pokud to uděláš dostatečně charismaticky, napodobí tě jako zhypnotizovaná.

    Odpovědět
martun napsal 12.5.2019

nemá holku jak seznámit holku jsem sportovní nevím sbalit holku sem miluj taneční hudby jako sem max

Odpovědět
Martin napsal 21.11.2020

nemá holku jak seznámit holku jsem sportovní nevím sbalit holku sem miluju stret dance take rad tančím poslouchám hudby jako sen bojových sportů má koníčku hraju pc hry pak koukám hezký filmů nemá kamaradku me se libi holku budeme ven

Odpovědět
Odešlete odpověď