Jak sbalit holku v klubu – StreetGame.cz
Noční klub

Jak sbalit holku v klubu

Často píšeme o seznámení ve dne – o ulicích, parcích, tramvajích a nákupních centrech… Jak ale chodit ve světě narvaných klubů, parties, světel, hudby, tanečních parketů a opilých žen?

Výhodou klubů a nejrůznějších akcí je, že sem lidi často sami jdou za účelem se seznámit, jsou v dobré náladě a často i opilí :). Negativem naopak, že za samotné oslovení nedostanete od holky automaticky tolik bodů jako na ulici, protože tady to zvládne skoro každý – nezapůsobíte kvůli tomu tak výjimečně. Svou hru někdy taky musíte přizpůsobit hluku.

Vytipujte si tedy akci, pěkně a výrazně se oblečte a přijďte v dobré náladě. Nejlépe si s sebou vezměte i parťáka – svého člověka, který vám pomůže. Díky němu nebudete ani chvíli sami.

Zřejmě narazíte na spoustu lidí pod vlivem, vy ale příliš nepijte. Udrží vás to o pár hráčských levelů výše než ostatní nesoustředěné, motající se, místy brečící a místy blijící muže :), navíc to dlouhodobě prospěje vaší kondici. Zařiďte taky, abyste nebyli hladoví nebo dehydratovaní – ač si to spousta lidí neuvědomuje, má to velice přímý vliv na vaši náladu. Ta je přitom jednou z nejdůležitějších věcí. Stylový způsob, jak se najíst, představuje kromě objednání jídla na místě také přinesení krabičky s jídlem nebo shakeru s proteinovým nápojem. Ženy si všimnou…

Jakmile přijdete, začněte kolem sebe šířit zábavu a dobrou náladu. To znamená: nechoďte po klubu a nerozhlížejte se s přivřenýma očima po holkách, které budete hned oslovovat v obrovských masách jednu za druhou jako robot :). Bavte se, proveďte něco bláznivého, udělejte si pár přátel, postarejte se o skvělé zážitky, které budete ostatním vyprávět. To vás dokonce dostane do určité časové tísně :). Vytvořte kolem sebe atmosferický vír zábavy! No a mezi tím vším se mimochodem seznamte s nějakýma holkama.

Pokud se budete pohybovat v omezeném prostoru, například v klubu nebo na malém koncertě, začne vám pomalu vznikat něco jako okamžitá pověst, klubový kredit. Uvidí vás ženy jako „toho, co postává s pivem v rohu a čumí“, „toho, kterého tu už odmítla každá druhá“ nebo „toho super chlapíka, který se tu celou dobu dobře baví a lidi kolem ho žerou“? To záleží na vás. Každopádně toto je velice důležitý, dalekosáhlý koncept: vaše předchozí oslovení a jiné akce v klubu ovlivní vaše budoucí akce. Na ulici se vše restartuje, hra začíná pokaždé od začátku. V klubu ne.

Někdy vás možná zastihne velký hluk. To ale nepředstavuje problém – buďte atraktivní řečí svého těla, svým vzhledem, doteky a činy. Ženu lze svést i beze slov. Určitě se k ní nenaklánějte, případně nechte naklánět se ji. Po chvíli můžete snížit vzdálenost na minimum a třeba si šeptat do ucha, nebo se společně přesunout na klidnější místo.

Oproti streetgame, v noci můžete trochu přitvrdit. Ženy připravené na seznámení uvítají více extravagance, více dotyků. Byla by škoda odcházet z akcí jen s čísly. Stravte spolu více času, vytvořte více důvěry a pohodlí a směřujte klidně i k líbání. Dostatek odvahy bude odměněn!

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář:

3 komentáře
Bruno napsal 14.12.2017

super hra

Odpovědět
Vojta Kotek napsal 12.3.2018

Dobrá hra

Odpovědět
Kristýna Kratochvilova napsal 17.8.2018

moc hezky

Odpovědět
Odešlete odpověď