Jak sbalit holku v klubu? 4 nejčastější chyby na diskotéce – StreetGame.cz
Bilión konfet

Jak sbalit holku v klubu? 4 nejčastější chyby na diskotéce

Balení holek na ulici a v klubu má jedno do druhého velký přenos. Proto by měl každý dobrý streetař občas chodit do klubu, a každý dobrý klubař občas oslovovat ženy na ulici. Streetgame a clubgame se ale v některých věcech také zásadně liší…

Zatímco streetgame z vás rychleji udělá odvážného, sebejistého, spirituálního člověka, snáz zapadá do zdravého životního stylu, spíše si tam najdete kvalitní přítelkyni… V klubech je mnohem větší šance, že se s holkou ještě ten den vyspíte. (Proto gratuluji Drewovi, který nedávno hned po kurzu na ulici sbalil holku a ještě ten den ji připravil o panenství!)

Bohužel vídám, že i mnozí mí na streetu skvělí žáci v klubu náhle pohoří. Ani trochu totiž svou hru nepřizpůsobí, pokoušejí se „streetovat v klubu“.

Pokud nechcete dokola selhávat, musíte udělat pár změn. Vlastně mnoho, ale tady jsou 4 (20%), které udělají největší rozdíl:

1) Přestaňte se na diskotéce rozhlížet po holkách

Když se rozhodnete jít do města a dát si na pár hodin soustředěnou streetgame, můžete se vyhlédnout holku, oslovit jí, jít s ní na krátké rande, pak si vyhlédnout další…

Při clubgame vyhlížet nesmíte. Jakmile vejdete do podniku a začnete se dívat okolo, už ztrácíte body. Raději oslovte první škaredou holku/kluka, které uvidíte. Nerozhlížejte se, ke je party, do které byste se připojili. Vytvořte vír zábavy kolem sebe. 

(Mimochodem koncept víru zábavy je skvělé přenést i do streetgame. Jen tam nehraje tak zásadní roli. Streetgame můžete hrát jak v několikahodinové zóně, tak mimoděk, zatímco si kupujete košili nebo jdete z posilovny.)

2) Respektujte tempo noci a zavíračku disco

Na streetgame je jedno, jestli oslovíte ve 13:00 nebo v 16:00. Za to v klubu udělá zásadní rozdíl, zda oslovujete ve 23:00 nebo 02:00.

Snažit se vyspat s holkou v klubu v deset večer je spíše frajeřinka, ukázka pokročilé hry, ne denní chléb začátečníků.

Lépe uděláte, když si svou noc rozdělíte. První hodiny věnujete maximálnímu vstupu do zóny, spřátelením všech lidí z klubu, oslovováním kohokoli… A teprve v závěru noci tvrdě půjdete po sexu.

Zvážit tempo noci automaticky znamená nepít alkohol, protože ten vám naopak dá silný začátek a slabý konec.

3) Zapojte na party meta hru

Chodit od holky k holce jako na streetu vám v klubu rychle udělá špatnou pověst – zvlášť pokud volíte podobné kluby a moc kvůli svádění necestujete! Takoví zoufalci jsou jedním z důvodů, proč někteří mainstreamoví lidé ještě pořád neberou streetaře jako společensky pozitivní jev.

Do klubu chodí i zaměstnanci, zadané páry, partičky mužů… Nikdy je neignorujte! Zlepšete jim den a nechte je hrát pro vás.

Musíte dosáhnout plné symbiózy. Vždy se ptejte:

 • je město rádo, že tu jsem?
 • je majitel podniku rád, že tu jsem?
 • jsou zaměstnanci rádi, že tu jsem?
 • jsou kluci rádi, že tu jsem?
 • jsou ženy rády, že tu jsem?

Pokud najdete někoho, koho vaše aktivita poškozuje, rovnou víte, co zlepšit.

Akční tip: místo, abyste oslovovali přímo holku, zkuste oslovit někoho vedle holky, dejte mu úžasný zážitek a pokračujte odtamtud.

4) Oslovujte v klubu i muže

Líní streetaři se někdy vyhýbají skupinkám s muži. Tiše to ukrádá jejich progres, dlouho si to ale nemusí uvědomit… No jen si to zkuste v klubu!

Když jdete do podniku sami, oslovit tam pár chlapů je prvním krokem, jak ucítit vzájemnost. Jak si uvědomit, že všichni se tu přišli bavit s vámi, nikdo není proti vám. Udělejte si instantní parťáky, s nejsympatičtějšími si vyměňte kontakty, řekněte jim třeba o streetgame… Často poznáte nové přátele nebo kontakty cenné pro vaši budoucí kariéru.

Nebo taky ne. Neoslovíte žádné muže, budete je brát jako konkurenci a děsit se okamžiku, kdy přijdou do vaší skupinky holek. Přitom stejně všechny neopícháte sami, a wingman by se hodil….

Je čas na party!

Dotek slunceUž od pravěku jsou kmenové slavnosti posvátným, spirituálním momentem. Lidé jsou jiní, a i ve vzduchu cítíte něco nového.

Jak vidíte, kluby se hrají ve jménu společenského uvědomění a meta hry. Nabízí intenzivní prožitek propojení s ostatními lidmi a vesmírem celkově. No a hromady sexu jako bonus…

Výcvik klubů, kde vše můžete naučit, najdete tady.

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář:

11 komentářů
Ipi napsal 2.11.2017

Ahoj Princi. Dekuji za opravdu za vynikajici clanek. Po precteni clanku jsem si uvedomil svoje chyby. Souhlasim s tebou, ze je to opravdu velky rozdil mezi ulici a klubem, co se tyka veskere taktiky. Jeste jednou moc diky.

Odpovědět
Standa napsal 2.11.2017

Docela by mne zajímala jedna věc – pořád dokola se tu píše o sexu jako výsledku. Ale nikde se neřeší KDE… U ní, u něj, v parku, na záchodě…

Odpovědět
Princ napsal 4.11.2017

Díky Ipi!

Stando super dotaz! Pokročilí svůdníci už si obvykle nepokládají otázku, JAK se s holkou vyspat, ale KDE se s holkou vyspat. Logistiku budeme do hloubky rozebírat na přednášce 9. prosince: https://streetgame.cz/us/

Odpovědět
Píta napsal 6.11.2017

Skvělý článek Princi ;). Plánuji jít do klubu a tento článek se mi právě hodil, takže díky. :)

Odpovědět
Karel napsal 7.11.2017

Muze si velmi sebevedomi clovek tohle dovolit ignorovat ? Treba nekdo kdo ma sebevedomi celebrity ale neni znami. :D Kdyby prisel hned a direktem spustil etc….
Btw diky za 2. a 3. radu.

Odpovědět
Princ napsal 7.11.2017

Určitě může, ale proč by to dělal?

Proč nevytvářet kolem sebe vír zábavy? Proč se nebavit i s klukama? Proč nebýt přátelský na personál?

Je to součást zábavy, součást zlepšování se.

Odpovědět
  Karel napsal 9.11.2017

  Jen me to zajima co by se stalo nic vic. Treba kdyby chtel jen sex a na nic vyjimecne nemel naladu.
  Nebo ve smyslu ty frajeriny v deset hodin :D

  Odpovědět
  Princ napsal 9.11.2017

  Jestli chceš jen sex, dej si budík třeba na 1:30 a přijď to tam sklidit až na konci :D

  Odpovědět
  Karel napsal 9.11.2017

  :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  loool! :DDDDD
  Snad ti nevadi moje dotazy me to fakt jen zajima. Samozrejme zabavu mam rad. :)

  Odpovědět
  Princ napsal 9.11.2017

  Dotazy jsou super :)

  Odpovědět
karel napsal 15.12.2017

OOOOOOH! Ale ta ctyrka se mi libi !!!! :D

Odpovědět
Odešlete odpověď