Jak sbalit holku s matkou – StreetGame.cz
Dcera s matkou

Jak sbalit holku s matkou

Co když potkáte krásnou dívku, ale je venku se svou matkou, třeba na nákupu? Je to výzva! Jakmile se osamocené ženy stanou moc jednoduchými cíli, je čas otrkat se touhle pokročilejší hrou.

Naštěstí pro nás všechny z evolučního hlediska si ženy přejí vnoučky, kteří budou dále šířit jejich geny. Chtějí ale pro své dcery partnera kvalitního. A vy jim dokážete, že takoví jste!

Pro svádění žen před jejich matkami máme přesný seznam kroků. Postupujte takto:

  1. Oslovte matku
  2. Krátce získejte matčiny sympatie
  3. S dovolením odveďte dceru do vhodné vzdálenosti
  4. Sbalte dceru
  5. Vraťte ji matce

Oslovte matku

Když chcete sbalit jakoukoli holku uvnitř skupiny lidí, vždy začněte oslovením toho nejdůležitějšího, člověka s největším sociálním postavením. Budete tak respektovat pravidla skupiny, která vás pak snáze přijme.

V tomto případě je to matka. Přistupte k ní jako obvykle, jen raději zvolte vykání. Sám obvykle používám i poměrně přímé: „Dobrý den, to je vaše dcera?“

Krátce získejte matčiny sympatie

Ženy jsou často velmi labilní stvoření, jejichž názor se rychle mění podle toho, co si myslí jejich okolí, zejména to nejbližší. Pokud se zalíbíte matce, snáze získáte i dceru. Funguje to přesně podle našeho staršího článku Jak sbalit holku pomocí dalších holek.

Na matku byste měli udělat dobrý, důvěryhodný dojem. Všimněte si ale slova „krátce“ v nadpisu. Dojem uděláte spíše svým oblečením, vzezřením, řečí těla a tónem hlasu. Nejste tu od toho, abyste se s matkou dlouze vykecávali.

Měli byste vypadat seriózně, určitě ale ne submisivně – samotnou matku byste měli určitým způsobem přitahovat, přenese to i na dceru.

S dovolením odveďte dceru do vhodné vzdálenosti

Může to celé vypadat i takhle: „Dobrý den, tohle je vaše dcera?“, usmějete se na matku. „Ano, to je“, odpoví vám zvědavě. „Vypadá hezky, můžu si ji na chvilku půjčit?“

Se souhlasem matky, které se zalíbíte, dceru odveďte pár metrů od ní – získáte určité soukromí, ale matka vás stále uvidí a bude díky tomu klidná. Slušnější rodiče v tomto případě sami odchází starat se o vlastní věci, a nechají vás s dcerou zcela o samotě.

Sbalte dceru

Odsud už to znáte. Máte zde dívku, která ví, že se vám líbí, přitažlivost získanou sebevědomým oslovením a status díky tomu, jak jste zapůsobili na jejich matku. Je to vaše.

Jelikož je v určité časové tísni způsobené tím, že na ni čeká matka, zmiňte, že taky pospícháte. Přesně podle pravidla: pokud žena spěchá, vy spěcháte ještě víc :)

Vraťte ji matce

Záleží na situaci, ale ideální je na konci vrátit holku její matce, a rozloučit se s oběma naráz.

Až holce za pár dní konečně zavoláte, budou na to už obě natěšeně čekat.

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář:

1 komentář
streetař napsal 20.12.2016

Princi, jak bys prosím tě radil oslovit ještě jinak holku stojící někde s matkou? Uvádíš jeden příklad, ale co když třeba nedovolí ti ji odvést kousek bokem nebo sama holka se bude tvářit vyděšeně, nesouhlasně apod.?

Dotaz 2: Co když je holka třeba uprostřed hloučku kluků nebo třeba s oběma rodiči nebo s otcem? Jak oslovit a získat kontakt v takové situaci? Díky za odpověď!

Odpovědět
Odešlete odpověď