Jak sbalit holku přes TikTok – StreetGame.cz
Kozatka právě online

Jak sbalit holku přes TikTok

Půlka svádění vždycky stála na tom jít tam, kde jsou holky. Tak jako se nestanete špičkovými svůdníky na vesnici, nebudete balit mladou ženu na Facebooku. Respektive profil tam možná má, svůj čas a pozornost ale už směřuje jinde. To místo se čas od času mění. A právě teď je to TikTok. Kdo jej dokáže využít teď, získá obrovský náskok.


Možná si vzpomínáte na můj příběh, jak jsem odmítal přijmout Instagram. Přišel jsem tam jako poslední v době, kdy už mnohem horší chlapi přes Insta sbírali desítky rande nebo pořádali house party. Hořce jsem litoval. Ale v jedné věci mi to prospělo. Zařekl jsem se totiž, že takovou chybu už nikdy neudělám. Že hned jak přijde další trend, naskočím na něj jako první. Že tentokrát… naberu náskok já.

Tedy… Jako první… TikTok je právě teď nejdražším startupem světa s 800 milióny uživatelů, z toho přibližně miliónem Čechů (hlavně Češek). Je to nejstahovanější sociální sít za rok 2018 i 2019 a sedmá nejstahovanější za dekádu. TikTok je už používanější než Reddit, Snapchat a Twitter. Je totiž mnohem návykovější*. Jeho uživatelé tam tráví více času, než uživatelé Instagramu na IG.

*Proto rozhodně nedoporučuji stahovat TikTok nikomu, kdo tam nechce balit holky (= tvořit obsah) a chce tam jen plýtvat čas (= obsah sledovat).

Nejčastější námitkou bývá: „TikTok je pro děcka.“ To se kdysi říkalo o Facebooku, Youtube i Instagramu. Starší lidé bývají v adopci novinek pomalejší,takže sociální sítě běžně procházejí tímto cyklem: puberťáci se tam sdružují -> začínají přicházet jejich rodiče a prarodiče -> puberťáci se přesouvají zase někam jinam.

Dá se říct, že pokud se naučíte TikTok dnes, budete z toho masivně benefitovat při balení žen pod dvacet za rok (kdy to ostatní chlapy teprve začne pomalu napadat). Pokud tento článek čtete v době, kdy už TikTok má i vaše teta, jdete pozdě. Čtyřicítku sbalíte i na Facebooku, i na nějaké nešťastnické seznamce, na to se nic nového učit nemusíte.

Co když to nevyjde, TikTok naplno neprorazí a dospělí lidé se tam nepřesunou?“ Je zde určitý risk. Zatím to nevypadá velice nadějně, ale nic není 100%. Podle mě osobně je právě teď risk poměrně malý a možná odměna obrovská, takže bych do takové investice šel. Při nejhorším provedete repurposing a svá videa znova použijete v Instagram Stories.

TikTok naší komunity najdete na tiktok.com/@streetgame.cz Ale pozor! Obsahuje videa přizpůsobená právě této síti – tedy lehce naučná, ale hlavně komediální. V hlavní roli náš nejmladší instruktor Zeph.

Atraktivita TikToku spočívá v tom, že domovská stránka slouží jako nekonečný stream návykových videí, a i úplně nový profil může zaznamenat statisíce shlédnutí na svém videu, pokud se povede. Prorazit právě teď je jednoduché, dokud máte náskok.

Co bych doporučil jako první? Podívejte se na stránku Objevuj, co právě frčí. Zanalyzujte, jaké hashtagy lidi zajímají, a zkuste na daný trend natočit vlastní krátké video (15 vteřin nebo 1 minutu). Vážně, TikTok je hodně o remixu. O tom, jak TO děláte VY. „Už jsem viděl 20 lidí jíst skořici, ale teď bych rád viděl Justina Biebera, jak taky jí skořici,“ honí se tamním uživatelům hlavou. Analyzujte 50 hashtagů, vyberte pár, které pro vás mohou být relevantní, a zkuste je pojmout nově, vtipně, kreativně. To samé, nějak jinak.

Za druhé, vypilujte své umění holkám psát. Existuje okolo toho celá věda, tak je škoda vše pokazit napsáním pouhého „Ahoj“, „Jak se máš?“, „Jsi moc hezká“, „Pojďme ven“ nebo mávajícího smajlíka… Podívejte se proto na přednášku 13 způsobů, jak v chatu vyvolat zájem, emoce a sexualitu. Vypilujeme vaše chaty na TikTok / Instagram / Facebook / Tinder / Badoo / WhatsApp společně.

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář: