Jak sbalit holku pomocí dalších holek – StreetGame.cz
Kapka rozpoutá reakci

Jak sbalit holku pomocí dalších holek

Možná už jste slyšeli větu „Nechte peníze dělat další peníze“. Víte ale, že to samé můžete udělat i s ženami? Nechte holky svádět další holky!

S touto teorií původně přišli evoluční biologové. Jde o to, že žena si k sobě (i nevědomě) hledá co nejkvalitnějšího muže, se kterým by zplodila co nejkvalitnější děti, které by se zase rozmnožili. Pokud vidí, že o nějakého muže mají zájem i ostatní ženy, automaticky ho považuje za přitažlivého. Navíc předpokládá, že pokud je pro ostatní ženy přitažlivý, budou pro samice přitažliví i jejich synové, a její geny se tak rozšíří zase dál.

To samé platí v marketingu. Produkt si spíše koupíte, pokud vám ho doporučí další lidé, zejména ti, kterým důvěřujete.

Posledním příkladem budiž chlapecké kapely. Jsou Jonas Brothers, One Direction nebo Justin Bieber opravdu tak moc přitažliví muži? Ne, mnohdy jsou poměrně obyčejní, ale od začátku je prodávají, jako by měli spoustu fanynek. K tomu se nabalují první opravdové fanynky, zmatené touto vykonstruovanou popularitou, a na ně další a další. Holky jim balí další holky. A to samé můžete, jen v menším měřítku, udělat vy.

Obklopený ženami prostě nemůžete vypadat jako nebezpečný úchyl nebo neschopný zoufalec. Dostaňte tedy do svého života nějaké kamarádky. Můžete třeba začít dělat nějaký převážně ženský sport, nebo využít spolužačky/kolegyně.

Ženy s vámi mohou chodit i do klubů a na ulici a zlehka vám nahrávat. Můžou vás přímo doporučit svým kámoškám, nebo alespoň přijít, až se budete bavit s neznámou ženou, prohodit pár slov, obejmout vás a zase odejít… Možná to vzbudí jistou žárlivost u vašeho cíle, ale to je přesně to, co chcete (zvlášť pokud je holka, kterou balíte, hodně atraktivní a sebevědomá).

I když kamarádky a zájemkyně kolem sebe zrovna nemáte, můžete se o nich citlivě zmínit, například říct zajímavou historku, ve které jen tak figuruje nějaká krásná žena ve vašem okolí. Nesmí to ale vypadat jako že se chlubíte. „Jedna má přítelkyně mi pořád nechtěla prozradit své zaměstnání. Nakonec jsem zjistil, že dělá modelku. Jen mi to nechtěla říct, abych náhodou nežárlil! Přitom to by mě ani nenapadlo!“

Ještě mazanější je, pořídit si na viditelném místě cucflek nebo zbytek rtěnky. Také se můžete lehce nastříkat ženským parfémem. Až se vás na to nějaká zeptá: „Ty používáš ženský parfém?“, zasněně se usmějte a řekněte: „Ne“.

Všechny tyto techniky ale jsou jen takovým rozjezdem. Až totiž doopravdy budete mít život plný žen, bude to na vás poznat. Bude to z vás vyzařovat na všechny strany, a všichni kolem to podvědomě ucítí. Pak už propracované techniky nebudou třeba…

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář: