Jak sbalit holku obklopenou kamarády – StreetGame.cz
Tři kamarádky na louce

Jak sbalit holku obklopenou kamarády

Krásné ženy se často nacházejí ve společnosti jiných lidí – kamarádek, známých a třeba i nápadníků. Je to opravdu problém? Ne, skupiny kolem vašeho cíle se dá i využít! Když si totiž tyhle známé získáte na svou stranu, ještě vám se sváděním pomůžou. Přinášíme pár tipů, jak na to.

Použijte nepřímé oslovení. Buďte dokonce tak nepřímí, že neoslovíte přímo holku, o kterou máte zájem! Zaměřte se zprvu na člověka, který vám ve skupině přijde nejdůležitější (pokud je nejvýše postavenou ona žena, na druhého nejvýznamnějšího). Oslovte ho něčím zajímavým, věnujte se všem a jen na ženu se zatím příliš nesoustřeďte.

Vyhraďte pár minut na to, abyste nechali celou skupinu poznat, jak zajímavý, sebevědomý a oblíbený člověk jste. Věnujte jim svou energii a dobrou náladu, zvedněte jim sebevědomí, mluvte zábavně a zajímavě. Za tento přínos vás skupina vezme mezi sebe a začne mít ráda.

Když si žena všimne, že jste NĚKDO a zároveň o ní neprojevujete zájem, i když je krásná, vzbudí to její zvědavost. Začne toužit po tom, co nemůže mít. Pak už jen stačí nedat se hned zadarmo, nechat ji pomalu vás získat.

Jakmile si tedy všimnete, že vám žena projevuje zájem (snaží se upoutat vaši pozornost, přehnaně se směje vašim vtipům, dotýká se vás, chlubí se…), podpořte ji v investici do vás, přesně podle našeho článku o tom. Když projeví snahu, odměňte jí projevením svého zájmu. Řekněte například: „To je super, jak se vlastně jmenuješ?“ a podejte jí ruku. Pro holku to bude její malé vítězství – snažila se a ten super kluk, který se líbí jejím kamarádům, si jí konečně všiml! Řekl jí něco o sobě a zahájil fyzický kontakt.

Teď je čas izolovat dívku od skupiny. Pokud jste si je vážně získali, ostatní vás dva rádi podpoří v tomto novém, vznikajícím vztahu. Jak teď (budou souhlasit, aby s vámi odešla), tak později (budou se jí ptát: „Už ti ten boží kluk zavolal?“). Odveďte si ji ale jen na pár metrů na dohled – nevzbudíte tak vůbec žádné nepohodlí u dívky ani u jejích přátel.

Tam už pokračujte jako obvykle. Nechte jí dál trochu se snažit, více se jí dotýkejte, vytvořte důvěru a pocit blízkosti. Půjde to už skoro samo.

Tahle taktika perfektně funguje třeba při balení v klubu. Jak by to totiž jinak vypadalo? Krásná žena stojí obklopená několika přáteli. Jeden nebo dva z nich na ni možná tajně mají zálusk. Najednou přijde úplně neznámý člověk a řekne dívce, že se mu líbí. Ostatní přitom ignoruje, což je naštve, navíc ho vnímají jako nezvanou konkurenci. Ostatní holky zase budou uražené, že nemá zájem o ně, zvlášť pokud se to stává často. Krásná žena, tvor obvykle sociálně hodně vnímavý, si téhle nálady vůči novému nápadníkovi všimne. A i kdyby souhlasila, její kamarádi budou mít chuť vám vše překazit – začnou vás testovat, dojdou pro ni, že chtějí jít jinam, budou se o vás nepěkně vyjadřovat druhý den… Nic z toho nechcete, a právě proto si skupinu musíte získat, než dáte najevo, že se vám daná dívka líbí.

Vy ale naštěstí máte nás a proto se tomu můžete vyhnout promyšlenou taktikou. Příště se podíváme na konkrétní situace, zvláštnosti, které přinášejí a možná se s vámi podělíme i o pár dalších chytrých úskoků, kterými své šance ještě zvýšíte…

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář: