Jak sbalit holku na party / akci / privátu – StreetGame.cz
Slunce zapadá, akce se rozjíždí

Jak sbalit holku na party / akci / privátu

Není nic horšího, než odcházet z párty sám, zatímco ostatní si tam užívají švédské trojky… Nebo jsou kluby jen podnikem, který vám má skrze hlasitou hudbu, nedostatečné osvětlení a drahé drinky totálně znemožnit sbalit holku?

Zodpovědnost za svádění je vždycky na vás – i na party!

Párty mívají pomalý rozjezd. Lidé jsou ze začátku nesmělí a teprve čekají, až se v pozdějších nočních hodinách všichni opijí a něco se stane. To občas vyjde, občas ne. Nespoléhejte na náhodu a vezměte věci do vlastních rukou!

(Čekat na náhodu by bylo asi stejně rozumné, jako když fanda romantických filmů věří, že „někde na něj čeká ta pravá“, nemusí nic dělat a situace se sama vyřeší. Nefunguje to! Tvůrci romantických komedií mu jen prodávají utěšení. Film, který by všechny beta samce naštval, by neslavil mainstreamový úspěch.)

Nemusíte zrovna v 19:30 tvrdě mířit na sex… Úplně stačí, když se se všemi poznáte, vyměníte si instagramy… Převezměte iniciativu! Někteří lidi by seděli a mlčeli i 10 hodin, dokud to někdo neprolomí! Tím odvážlivcem můžete být právě vy! Ukořistíte tak body navíc. Odvaha a sebevědomí jsou sexy.

První dojem dělá hodně a vy můžete buď přijít a stát se středem zábavy, nebo vážně tři hodiny nesměle čekat s ostatníma betama (těma mozkama vymytýma hollywoodskou romantikou, co chtějí holku přitáhnout znalostí youtuberů a naexpeným účtem v počítačové hře).

Co je důležité: zahrňte do toho kluky! Seznamujte se s muži, berte si i jejich instagramy… získejte si je! Každý parťák se hodí.

Taky mě nebaví tančit. Taky mě nebaví poslouchat Elma a Maxim Turbulenc. Taky chodím na party hlavně kvůli sexu. ALE je třeba snažit se vypadat ASPOŇ TROCHU normálně. Pokud se soustředíte JEN na holky, všem je jasné, o co vám jde. Správný predátor se hned neprozradí. Politik v televizi taky neprozrazuje: „Jde mi hlavně o to krást… “

Pokud si berete i instagramy mužů, dá vám na privátu obvykle svůj kontakt 100% žen. Jednoduché stádové chování, kdy se nikdo nechce zachovat divně, jediný odmítnout oblíbeného člověka. Navíc můžete poznat i opravdu zajímavé kámoše.

A nebojte, nikdo nebude naštvaný, že jako první rozjíždíte zábavu. Právě na to přece všichni čekají! Jen se bojí být první sami.

Využijte ke svádění na akci Instagram

Jak se zábava začne rozjíždět, pověřte holky, které vás natáčejí do svých stories, aby vás i označovaly. To je ta správná cesta. Ne když se hrdě vyfotíte s dvěma hosteskama. Až když vás holky označují samy, přímo uprostřed akce!

Tohle může zgamovat stovky žen na vašem instagramu najednou a také vám přinést úplně nové followerky! (K tomu se podívejte na Balíček materiálů Jak sbalit ženu online.)

Takže jděte první, se všemi se seznamujte, sbírejte instagramy, potom se díky tomu nechte označovat… a taky už screenujte! Dívejte se, kdo je s kým, která holka je šťastně zadaná, která už pokukuje po někom novém… Neberte to jako úplně tvrdá data, party ještě kdejakou slušňačku promění v dračici, ale už si dělejte představu…

Obhlédněte si celý klub / privát na místa pro sex

Najděte všechny postele i toalety…

Pijte leda tak, aby si nikdo nevšiml, že vlastně nepijete. Nealko pivo, trochu piva, trochu vína nebo třeba vodu z flašky od vodky… Napojte se na náladu ostatních a i střízliví ztratíte zábrany. Neztratíte ale EQ a erekci. (Mimochodem i na kompletně chemickou ztrátu zábran stačí dva panáky, deset už vás leda otupí.)

Jak nálada stoupá, už by vás každý měl znát a spoléhat na vás jako na hlavní zdroj zábavy. Kdyby na sociálních sítích někdo udělal graf propojení, vy byste jako lidé s kontaktem na všechny seděli přesně uprostřed.

Jakmile se otevřou brány pekla, postupujte už nesmlouvavě. Pochopte, že nemáte co ztratit. Chování na party se nepočítá, tyhle lidi už nemusíte potkat… A i kdyby ano, nikdo se vám nebude smát, že chcete holky! Nejsme ve školce.

Někteří muži se sami eliminují jedovatě vysokou hladinou alkoholu, někteří vytvoří nerdské skupinky, kde se zápasí nebo zpívá písničky, někteří se spárují. Potřebujete správné načasování, abyste ani neúchylačili v 19:20, ani vám už žádná holka nezbyla.  (Pro lepší pochopení tempa podívejte i na článek Nákupní horečka – jak sbalit holku na diskotéce)

Samozřejmě vše se dá obejít. Kolikrát kluk šel na záchod a já se zatím líbal s „jeho“ holkou. I trojky jsou dost dobře možné! Svou první (daleko dřív, než jsem cíleně lovil holky se svou přítelkyní) jsem zažil právě na privátu*.

*Privátem zde myslím privátní akci, party na bytě. Ne návštěvu prostitutky, jak slovo privát užívají starší muži.

Chce to hlavně hodně doteků. Na akcích se zcela běžně neustále objímají a jinak dotýkají (zápasí, plácají se) i muži. Tím začněte. Jakmile ženy uvidí, že jste zkrátka hodně dotekoví a děláte to s každým, nebudou se vaším dotekům bránit ani ony. Můžete tu jednu přenést v náručí přes střepy, tu jednu utěšit pohlazením, až se jí něco stane, tam jednu obejmout, až se přiopilá rozbrečí… Z takové blízky pak snadno přejdete na líbání, a odtamtud co nejrychleji na své místo předem vyhlédnuté na sex.

Když to půjde dobře, zkuste po jednom čísle přibrat další holku do trojky, nebo sbalit další i sám. Ženy chtějí to, co chtějí jiné ženy, a tak to půjde ještě snáz, než první. Už jsem zmiňoval stádové chování?

Uspořádejte vlastní akci, privát nebo after party po klubu

Nezapomeňte vytěžit instagramy, které jste posbírali! Vyberte nějaké schopné kluky, kteří taky mají dost kontaktů, a všichni si promíchejte holky, které by s vámi třeba na rande 1 na 1 nešly, ale party se zúčastní!

Nebo si rozdělte role – někdo zajistí klub / byt, někdo jiný holky! Parťáky se stovkami čísel v telefonu na takovou věc najdete na našem diskuzním fóru.

Vše o tom, jak sbalit ženu v klubu

Než vám dám svůj hlavní tip, musím vás pozvat:

Kompletní noční hru rozebíráme na Výcviku Klubů – tematickém semináři, kde společně 6 hodin drilujeme vše potřebné pro svedení holky na akci. Zahození zábran, oslovování skupinek, dominování podniku, hlasitý a zároveň přitažlivý hlas, řešení kazišuků a škaredých kamarádek, vyvádění holky z klubu… Pokud to chcete dostat do krve, přijďte mezi nás! Jedna věc je číst teorii, druhá na vlastní kůži si to nacvičit až hluboko do reflexů přímo pod mým dohledem.

Holky nevlhnou ze slušnosti, ani z opatrnosti! Když něco chcete, musíte být žraloci a vzít si to! Nechci proto vidět spoléhání na náhodu!

Život je něco za něco. Věci mají svou cenu. Nemůžete zároveň zůstat v pohodlí a zároveň mít nejkrásnější holky! Dobře prozkoumejte lokaci, rozjeďte kolem sebe vír zábavy, posbírejte kontakty, vychytejte tempo noci a ve správnou chvíli zužitkujte doteky!

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář: