Jak sbalit holku na Omegle a Chatroulette – StreetGame.cz
Holka na webce balí na výstřih

Jak sbalit holku na Omegle a Chatroulette

Omegle a Chatroulette jsou servery, kde chatujete s náhodnými lidmi. Vidíte je přitom na webkameře. Můžete je přepínat a oni mohou přepínat vás. Když si vyberete konkrétní zem, dostanete většinu lidí ze svého státu. Pokud je v oběhu málo lidí, jednou za čas narazíte na ty samé znova. Svádět tam holky? Geniální nápad!

Typy lidí na Omegle a Chatroulette

Většinu obyvatelstva tvoří sexuchtiví muži. Budou vás rychle přepínat a brzy i vy začnete zkušeně přepínat je. Hodí se také použít je na rozmluvení – abyste se dostali do nálady, můžete si z nich dělat legraci.

Občas potkáte nějaké předvádějící se dítě.

A nakonec samozřejmě cíl našeho zájmu, ženy. Nejčastěji samotné nebo s kamarádkou.

Překliknete tedy 10 chlapů a konečně se objeví ženská tvář. Nebuďte nudní nebo zmatení. Jasně převezměte otěže konverzace.

Jak sbalit holku na dálku – přes mikrofon a kameru

Pracujte s hlasem, mimikou, s obrazem a vizuální scénou obecně. Na Omegle neexistují škaredí muži, jen špatně nastavení muži. Nebuďte jedni z těch, kteří server kazí vypnutou kamerou, zakrytím webky, zamířením na topení nebo nošením masky. Najděte úhel, ve kterém vám to sluší.

Vyhněte se nudným tématům. „Co ráda děláš?“ funguje na streetgame, na Omegle se ale chcete odlišit. „Umíš vařit?“ nebo „Co nejbláznivějšího jsi tady kdy udělala?“ obstojí lépe.

„Proč tady jsi?“ – na to se neptejte! Přišla se svlékat. Zažít něco nového a šíleného. Nebude to chtít přiznat. „Nudím se,“ odpoví.

Přikazujte. Pokud má špatně namířenou kameru, nechte jí to spravit. Pokud je s kamarádkou, ať vám jí celou ukáže. Upřímně právě na Omegle, kde spolu často sedí pár kamarádek naráz, jsem radikálně zlepšil svou práci se skupinami, kterou jsem pak přenesl do balení holek na ulici.

Někdy se stane, že vás krásná holka skoro okamžitě překlikne. Způsob, jakým jsem to zvrátil a nechal jí každý den se přede mnou svlékat na skypu, jsem zveřejnil v Klubové sekci.

Co je cílem OmegleGame?

Nemůžete-li ven kvůli nemoci nebo šíleně špatné logistice (např. sedíte ve vězení), na Tinderu opravdové svádění nezlepšíte. Pouze psaní. Teprve přes webkameru potrénujete většinu částí hry.

Nemusíte se nutně svlékat a masturbovat na kameru, jako to dělá polovina mužů na Omegle. Spousta holek vám nejprve nabídne „obchod“ (svlékneš se ty, svléknu se já), obvykle se ale dají přesvědčit k tomu, aby pózovaly jen pro vaše potěšení.

Jak se cítíte po sexu? Já jako král. A jak se cítíte, když si vyhoníte u porna? Já trochu poklesle. Zjistil jsem ale, že když si to udělám u holky, kterou jsem přesvědčil, aby se svlékla na Omegle, cítím se znova vítězně. Plno holek se vám rádo ukáže a potěší je, když se u nich uděláte. Můžete to brát jako lepší, interaktivní porno. Ne dopamin zadarmo, nýbrž zaslouženou odměnu za vylepšení své hry.

A pokud je vaším cílem domluvit si rande, i to je možné. Stačí si vyměnit kontakt, obnovit chat na mobilu/instagramu a tam se dohodnout, kdy a kde.

Podobně jako na streetgame, statistika pracuje pro vás. Stačí jen trochu smysluplná hra, a s dostatečným počtem pokusů jednou musíte uspět. Holky se na chat rulety chodí bavit, chtějí něco zažít, a to jim můžete dát právě vy.

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář:

1 komentář
Štefan napsal 27.10.2023

Ahoj

Odpovědět
Odešlete odpověď