Jak sbalit holku na Omegle – StreetGame.cz
Webka ke Skype a Omegle

Jak sbalit holku na Omegle

Omegle je server, kde chatujete s náhodnými lidmi. Vidíte je přitom na webkameře. Můžete je přepínat a oni mohou přepínat vás. Když si vyberete konkrétní zem, dostanete většinu lidí ze svého státu. Pokud je v oběhu málo lidí, jednou za čas narazíte na stejné znova.

Většinu obyvatelstva Omegle tvoří sexuchtiví muži. Budou vás rychle přepínat a brzy i vy začnete zkušeně přepínat je. Hodí se také použít je na rozmluvení – abyste se dostali do nálady, můžete si z nich dělat legraci.

Občas potkáte nějaké předvádějící se dítě.

A nakonec samozřejmě cíl našeho zájmu, ženy. Nejčastěji samotné nebo s kamarádkou.

Překliknete tedy 10 chlapů a konečně se objeví ženská tvář. Nebuďte nudní nebo zmatení. Jasně převezměte otěže konverzace.

Vyhněte se nudným tématům. „Co ráda děláš?“ funguje na streetgame, na Omegle se ale chcete odlišit. „Umíš vařit?“ nebo „Co nejbláznivějšího jsi tady kdy udělala?“ obstojí lépe.

Přikazujte. Pokud má špatně namířenou kameru, nechte jí to spravit. Pokud je s kamarádkou, ať vám jí celou ukáže.

Pracujte s hlasem, mimikou, s obrazem a vizuální scénou obecně. Na Omegle neexistují škaredí muži, jen špatně nastavení muži. Nebuďte jedni z těch, kteří server kazí vypnutou kamerou, zakrytím webky, zamířením na topení nebo nošením masky. Najděte úhel, ve kterém vám to sluší.

Nemusíte se nutně svlékat a masturbovat na kameru, jako to dělá polovina mužů na Omegle.

Jak se cítíte po sexu? Já jako král. A jak se cítíte, když si vyhoníte u porna? Já trochu poklesle. Zjistil jsem ale, že když si to udělám u holky, kterou jsem přesvědčil, aby se svlékla na Omegle, cítím se znova vítězně. Plno holek se vám rádo ukáže a potěší je, když se u nich uděláte. Můžete to brát jako lepší, interaktivní porno.

A pokud je vaším cílem domluvit si rande, i to je možné. Stačí si vyměnit kontakt a později se dohodnout, kdy a kde.

Podobně jako na streetgame, statistika pracuje pro vás. Stačí jen trochu smysluplná hra, a s dostatečným počtem pokusů jednou musíte uspět. Přesně tak funguje naše výzva Až půjdu spát, nebudu už panic.

Někdy se ale stane, že vás krásná holka skoro okamžitě překlikne. Způsob, jakým jsem to zvrátil a nechal jí každý den se přede mnou svlékat na skypu, jsem zveřejnil ve svém deníku. Ten vidí všichni registrovaní na našem novém diskusním fóru o svádění.

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám dodá sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami nebo vysněný vztah.

Zanechte komentář: