Jak sbalit holku na koupališti – StreetGame.cz
Creeper si plave pro holku

Jak sbalit holku na koupališti

Svádění žen na bazénu představuje mix mezi streetgame a clubgame. Probíhá za dne, na čerstvém vzduchu a většinou za střízliva. Zároveň ale v uzavřeném areálu, kde se lidé přišli bavit, a dá se tak použít metagame.

Velkou výhodou je, že pokud jste svlečení, nemáte kde nosit mobil. To odstraňuje zlozvyk brát si zbytečně rychle telefonní čísla, a naopak baliče podporuje přesouvat se s holkama po areálu a dělat instantní rande.

Koupaliště také nabízí široké spektrum situací. Můžete oslovovat holky na dekách, ve vodě nebo u nějakého stánku s jídlem. Jak se učíte aplikovat své schopnosti na různé situace, zvyšuje se přenositelnost vašich skills. Co se naučíte, pak už využijete kdekoli. Sbalíte holku v tramvaji, v práci, působíte lépe na šéfa, na rodiče… Oproti tomu kdybyste pořád oslovovali jen samotné dívky jdoucí proti vám, stejnou situaci dokola, neučili byste se improvizovat, přenositelnost by byla nízká a vy byste dovednosti nedokázali zužitkovat nikde jinde.

Celou dobu trávíte čas holí pod letním sluncem. Opalování způsobuje tvorbu steroidního hormonu D3, který vás dělá šťastnějším, sebejistějším, zdravějším a výkonnějším. Opak zakouřených hospod, které si vybírají svou daň.

A nakonec, v plavkách ženy lépe uvidí erekci. Bety si myslí, že to je nevýhoda, ale je to výhoda.

Přesná sekvence

Bazén jako uzavřený areál poskytuje jednu výhodu – nemusíte začínat oslovením! V ideálním případě zajistěte, aby si vás žena sama všimla, poslala vám pozvánku, a teprve potom jí oslovte.

Je holka ve vodě? Nebudete se za ní loudat, krok po krůčku se otužovat a nakonec jí klepat na rameno. Skočíte šipku, voda se rozstříkne do všech stran, žena vás registruje, a jakmile doplavete k ní, už se nelekne.

Podobně jakékoli výrazné chování nebo jen vzpřímená sebejistá řeč těla vyprovokuje holky pozvat vás k oslovení.

Pokračujte přesně podle Handbooku. Využijte technik v něm, abyste vybudovali přitažlivost a spojení. Opravdu přitom zapomeňte na koncovky s telefonním číslem. Brali byste jedno za druhým a pak by vás už jen sbalené holky potkávaly, jak oslovujete další. To si přitom v uzavřeném areálu nemůžete dovolit. Máte jen určitý počet oslovení, než se profláknete jako masový hráč. Zužitkujte raději meta hru, jak jí učí This Is Game. Jen místo abyste si spřátelili celý klub, spřátelte si celý aqua park. Udělejte ze škaredších holek pěšáky, pomocí kterých se dostanete k hezčím.

Využívejte přesunů. Oslovili jste je na dece, jděte si po pár minutách zaplavat. Pak to chce doplnit energii, zajděte se najíst… Stravte spolu dost času. Nakonec se přesuňte na toalety, za keře nebo do technické místnosti areálu. Pozor, v technické místnosti mají přednostní právo na sex plavčíci. Ostatně sám dělat plavčíka funguje nejlépe. Automaticky získáte pozornost a moc nad přítomnými holkami.

Pokud to nevypadá na sex přímo na koupališti, přesouvejte se v This Is Game stylu dál mimo areál. Z bazénu do parku nebo do restaurace, a odtamtud k vám…

Sezóna začíná

V létě můžete balit holky celé dny. Dopoledne nákupy a streetgame, odpoledne bazén, k večeru rande, v noci klub… Přesně tak jsem trávil své cesty, když jsem se transformoval z panice na učitele svádění. Teď víte, jak se bazén liší od ostatních prostředí, a jak zabodovat i tam.

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář:

2 komentáře
Jan Frydrych napsal 1.7.2020

Chci se zeptat, zda existuje nějáká možnost jak sbalit plavčíka/plavčici,jde mi jen o to že nevím jak moc na to, jelikož ona má jinou práci než se bavit s cizím chlápkem.

Odpovědět
    Princ napsal 3.7.2020

    Možnost je vždycky. Kdyby nešla sbalit zaneprázdněná holka, nesbalíme na streetu skoro nic :D

    Odpovědět
Odešlete odpověď