Jak sbalit holku, která mě nechce – StreetGame.cz
Pevné spojení zamilovaného páru

Jak sbalit holku, která mě nechce

Tohle není jen teoretický návod. Následující report z akce popisuje, jak jsem reálně sbalil holku, do které jsem byl zamilovaný, ale ona mě nechtěla:

Když jsme seděli ve vlaku na Bootcamp svádění v Krakowě, říkal jsem: „Najděme si moment na uvědomění, že tohle možná navždy změní naše životy.“ Zahlédl jsem jeden skeptický pohled :) „Můj život to změní určitě,“ věděl jsem.

Když jsem se po 7 hodinách učení vydal pro regeneraci oslovovat holky sám, jedna z nich pořád chtěla odejít. Nevěřila mi. Díval jsem se na ní a tak silně cítil, že to myslím upřímně, tak strašně jsem jí chtěl pomoct… „Vážně už musím jít domů,“ opakovala pořád. Jen jsem na ni civěl a nevěděl, jak ještě ukázat, že nechci nikomu udělat nic zlého, že chci dávat, chci aby všichni byli šťastní…

O každé holce, která mě odmítne, si představuju, že ji beze mě čeká nenaplněný život a bolestivá smrt v pekelných plamenech.

„Nic o tobě nevím, kolik ti vůbec je?“
„Mám… rád… květiny,“ nechal jsem místo obsahu slov mluvit jen své emoce.

Dál se ohlížela a zmiňovala, jak pospíchá… Viděl jsem, jak se sabotuje, jak by trpěla, pokud by mě nechala jít… Dál jsem civěl a přemýšlel, proč nedokáže přijmout mou lásku, radost… Až mi ukápla první slza soucitu…

„Tak mi dej kontakt na sebe, a já se ti možná ozvu,“ navrhla. Radostně jsem kývl. Teď má šanci.

Když jsem odcházel, snaha pomoct mě naplňovala až příliš. Málem jsem místo svádění každé holce při loučení dával rady do života: „A nezapomeň, jsi úžasná holka! Měla by sis najít jen toho nejlepšího přítele! Nikdy nikomu nedovol, abys na to kvůli němu zapomněla!“…

Druhý den jsem učil 6 hodin, absolvovat jiné rande… Seděl jsem pak na zastávce, masivně psal všem holkám a přemýšlel, proč jsem tak moc chtěl zachránit právě tuhle. Uvědomil jsem si, že mi strašně moc připomínala jednu z minulosti.

Víte já mám taky city :D Před dvěma lety jsem poznal holku, kterou bych si snad vzal i já. Super-inteligentní a super-roztomilou. Po pár božských rande se ale kompletně přestala ozývat. Předpokládal jsem, že než nechtít Prince, je nejspíš mrtvá. Naordinoval jsem si proto vlastní medicínu: masivně balil jiné + zkusil jí tak jednou za půl roku zavolat.

Napadlo mě, že půlrok už to asi je a že jí zavolám zase. Hovor se okamžitě sám zavěsil. Blokla si mě… Ne, počkat! V Polsku musím před každé číslo dát správnou předvolbu! Prošel jsem tedy testem od života a zkusil to ještě jednou. Nic. Tak dál masivně píšu novým Polkám…

Najednou mi přichází sms: „Hey.“

Volám jí.

Píp. Píp. Píp. Píp. Píp.

Zvedá to.

Právě mám za sebou 7 hodin učení a solo street jeden den, 6 hodin učení a rande druhý den, 3 hodiny učení a solo street a jiné rande třetí den…

Mám masivní momentum.

Mám přesně ten hlas a jsem přesně v té fázi života, aby tentokrát po dvou letech už mi nešlo odolat.

Tím tehdy můj zápis tehdy skončil a opravdu: povedlo se mi tuhle holku konečně dostat! Ale ne tím, že bych se snažil pořád dokola. Tvrdě jsem na svém svádění makal a mé charisma každý den o desetinu procenta rostlo. Co půl roku jsem jí pak volal jako nový člověk a když se celá má proměna náhodou spojila s dobrým načasováním, získal jsem ji!

Kdybych jí ale volal každý měsíc, kdybych chtěl všechno hned, samozřejmě by se mi to nepovedlo. Zoufalost a dolézání ženy strašně odrazuje. Musel jsem se do svádění a osobního rozvoje vrhnout natolik, až jsem na ni doslova zapomněl. Odmiloval jsem se, jak bylo celou dobu potřeba, a teprve polská kráska mi připomněla to jen tak zkusit.

Děkuji tedy všem svým žákům, které jsem v ty dny mohl svádění osobně učit a hrát s nimi bok po boku! Tolik zážitků a zkušeností se rozhodně promítlo do mého hlasu, do každého slova, a to ve finále telefonát udělalo.

Nechtěla totiž toho zoufalého kluka. Chtěla dospělého muže, kterého ze mě streetgame udělala.

+ Pokud chcete pomoct s nějakou konkrétní ženou, můžeme to probrat přes skype nebo přes telefon.

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář:

4 komentáře
Rob napsal 2.12.2020

polská kráska se píše s malým p

Odpovědět
  Princ napsal 2.12.2020

  Díky, opraveno! Projdi mi prosím i ostatní články

  Odpovědět
Ondra napsal 2.12.2020

Kurva, to je úžasnej článek se super závěrem! Respect!

Odpovědět
  Princ napsal 2.12.2020

  Díky! Lidi tohle téma často trápí, tak už bylo třeba ho pořádně adresovat

  Odpovědět
Odešlete odpověď