Jak sbalit cizinku, se kterou nemáte společný jazyk – StreetGame.cz
Žena na dovolené

Jak sbalit cizinku, se kterou nemáte společný jazyk

Byla by škoda omezovat se na pár miliónů Češek, když po světě chodí miliardy žen! Zvlášť Praha je narvaná krásnými turistkami, z nichž mnohé nemluví Česky ani Anglicky (zejména Španělky nebo Francouzsky). Každý streetař navíc pro plný rozvoj potřebuje cestovat do jiných zemí. Jak tedy sbalit holku, se kterou nemáte žádnou společnou řeč?

Varování: Nikdy jen kvůli tomu, že narazíte na jazykovou bariéru, z oslovení neodcházejte! Na kurzu nenechávám ani naprosté začátečníky, aby holky amorálně opouštěli z důvodu nedostatku slov, a vždy je v takových případech posílám zpět za ženou. Místo zbabělého útěku udělejte tohle:

1) Mlčte

Aktivní mlčení představuje perfektní způsob, jak budovat sexuální napětí, rozesmát anebo nechat ženu, aby se snažila – podle toho, jak se tváříte.

Stačí nenechat se tichem znejistět a uvědomit si, že mlčení na streetgame je OK.

Ne pasivní mlčení, kdy všechnu práci odvádí parťák, vy sledujete a sami se tváříte, že tam nejste. Aktivní mlčení znamená držet oční kontakt, stále vyzařovat silnou přítomnost a hypnotizovat ženu očima. Jakmile to děláte správně, můžete uprostřed ulice stát bez slova třeba dvě minuty, a žena na vás bude tiše hledět jako na svatý obrázek.

Nízký pohled na rty a oči, u kterého si představujete, jak ji pícháte, vybuduje sexuální tenzi. Legrační pohled s divným ksichtem nebo pokrčenými rameny rozesměje a sníží tlak. Zamyšlený prodloužený pohled donutí ženu, aby něčím navázala ona.

Jakmile se zbavíte potřeby mluvit, zbude vám více pozornosti soustředit se na věci, které jsou při balení holek opravdu důležité: řeč těla, doteky, přesun do postele…

2) Gestikulujte

V klubu se také nemluví. A zvířata? Ta nemluví nikdy!

Balení cizinek nebo clubgame vás donutí zaměřit se pořádně na řeč těla. A to vždy přinese více výsledků, než zaměřovat se na (ve svádění nedůležitý) obsah slov. To je ostatně jeden z hlavních důvodů, proč lidé po cestě do zahraničí obvykle udělají takový progres. (Dalšími důvody pak jsou vykročení z komfortní zóny, zkouška dospělosti, intenzivní náběr nových zkušeností a naučení se předpokládat zájem na snadnějších cizinkách.)

Pokud jste v perfektní náladě, už pohled do vašich očí buduje silnou přitažlivost. Naučte se ženu oslovit beze slov, rozesmát beze slov, vést ji beze slov, nechat ji beze slov snažit

3) Použijte Google Translator

Nechte váš mobil, aby vše překládal. Samozřejmě to zabere spoustu času a moc si toho neřeknete. Naplnit ale co nejkratší čas co nejvíce slovy nikdy nebylo cílem…

S mobilem se pak můžete snadno přesunout vedle sebe, dotýkat se boky, navzájem si mobil předávat…

4) Říkejte si, co chcete

Jelikož vám holka nerozumí, můžete si splnit své sny a říkat jí, cokoli vás napadne. „Kéž bys věděla, co s tebou budu dělat, až skončíme na apartmánu…“ Ona přitom bude vnímat hlavně tón vašeho hlasu. (Pravda je, že i pokud vám žena rozumí, stejně při svádění vnímá hlavně tón hlasu.)

Tak si můžete trénovat hlášky, které byste si třeba ještě na Češky použít netroufli.

Zkuste to s instruktory po boku

Protože je cestování a svádění bez slov tak klíčové pro rozvoj každého streetaře, už nemůžeme dělat pro lidi jen kurzy v jejich rodném městě. Začali jsme Pražáky lákat do lehčího Brna, Brňáky do těžší Prahy… Tou opravdovou změnou ale bude teprve Bootcamp v Krakově. Přihlášeným zajistíme cestu i ubytování přímo v centru, a tři dny v kuse budeme intenzivně balit holky v ulicích i klubech. Tam si účinnost svádění beze slov budete moct vyzkoušet po boku profesionálních instruktorů, pro které je učení svádění prací.

Vyšší výsledky

Magic, který inspiroval tento článek, k tomu říká:

„Ja osobne, čím si s holkou menej rozumiem, tým skôr sa s ňou vyspím. Keď neviem rozvíjať dialóg, rozvíjam dotyky.
Pri sexe sa tiež nerozpráva.

Tiež by som zmienil, že ak je niekto lepší v streete, než v klube, je to preto, že je príliš verbálny a vie holku ukecať. Mal by sa naopak stať viac dotykový a využívať reč tela a mimiku.

To všetko sa dá naučiť v Polsku. Eskalovať dotyky, baliť na reč tela a mimiku a zistiť, že na balenie vôbec netreba slová.

Keď sa s holkou rozprávam, smerujem do firendzone. Keď sa jej dotýkam, smerujeme do postele!

Ako balím 15-ky a 16-ky? Pomáha mi, že si s nimi nemám čo povedať :D Tak sa s nimi zbytočne nevykeciavam a ťahám ich do postele. O tom je Krakow. Zabráni ti vykecávať sa s holkami. Ušiješ si sám na seba bič. Zabrániš svojmu budúcemu ja zostať v komforte príjemného rozhovoru, spoločných tém a pocitu verbálneho spojenia. Naopak, vykročíš do diskomfortnej eskalácie dotykov a ťahu na bránku za sexom na jednu noc.

Zabráníš sebesabotáži pokecom.“

Tady o Bootcampu v Krakowě najdete více informací

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář:

10 komentářů
Doctor Dolan napsal 12.9.2018

Ta holka (ať už domácí nebo cizinka) ale už předem musí zájem mít ne? Resp. musí chtít sex a mít zájem o konkrétního chlapa, jinak ho pošle někam. Z žen co mám v okolí prakticky jakýkoliv pokus o kontakt zpravidla končí posláním do p*dele a za svádění (a velkou drzost) považují už jen pozdrav.

Ale pravda že cizinky (holky z anglického programu) jsou ze zkušenosti daleko komunikativnější, přátelštější a otevřenější. Nevím čím to je, ale ještě se mi nestalo že by mne cizinka při oslovení vyfakovala. U Češek téměř vždy. Češky a Slovenky co znám, se většinou chovaj jako arogantní frigidy co se na chlapy dívaj z patra a když už si někoho k sobě pustí, tak by to měl chlap brát jako ohromnou poctu a být rád že si o něj vůbec opřela kolo.
Se mi to zdá, nebo zahraniční zboží je kvalitnější a přístupnější? Češky jsou za hodně peněz málo muziky.

Odpovědět
  Princ napsal 12.9.2018

  Na to, aby měla zájem, máme zase jiné články (a hlavně přednášky), kde se člověk naučí budovat přitažlivost.

  Holky na západě – více komunikativní, zvyklé mluvit s cizími lidmi na ulici a v MHD.

  Holky na východě – feminní, poslušné, žijí ve velkém nedostatku mužů.

  Česko – je to kapku těžší, proto tu máme tak super streetaře :D

  Odpovědět
  Doctor Dolan napsal 15.9.2018

  Mě se konkrétně zdá, že mluvím-li anglicky, tak se méně stydím. Jako kdyby se mi cizí řečí změnila osobnost či co. Ale to že cizinky celkově jsou otevřenější a komunikativnější než holky u nás, na tom asi fakt něco bude.

  Znám X Češek co jsou tlusté, odporné, protivné a sotva promluví, máš pomalu chuť je zastřelit, ale stějně měly už v osmnácti klidně deset kluků a chodí s doslova modelem.

  Pak od kámošů z angl. programu (i na vlastní oči) vím o x cizinkách které vypadají jak modelky a vlastnostmi se blíží tomu co bychom v ČR nazvali dokonalou ženou, komunikativní a stejně jsou dlouhodobě single. (byť nároky, narozdíl od Češek, mají daleko nižší, byť toho nabízí daleko víc)

  Nad tím člověk jen kroutí hlavou.

  Odpovědět
  Princ napsal 16.9.2018

  Ten efekt, kdy se člověku pozmění osobnost, když mluví jiným jazykem, vnímá spoustu lidí.

  Streetgame je super i na to, aby se člověk zbavil studu mluvit jiným jazykem a naučil se v něm komunikovat sebevědomě (oproti represivní atmosféře mnohých přeregulovaných škol).

  Odpovědět
  Milan napsal 23.2.2019

  Přesně tak, češky si o sobě hrozně myslí a furt žijí ve snu o princi. A je fuk, jestli je jim 18 nebo 40. Mám zkušenost se španělkama a italkama. Jak řekneš že jsi Republica Ceca, je konec. Říkám Holand (Oland) a je to v pohodě. Prostě stejný krávy jako češky. Ideální je hrát angličana, francouze nebo prostě někoho z beneluxu. Jak říkám, myslí si, že je princ vezme s sebou do své země, nebudou muset do smrti pracovat a budou se mít dobře :-))

  Odpovědět
robertvokac napsal 28.9.2018

Proč Doctora Dolana holky při oslovení posílají do p*dele, vyfakujou ho a považují svádění za drzost a s Princem se baví?

Odpovědět
  Princ napsal 28.9.2018

  Záleží, jak je kdo oslovuje. Dolan se to taky může naučit, dokonce určitě snadněji, než jsem se to učil já :D

  Odpovědět
  jaryn z vidlakova napsal 13.1.2020

  na skole jsme meli jednoho, jehoz zpusob seznamovani tak trochu pripominal prefiknuti … tak mozna proto

  Odpovědět
robertvokac napsal 28.9.2018

Pokud se to lze naučit, je to dobrá zpráva a případné neúspěchy lze svést na to, že to ještě daný streetař dostatečně dobře neumí. Nejhorší je bezvýchodnost a bezmocnost. Pokud existuje naděje, je důvod dál existovat.

Odpovědět
  Princ napsal 28.9.2018

  Neúspěch je dočasný. Když mě nějaká holka odmítla, beru to tak, že po pár letech streetování už ji třeba sbalím :D

  Odpovědět
Odešlete odpověď