Jak reagovat na odmítnutí – StreetGame.cz
Odmítnutí

Jak reagovat na odmítnutí

Oslovíte holku, ale ona se jen hloupě zatváří, možná něco poznamená a pokračuje v předchozí činnosti. Tohle se občas stane každému. Jak zareagovat? Lze situaci ještě zvrátit ve svůj prospěch?

Zachovejte klid. Právě jste zažili úplně normální věc. Až svá oslovení více vypilujete, bude se to stávat méně a méně častěji.

Určitě na holku nebuďte naštvaní, nenadávejte jí a podobně. Nemusíte se ani ztrapněně smát. Stačí jednoduché milé: „Dobře, ahoj“. Dál to nemusíte řešit, oslovte radši jinou :)

Nejlepší pro vás bude, když na vás žena rychle zapomene. Za rok ji třeba potkáte znovu a vaše schopnosti už budou dostatečné na to, abyste ji tentokrát sbalili. Vážně, něco podobného se mi stalo už několikrát, a to byly jen holky, které jsem si sám výjimečně zapamatoval :)

Pokud se ale zdá, že žena byla na pochybách, můžete se pokusit ji ještě získat! Nechoďte za ní, to by bylo vlezlé a nepříjemná – žena nesmí získat pocit, že se vás nemůže zbavit. I když ona odchází, zůstaňte stát a z místa pokračujte v konverzaci – dáte jí tak šanci ještě se chytnout. Nejlépe zvolte něco zajímavého, zvědavost jí možná ještě pozdrží…

Vzdaluje se a vy tak máte jen pár vteřin nahodit tam něco zajímavého. Zákeřně můžete využít toho, že lidi nejvíce zajímají oni sami. V klubu proto můžete říct třeba „Víš, co jsem o tobě právě slyšel?“. I kdyby odcházela dál, nerespektujte to a pokračujte v řeči. Je to trochu bláznivý herní tah, může vás ale zachránit.

Stejně tak když vás například sedící žena pošle pryč, můžete „začít odcházet“ a pak se ještě „na vteřinku“ vrátit s nějakým super zajímavým dotazem. Tvařte se, že už už stejně odcházíte, časová tíseň sníží ženino nepohodlí na minimum. Pozor ale! Rozlište, kdy je důvod tuhle techniku použít, a kdy jen zbytečně plýtváte časem vás obou, protože celé oslovení stejně míří do záhuby.

No a nakonec si ze situace můžete i udělat legraci. Výsledek to nezmění, ale vaše vlastní zábava je taky hodně důležitá :)

Holka: Vypadni
Vy: Sakra, dneska ani tlustou nesbalím :D

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář: