Jak pozvat holku na rande – StreetGame.cz
Jak holku pozvat na kafe

Jak pozvat holku na rande

S novými krásnými ženami randím skoro každý den. Někdo by až řekl, že jsem hamoun. Když je ale nepozvu na schůzku já, kdo to vykoná za mě? Většina mužů se stydí, při nejlepším si sežene facebook a napíše jim tam… Holky stydlivky nesnáší a zůstávají na ocet. Tady je, jak se odlišit a zajistit si nějaká rande.

Ano, odlišit se, protože 6% mužů spí podle statistik s většinou žen. Rozhodně nechcete zapadnout do nějakého průměru. Třeba měsíc čekat a pak pozvat ven 1 spolužačku… To nemá cenu.

Proč máme já a mí žáci nová rande skoro každý den? Protože holky každý den oslovujeme, hlavně na ulicích a v klubech! Jen tak lze natrénovat patřiční dovednosti a dlouhodobě se zlepšovat. Spolužaček a kolegyň člověk nemá milión, takže tam to chce jít spíš už na jistotu.

V žádné části svádění nechtějte po ženě velké rozhodnutí

Asi znáte takovou tu noční můru svádění, kdy nějaký ňouma po půl roce vyzná kamarádce lásku a totálně ji vyděsí, protože ona už z jeho slabého a kamarádského chování dávno zapomněla, že má penis.

Podobnou chybu v menším muži dělají při zvaní na rande. Udělají z toho strašně velké rozhodnutí a dostanou ženu pod nepříjemný tlak. Ona si třeba není jistá, nechce se k ničemu zavazovat, nechce vás zklamat… Proto takové ty zprávy: „Ale nic nebude, ok?“

Kdykoli ve svádění nutíte ženu k velkému rozhodnutí, k velkému skoku, děláte to špatně.

Je to jako kdybych já pouze psal články a prodával Členství Diamond za 199.999 Kč, nic mezi tím. Lidé mi přitom po pár článcích nevěří dostatečně na to, aby poslali tolik peněz! Nejdřív sem třeba dají mail a zjistí, že jim chodí super věci. Levně si koupí knížku – ověří si, že jim vůbec došla, najdou tam účinný materiál. Teprve potom se většinou potkáme na kurzu. A až lidé, kteří mě osobně poznají a projdou si balením holek se mnou bok po boku, si poté obvykle kupují celá roční Členství.

Stejně to platí ve svádění. Musíte. To. Rozkouskovat!

Mám POŘÁD rande, protože většina žen si ani neuvědomí, že se mnou jsou na rande. Oslovím třeba holku na ulici a po 20 sekundách řeknu: „Víš co? Nestůjme tady lidem v cestě,“ udělám s ní pár kroků a opřu se o výlohu obchodu. To byla její první investice.

Než jsem ji zastavil, někam asi mířila. Viděl jsem přibližně, kam, a můžu i sledovat, jestli tam nervózně pokukuje. „Musím jít támhle,“ ukážu přesně na místo, kam ona chce jít. „Můžeš jít se mnou, ale maximálně 2 minuty, čekám ještě telefon,“ dám jí to vyloženě jako dárek. Kam sama chtěla jít, já jí teď vedu. Nakonec spolu můžeme strávit půl hodiny, hodinu, dvě…

Takto postupně SKONČÍME NA RANDE, aniž by tomu předcházel dotaz. Žena dělá sérii maličkatých rozhodnutí, nad kterými nemusí přemýšlet, místo jednoho velkého.

Kdybych se zbláznil a chtěl balit spolužačku, taky bych jí doma nepsal na Instagram. Budovat přitažlivost můžete stejně dobře ve třídě / kanceláři, jako na tom rande. Takže bych sváděl osobně a protahoval čas, až bychom spolu skončili o samotě, aniž by to musela mít v hlavě onálepkováno jako rande.

Prostě se vzdejte toho nutkání, že vám žena musí potvrdit, že jste na rande, abyste něco mohli udělat. Zapomeňte na rande! Prostě konejte!

Hlavně ženu na schůzku pozvěte sebejistě

Materiály Jak sbalit ženu online obsahují i pár technik pro pokročilé, jak výrazně zvýšit šanci, že holka váš návrh přijme. To hlavní a základní ale je: zvěte sebevědomě!

Musíte si být vědomi své hodnoty! Žádné: „Nechceš někdy někam?“ Prostě jen: „Pojďme tam a tam.“

Žádná žena ještě nezvlhla z opatrné slušnosti.

Pokud jste účinně budovali přitažlivost, ona s vámi RÁDA někam půjde. Nedělá vám tím jednostrannou laskavost a nemusíte ji proto prosit ani přemlouvat (takový vztah, kde byste byli jako rukojmí, ani nechcete). Jak jsem naznačoval v úvodu, pozváním ženy vlastně konáte dobrý skutek – měli byste to dělat co nejčastěji!

Pokud vás odmítne, možná ucítíte údiv, možná jí budete litovat, ale těžko jí budete něco vyčítat, když venku máte milióny dalších krásných holek, které z pozvání budou nadšené.

Shrnuto:

  1. Neomezujte se na svůj sociální kruh a pravidelně trénujte na neznámých ženách
  2. Ideálně holku plynule dostaňte na rande rovnou z oslovení / komunikace
  3. Pokud musíte zvát, udělejte to běžně a sebejistě, jako byste automaticky očekávali její nadšené ANO

Pokud do celého svádění potřebujete proniknout více, nechte dole mail a postupně se věci naučíte z e-mailového kurzu. Pro konkrétní dotazy napište komentář nebo se zeptejte na našem diskuzním fóru.

A pamatujte: nikdy to není o nějaké konkrétní holce! Je to o vás a o tom, jaký milostný život povedete vy! Nejde o to uspět jednou, ale naučit se účinné metody, které dokážete zopakovat kdykoli. Protože vždycky najdete ještě lepší holku…

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář: