Jak poznat odmítnutí? Nízká aktivita Ukrajinek není nezájem – StreetGame.cz
Ukrajinka loví v kroji

Jak poznat odmítnutí? Nízká aktivita Ukrajinek není nezájem

Pokud v sociálním kruhu mluvíš se ženou a ona odpovídá jen „Jo“, „Ne“, „Nevím“, sama se na nic neptá a také její řeč těla vypadá znuděně, zřejmě o tebe nemá zájem. Při oslovení na ulici vypadá nezájem jinak: pokud ženu zastavíš uprostřed chůze a ona tam dále stojí, i když nějak pospíchala, je to velmi pozitivní signál. V první minutě od ní nečekej žádné řečnické zázraky. Žena může být:

  • stydlivá
  • líná
  • nekreativní (a to nemyslím zle, rigidní lidi nutně potřebujeme na některé profese)
  • ráda muže tvrdě testuje

Ve streetgame obecně platí, že nemá cenu čekat na ženu, co ti bude dobře nahrávat, je potřeba umět skvělou konverzaci (atmosféru) prvních několik minut obstarat sám. Tohle není sociální kruh a ženy jsou občas mírně překvapené, takže je to na tobě. A když nemá zájem, odejde.

Ještě častější je to u Rusek a Ukrajinek. V nové knize o nich mám i tabulku, která srovnává ženy z východu a ze západu. Jeden rozdíl ti asi můžu prozradit už teď:

Španělky nebo Američanky bývají ukecanější, samy ti řeknou nějaké vtipy nebo se zeptají na hodně otázek… ale pak se s tebou nevyspí (= opačné zmatení). Sovětky zůstávají ve své tradiční ženské roli. Mnohdy se tváří jako ledové královny, ale to si nesmíš vyložit jako nezájem. Ony to berou tak, že jejich práce je vypadat nádherně a ne posouvat věci dopředu (jak by si myslela třeba Norka).

Tedy Američanka – myslíš si, že to jde dobře, a doopravdy je jen přátelská.

Ruska – myslíš si, že to jde špatně, ale pak máš skvělý sex.

Sbalit ženu z bývalé SSSR je o něco jednodušší, než sbalit průměrnou Češku. Dochází ale k určitému zmatení kvůli kulturním rozdílům. Ukrajinky v Česku se proto hlasitě diví, že je nikdo nesvádí. Asi jsi viděl i různé rozhovory v médiích, kde si stěžují na nízkou aktivitu Čechů…

Rozdílů je více, proto jsem o tom napsal celou knihu Jak sbalit Ukrajinku nebo jinou cizinku. Vyjde 1. února, dva týdny před Valentýnem.

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář: