Jak po rozchodu získat zpět svou ex přítelkyni – StreetGame.cz
Pár při západu slunce

Jak po rozchodu získat zpět svou ex přítelkyni

Dá se rozchod zvrátit? Ženy bývají labilní – jednou vás opouští, jednou se k vám chtějí vrátit… Dá se všechno, udělal jsem to v životě stokrát. Otázkou je, jestli vám to bude stát za to. Tady je každopádně návod, jak dostat ženu zpět:

Bývalá je ráda, že se vám nedaří

Vaše ex partnerka si zřejmě není na 1000% jistá… Lidé pochybují… „Co když skončím sama? Co když to bude s mým novým přítelem ještě horší?“

Pokud vás rozchod složí, začnete oplakávat ztracenou lásku, dolézat, škemrat… Dokonale ex přítelkyni potvrdíte, že udělala dobře. „Ha, opil se, brečel, 10x mi volal, a za týden zhubl tři kila? Měla jsem pravdu, je to zoufalec, ještě že jsem se s ním rozešla!“

Rozchod dokáže strašně bolet, zlé pocity při něm zažívá většina lidí (jsou na tom založené celé hudební a filmové žánry), ale pokud je budete ventilovat právě své bývalé partnerce, uděláte z nejistého konce rozchod trvalý. Proto jako první začněte článkem:

Jak přežít rozchod se ženou a překonat depresi

Svěřte se se svým žalem kamarádům, terapeutovi, rodině, ale ne té, která jej způsobila. Ještě jednou: holky nenávidí dolézání, zabíjí to veškerou přitažlivost. Proto. Se. Nejprve. Dostaňte. Zpátky. Na. Nohy!

Rozchody, které se dají zvrátit

Největší šanci získat svou holku zpátky máte, pokud jste se s ní rozešli vy, podvedli jste ji, nebo pokud rozchod způsobilo zlé, přehlíživé chování z vaší strany. Nacházíte se v pozici, to vy jste vlastně odmítli ji, a to se snadno bere zpátky, už jen upřímnou omluvou bez žádostí a přemlouvání. Neberte, dávejte.

Hůř se mění, pokud vás holka odmítla kvůli tlačení, vaší zoufalé touze po vážnějším vztahu, pokud jste na sobě přestali pracovat a stal se z vás beta, nebo pokud vás podvedla s někým lepším.

Uvažujte nad důvody rozchodu

Proč se to celé stalo? Jděte až k jádru. Například: „Našla si někoho jiného“ -> „Scházelo jí něco?“ -> „Prostě mě podvedla.“ -> „Proč to byl exkluzivní monogamní vztah? Většině žen nevyhovuje jediný sexuální partner na celý život. Věděli jste o jiných druzích vztahu, než je sériová monogamie?

Nastudujte článek: 6 věcí, které holky nejvíce nesnášejí ve vztahu

 1. Jaké měl rozchod důvody?
 2. Dají se tyto důvody řešit?
 3. Stojí vám za to tyto důvody řešit? Jste ochotni začít se vzdělávat v oblasti pochopení žen, budování přitažlivosti, lepšího sexu…?

Abych byl upřímný, pokud žijete v dostatečné hojnosti žen, postupně se propočítáte k tomu, že to za to nestojí, protože sbalit novou holku (s našimi články) bude jednodušší. Pokud žijete v nedostatku, budete mít pocit, že vám právě uniklo něco neopakovatelného. Jenže právě tento nedostatek budete muset opravit, abyste svou holku získali zpátky!

Mám hojnost -> Moc to neřeším, balím jiné
Mám nedostatek -> Chci ex -> Musím kvůli ní vybudovat hojnost -> Mám hojnost -> Moc to neřeším, balím jiné

A naopak, také přemýšlejte, proč se do vás původně zamilovala, co se postupně vytratilo…

Jak získat ženu zpět

Teprve a pouze jakmile máte hotový svůj domácí úkol (do hloubky jste identifikovali důvod, vzpamatovali se z rozchodu, dostali do formy, ideálně sbalili dost jiných holek), přichází čas na kontakt. Ideálně sbalíte její nejlepší kamarádku, nebo největší sokyni (je to ta samá).

„Ale já nemám schopnosti sbalit její nejlepší kamarádku.“
„Pak nemáš hotový domácí úkol, vrať  se na začátek.“
„Jde to i bez domácího úkolu?“
„Bez něj jsou tvé šance malé. Pokud ti na ní záleží, budeš schopen pro to něco udělat. Vrať se na začátek.“

Sbalení kamarádky není nutné, hezky ale ukazuje, zda už jste připraveni. Může vás také potkat, jak si bezhlavě užíváte party. Jak se s neznámou krásnou holkou právě procházíte po městě. Jak něco vysvětlujete v televizi.

Při nejhorším jí můžete poslat nějaký náhodný mem/vtípek, použít pár technik pro budování přitažlivosti přes chat, a směřovat na přátelské setkání osobně, kde už pozná vaši novou verzi. Má to ale cenu pouze pokud jste na sobě mezi tím opravdu pracovali, opravdu pročetli články na tomhle webu, opravdu trénovali na jiných holkách, opravdu se dostali na nový level…

Kvalitní vztahy nestojí na rychlém cheatu. Zvrátit se v životě dá kde co, chcete to ale vložit kus upřímné práce. Hodně štěstí, ať už se rozhodnete jakkoli!

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář:

9 komentářů
Fairy napsal 27.10.2019

Princi,
1) jaký to je pocit pro kluka, když s ním holka odmítne spát?
2) funguje reálně něco jako ,,ještě nejsem připravená“ nebo je to jen psychicky zakódovaná věc, kterou namlouvali holce do hlavy? Případně nedostatek zkušeností holky?
3) Jsou holky, které sexu litují ty, které se vyspaly s betami?
4) může nějak i holka pracovat na své přitažlivosti, sebevědomí? + tipy.

Odpovědět
  Princ napsal 27.10.2019

  1) Záleží, koho a proč. Někdo se cítí uraženě nebo naštvaně, když byl nadržený a nevyšlo to, někdo neřeší a sbalí jinou, nebo neřeší a vyhoní si sám… :D
  2) Holka se nemusí cítit připravená z mnoha důvodů, společenské programování (nechce být za děvku) je jen jedním z nich. Pro některé holky je to intimní akt, pro který potřebují určitou důvěru a spojení, zejména pokud jsou mladší. S holkou lze dělat spoustu super věcí, takže pokud není připravená, klidně s ní trávím čas jinak, a spím mezitím s jinými.
  3) Když holka po sexu zjistí, že se vyspala s betou, který jen dobře předstíral, rozhodně je to velký důvod k litování :D Ne ale jediný, někdy to holka přežene opilá nebo pod vlivem silných emocí, a může litovat také. Nebo když jí to muž po sexu dá sežrat…
  4) Stoprocentně může, to je ale na samostatnou knihu nebo aspoň dlouhý článek, který by moc neocenili mí současní čtenáři :D Web funguje z peněz mužů a těm musíme primárně sloužit, kdyby ale holka chtěla individuálku nebo skype, vždy si jí může koupit taky.

  Odpovědět
Fairy napsal 27.10.2019

Tak řekni některé ze streetařek, ať napíše článek pro holky….:D
O individuální konzultace opravdu nemám zájem, to jsi mě pobavil. :D

Odpovědět
  Princ napsal 27.10.2019

  Klidně je požádej, ať napíšou

  Odpovědět
Denda napsal 7.5.2024

A co když mi po dvou letech napsal ex, začal flirtovat a když jsem odmítla přílišnou frivolnost (máme oba nový vztah), naštval se, že nerozumím legraci? Jak to mám poznat, když chybí neverbální kontakt?

Odpovědět
  Princ napsal 7.5.2024

  A proč ho řešíš, když máš nový vztah? Když se na tebe někdo naštve, že nechápeš „legraci“, je to spíš agresivní, manipulativní chování

  Odpovědět
Denda napsal 7.5.2024

Šlo o vtipy a skeče s erotickým podtextem. Takže to mohla být fakt jen legrace. Ale udivila mě ta reakce.

Odpovědět
Denda napsal 8.5.2024

Dobré, dík. A může za tím být i (domnělá) sebeobrana?

Odpovědět
Odešlete odpověď