Jak od ženy získat telefonní číslo – StreetGame.cz
Jak od ženy dostat telefonní číslo

Jak od ženy získat telefonní číslo

Líbí se vám nějaká neznámá holka, a chcete její telefon? Je to mnohem jednodušší, než si možná myslíte. Zvlášť s našimi speciálními komunikačními triky…

Důležité je uvědomit si, že číslo dívky není cílem, ale prostředkem, jak se znova vidět, jít na rande, mít sex, začít vážný vztah…

Nicméně popořadě. Vyberte si dívku, zastavte ji a oslovte (už to umíte přímo nebo nepřímo). Chovejte se sebevědomě a normálně, nechte jí se trochu snažit, občas jí pochvalte, občas si z ní udělejte legraci, trochu se jí dotýkejte

Kontakt by měl trvat alespoň několik minut. Pokud byste působili dost atraktivně, dala by vám asi žena své číslo klidně hned. Není to totiž nic těžkého nebo neobvyklého. Doma by pak ale zjistila, že se vůbec neznáte, a nikam by pak s vámi už nešla. Potřebujete jí dát pocit, že se trochu znáte, a že nejste nebezpečný. Pokud jí budete připadat atraktivní, bude se vás na váš život ptát sama. Berte to jako signál zájmu hodný odměny. Pokud se například zeptá, jak se jmenujete, odměňte jí představením v podobě podání ruky a letmého políbení tváře.

Pokud má holka čas, vůbec nejlepší je jít s ní na instantní rande hned teď. Něčím takovým se vaše šance zvýší obrovským způsobem. Odejít pouze s číslem se hodí, jen pokud jeden z vás totálně nestíhá.

Vše prozatím ukončit byste měli ve správnou chvíli vy, tím získáte další ždibíček převahy, a někdy i projevíte takt. Např. dívka celou dobu čeká na otce, a ten právě přichází. Konverzace by skončila tak jako tak, a proto jí před jeho příchodem ukončíte vy. Nebo: žena opravdu spěchá, takže jí nabídnete doprovod. Když je váš cíl deset metrů před vámi a vy víte, že by dívka ukončila rozhovor, ukončíte ho těsně před tím sami.

Možná si myslíte, že teď při loučení je také čas vzít si číslo. Mýlíte se, a v tom je ten trik! Číslo je nejlepší získat jaksi nenápadně už v průběhu konverzace. Např. 5 minut se bavíte, pak mimochodem dostanete její telefon, a ještě další dvě minuty se bavíte. Nebudete díky tomu vypadat, že vaše mise je jen získat telefon (tento koncept provází celý článek, jelikož je velice důležitý, pokud chcete proměnit většinu čísel v rande). Přesně to může vypadat takto:

Žena je oslovená, chvíli jste se bavili a už jste jí projevili zájem. Právě řekla něco, co se vám líbí. Vytáhněte tedy svůj mobil, řekněte například: „Víš co, dej mi číslo, a někdy možná můžeme jít ven“ a dejte jí ho do ruky. „Prozvoním tě, ať pak víš, kdo ti volá“, dodejte a udělejte to. Za prvé se tak zbavíte falešných čísel, za druhé opravdu silně komunikujete, že vám nejde o číslo, ale o budoucí setkání. No a za třetí bude ona opravdu vědět, kdo jí volá, a nebude se tak bát.

Můžete také zvážit, že si vyměníte facebook nebo instagram. Je to méně osobní – dostanete jej snáz, ale moc to nezaručuje. Pro úplně nejlepší výsledek můžete začít číslem, a pak si do kolonky Jméno uložit ještě její instagram.

Kontakt máte, teď plynule pokračujte v konverzaci ještě pár minut. Tím si zajistíte, že vám ho později zvedne.

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář:

2 komentáře
Petr napsal 23.12.2018

Jasně, hned jí prozvánějte, ať vidí, že jí hned na začátku nedůvěřujete a potřebujete si to ověřit. Blbost. Zrovna tak po získání čísla žádný vykecávání, ředí to dojem. Číslo a bič a pryč.

Odpovědět
    Princ napsal 23.12.2018

    Prozvonění neděláme kvůli ověření, ale aby si žena mohla uložit naše číslo a věděla následně, kdo volá.

    Když s někým trávíš více času, ředí to dojem z tebe? To bys pak neměl chodit ani na rande :D Hodí se rozvíjet multidimenzionální, hlubokou osobnost, která je zajímavá a nepřestane překvapovat po pár minutách.

    Nejlepší je jít na rande rovnou, čísla se hodí jen v případě extrémní nouze.

    Odpovědět
Odešlete odpověď