Jak od vás svaly a peníze mohou odehnat ženy – StreetGame.cz
Žena s žetony u pokerového stolu

Jak od vás svaly a peníze mohou odehnat ženy

Vždy jsem býval největší panic, nerd a sociofobik. Ženy mě friendzonovaly, jako by si ani neuvědomovaly, že mám penis. Když jsem začal oslovovat holky na ulici, krůček po krůčku jsem se pomalu ale jistě propracovával nahoru. Za těch 8 let jsem zažil jen dva velké pády: když jsem začal hodně posilovat. A když jsem konečně vydělal nějaké peníze.

Chodit do posilovny doporučuju každému. Silový trénink zvedne vaši hladinu testosteronu a vy se začnete cítit o něco lépe. Získáte trochu respektu navíc mezi muži. Množství svalů navíc souvisí s dlouhověkostí mnohem více, než například vytrvalost. Spíše přežijete autonehodu, jakýkoli pád, otravu nebo dokonce radiaci… Benefity jsou všude kolem, což z posilování dělá superpilulku téměř na všechno.

Problém je, jak jsem ke cvičení začal přistupovat já sám. Když jsem viděl všechny ty svalnaté chlapy, začal jsem věřit, že i mě svalnatá postava pomůže u žen.

Každý dobrý svůdník vám řekne, že na vzhledu tolik nezáleží. Ale bez spoustu zkušeností je těžké tomu hned uvěřit. I já jsem tenkrát sešel z cesty.

Cvičil jsem pomalu více, než jsem streetoval. Když už jsem holku oslovil, přemýšlel jsem: „Všimla si, že posiluju?“ Obvykle jsem si při svádění našel místečko, kdy si vyhrnu rukáv a ukážu jí biceps i s přední deltou. Čekal jsem, jestli mě pochválí. A mé výsledky šly rázem dolů.

Teprve když jsem si uvědomil, že posilování je skvělé, ale svaly samotné mi přitažlivost nevybudují, a chlubení mi přitažlivost úplně zlikviduje, vrátily se mé výsledky k normálu a pomalu rostly dál.

Ale nepoučil jsem se…

Své svůdcovské začátky jsem strávil spíše v chudobě. Co jsem měl, vkládal jsem do knížek, cestování za jinými baliči… Většina mých rande vypadla zkrátka jako procházky městem.

Znova je dobře známo, že přitažlivost si nemůžete koupit. Ale když jsem četl na facebooku komentáře obyčejných lidí, vždycky se tam vyskytlo: „Holky jsou na peníze. Stačí si na večer půjčit bávo, zaplatit pár drinků…“ To mě nahlodalo… Co když?

Jakmile jsem se jakž takž vymanil z chudoby, začal jsem s tím experimentovat. Chodil jsem na rande minimálně v saku, bral holky hned na večeře v drahých restauracích, zmiňoval jsem, že podnikám…

A mé výsledky znova masivně spadly. Holky se mnou už nechtěly spát, jen mě pořádně podojit. (Vytáhnout peníze, nikoli handjob.)

Mít k dispozici nějaké finance je samozřejmě větší zábava, než když jsem si koupil knihu o řeči těla a na jídlo bochník chleba a balík cibulí. Bohužel cpát všem své peníze do krku nevede k velkých sexuálním zážitkům, spíše láká zlatokopky sex věčně odkládající.

Na kurzy samozřejmě chodí i studenti, kteří na to brigádničili celé prázdniny, ale nejvíce je tam chlapů, kteří mají skvěle rozjetou kariéru, a přesto to s ženami není ono.

Když jsem si to sám zažil, začal jsem se chlubení penězi obloukem vyhýbat, a mé výsledky se zase zpravily.

Otázkou je, co vy. Můžete mi rovnou věřit, což vás ušetří nějaký čas. Nebo můžete zbohatnout, což se správnými technologiemi není tak složité, a vyzkoušet si to sami. Ostatně kdo věří, že holky jsou na peníze, neměl by to používat jako výmluvu, ale měl by jít pořádně makat.

Až zvnitřníte, že svádění tu bylo daleko před jakýmikoli prostředky směny, vaše hra může vypadat nějak takto:

„Studuješ nebo pracuješ?“ zní častá otázka žen. Jsou krásné, proto obvykle nepilují svou game a ptají se na nudné věci.
„Ne, ne, já bydlím u mámy,“ falešně se diskvalifikujete.
„Haha, fakt?“
„Dělám si legraci,“ s úsměvem, pokud by vám to náhodou v malém počtu případů uvěřila.
„Kde teda pracuješ?“
„Trochu podnikám,“ odpovíte, protože už si pravdu zasloužila. Nechcete vypadat, že to tajíte.
„Wow!“ chce vás tímto testem vybudit k chlubení. Chce vidět, jestli vás kompliment naboostuje, jestli tedy jste závislí na jejích pochvalách.
„Ale krachujeme. Nemáš pět korun na půjčení?“ usmějete se znova.

Tak jste otázku zužitkovali k vytvoření zábavy, nikoli k chlubení. A lidé se chtějí bavit, ne obdivovat svaly, tituly, první místa a peníze…

Zaujal vás článek?

Pronikněte hlouběji a staňte se mužem, po kterém ženy touží! Náš desetidenní e-mailový program zdarma vám pomůže získat sebevědomí, spousty sexu s krásnými ženami a třeba i vysněný vztah.

Zanechte komentář: